http://kariera.mk

Kida ende me pushimet, provokon fansat me fotot e rradhës (FOTO LAJM)

para 5 muajve - Albeu

Kida është një nga këngëtaret më të dashura nga të rinjtë e Shqipërisë por jo vetëm. Ajo numëron dhjetra këngë në repertorin e saj muzikor teksa hiti i fundit është pikërisht "Tela". Kida ka bashkëpunuar...

Me poza të ‘nxehta’ nga pushimet, Kida shijon suksesin e projekteve të reja

para 5 muajve - Tetova Sot

Kida po shijon pushimet në plazh. Pas shumë angazhimeve në muzikë, Kida po shijon disa ditë me pushim. Këngëtarja këto ditë po relaksohet në plazh, ndërsa nuk i ka kursyer aspak fotografitë e reja, në...

Kida me poza joshëse teksa shijon rrezet e diellit!

para 5 muajve - GazetaBlic

Këngëtarja Orhidea Latifi është duke kaluar disa ditë pushimi, shkruan GazetaBlic. Në rrjetin social ‘ Instagram ‘, ajo po ndan imazhe me ndjekësit e saj, ku krahas fotove tjera ajo po shfaqet edhe provokuese....

Kida shkëlqen nga plazhi, shfaqet tejet atraktive nga pushimet

para 5 muajve - Lajm

Kënga e fundit ‘Tela’ nga Kida dhe Ermal Fejzullahu u prit shumë mirë nga publiku. E këngëtarja e njohur Kida, ka vendosur që të bëjë disa ditë pushime, duke u shfaqur vazhdimisht në llogarinë e saj në...

Kida shkëlqen nga plazhi, shfaqet tejet atraktive nga pushimet

para 5 muajve - Gazeta Observer

Kënga e fundit ‘Tela’ nga Kida dhe Ermal Fejzullahu u prit shumë mirë nga publiku, shkruan Indeksonline. E këngëtarja e njohur Kida, ka vendosur që të bëjë disa ditë pushime, duke u shfaqur vazhdimisht...

Me poza të ‘nxehta’ nga pushimet, Kida shijon suksesin e projekteve të reja [Foto]

para 5 muajve - Fakti Ditor

Kida po shijon pushimet në plazh. Pas shumë angazhimeve në muzikë, Kida po shijon disa ditë me pushim, shkruan lajmi.net. Këngëtarja këto ditë po relaksohet në plazh, ndërsa nuk i ka kursyer aspak fotografitë...

Kida shfaqet joshëse në bikini

para 5 muajve - Arbresh

Këngëtarja e njohur Kida, ka vendosur që të bëjë disa ditë pushime, duke u shfaqur vazhdimisht në llogarinë e saj në Instagram me imazhe shumë të bukura. Ajo ka ndarë me fansat në rrjetet sociale disa...

Kida fillon ditën me plot pozitivitet

para 5 muajve - Lajm

Kida po i vazhdon pushimet e saj në Turqi prej nga edhe po ndan fotografi të ndryshme me ndjekësit. Pas suksesit që arriti me bashkëpunimet me Lyrical Son ‘Deja Vu’ dhe Ermal Fejzullahun ‘Tela’, është...

Kida e fillon ditën kështu

para 5 muajve - Sovrani

Kida po i vazhdon pushimet e saj në Turqi prej nga edhe po ndan fotografi të ndryshme me ndjekësit. shkruan lajmi.net. Pas suksesit që arriti me bashkëpunimet me Lyrical Son ‘Deja Vu’ dhe Ermal Fejzullahun...

Kida tërheq vëmendjen me pozat nga pushimet

para 6 muajve - Lajm

Këngëtarja Kida, i ka lënë paksa anash angazhimet e shumta për t’i kaluar disa ditë psuhimi në Turqi, shkruan lajmi.net. Ajo ka zgjedhur që të pushojë së bashku me nënën e saj, një imazh të së cilës e...

Kida ‘çmend’ fansat me elegancën e saj

para 6 muajve - Arbresh

Kida është një nga artistet më të pëlqyera të estradës shqiptare si për talentin në muzikë ashtu edhe për pamjen e jashtme. Këngëtarja ka publikuar disa imazhe në Instagram, ku është shfaqur me një fustan...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK