http://kariera.mk

Kosova U20 pëson humbje nga Shqipëria në volejboll

para 4 muajve - RTV 21

Kosova është pjesë e grupin A Ekipi i volejbollit për meshkuj U20 ka humbur ndeshjen e parë të Kampionatit Ballkanik U-20 të meshkujve nga kombëtarja e Shqipërisë.

Volej meshkuj/ Shqipëria i tregon “dhëmbët” Kosovës, i mposht në Ballkaniadë

para 4 muajve - Koha Jone

Futbolli dhe xhudo janë dy nga disiplinat që po krenohet çdo ditë e më tepër shteti i pavarur i Kosovës, por në volejboll për meshkuj i duhet edhe shumë punë. Një gjë të tillë e tregoi në takimin e sotëm,...

Kosova U20 pëson humbje nga Shqipëria në kampionatin Ballkanik të volejbollit

para 4 muajve - Gazeta e re

Kosova ka humbur ndeshjen e parë të Kampionatit Ballkanik U-20 të meshkujve nga kombëtarja e Shqipërisë. Kosova është mposhtur me rezultat 3:0 (25:9, 25:11, 25:13), raporton GazetaOlle.com. Kosova është...

Kosova U20 pëson humbje nga Shqipëria në kampionatin Ballkanik të volejbollit

para 4 muajve - KosovaPress

Kosova është mposhtur me rezultat 3:0 (25:9, 25:11, 25:13), raporton GazetaOlle.com. Kosova është pjesë e grupin A ku bëjnë pjesë edhe Shqipëria, Greqia dhe Maqedonia Veriore. Loading... Kjo web faqe mirëmbahet...

Njëra nga portieret më të mira në botë shkrin akullin nën këmbë

para 4 muajve - Periskopi

Mikayla Demaiter (19) është një nga portieret më të bukura në botë dhe shumë thonë se ajo shkrin akullin. Ajo është pjesë e ekipit të hokejit mbi akull Chatham nga Ontario, Kanada. Megjithëse ka ofertën...

Njëra nga portieret më të mira në botë shkrin akullin nën këmbë

para 4 muajve - KosovaPress

Ajo është pjesë e ekipit të hokejit mbi akull Chatham nga Ontario, Kanada, transmeton KosovaPress. Megjithëse ka ofertën për t'u angazhuar në aktivitete të tjera, të tilla si modelimi, ajo nuk heq dorë,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK