http://kariera.mk

Trondit Bill Gates/ Rrëfen hapur gabimin e tij më të madh

para 5 muajve - Shprehja.com

Edhe më të mirët gabojnë, por jo gjithmonë e pranojnë gabimin, dhe Gates duket se nuk bën pjesë në këtë kategori. Miliarderi është shprehur se fundmi, se i ka mbetur peng fakti që nuk arriti të zhvillonte...

Gabimi më i madh i imi, humbja e tregut të telefonave

para 5 muajve - Koha.mk

Themeluesi i Microsoftit, Bill Gates, ka reflektuar për vendimet e tij të ndërmarra lidhur me sistemin operativ të telefonave. Gjatë një interviste në “Village Global”, Gates ka treguar “gabimin më të...

Bill Gates e pranon: Gabimi im më i madh humbja e tregut të telefonave

para 5 muajve - Albeu

Themeluesi i Microsoftit, Bill Gates , ka reflektuar për vendimet e tij të ndërmarra lidhur me sistemin operativ të telefonave . Gjatë një interviste në “Village Global”, Gates ka treguar “gabimin më të...

Trondit Bill Gates/ Rrëfen hapur gabimin e tij më të madh

para 5 muajve - Top Channel

Në një rrëfim të rrallë, themeluesi i “Microsoft-it”, Bill Gates e pranoi hapur atë që e konsideron si gabimin e tij më të madh. Edhe më të mirët gabojnë, por jo gjithmonë e pranojnë gabimin, dhe Gates...

Gates: Gabimi im më i madh është humbja përballë Androidit

para 5 muajve - Gazeta Observer

Bill Gates foli shumë qartë për atë çfarë i mbeti peng përsa kohë ishte lider i Microsoft, veçanërisht gjatë periudhës kur kompania u përpoq të ndërtonte një sistem operativ mobil dominant. Gjatë një interviste...

Bill Gates pranon gabimin: Microsoft ka mbetur prapa Apple dhe Android në fushën e telefonave mobil

para 5 muajve - Klan Kosova

Bashkthemeluesi i kompanisë gjigande teknologjike Microsoft, Bill Gates, thotë që lejimi që i ka bërë platformës së Google, Android që të bëhet dominante ishte gabimi i tij më i madh në karrierë. Sistemi...

Bill Gates rrëfen hapur gabimin e tij më të madh

para 5 muajve - Java News

Në një rrëfim të rrallë, themeluesi i “Microsoft-it”, Bill Gates e pranoi hapur atë që e konsideron si gabimin e tij më të madh. Edhe më të mirët gabojnë, por jo gjithmonë e pranojnë gabimin, dhe Gates...

Bill Gates pranon gabimin: Microsoft ka mbetur prapa Apple dhe Android në fushën e telefonave mobil

para 5 muajve - Ekonomia Online

Bashkthemeluesi i kompanisë gjigande teknologjike Microsoft, Bill Gates, thotë që lejimi që i ka bërë platformës së Google, Android që të bëhet dominante ishte gabimi i tij më i madh në karrierë. Sistemi...

Bill Gates: Gabimi im më i madh është humbja përballë Androidit

para 5 muajve - Medial

Bill Gates foli shumë qartë për atë çfarë i mbeti peng përsa kohë ishte lider i Microsoft, veçanërisht gjatë periudhës kur kompania u përpoq të ndërtonte një sistem operativ mobil dominant. Gjatë një interviste...

​ Trondit Bill Gates,rrëfen hapur gabimin e tij më të madh

para 5 muajve - KosovaPress

Edhe më të mirët gabojnë, por jo gjithmonë e pranojnë gabimin, dhe Gates duket se nuk bën pjesë në këtë kategori. Miliarderi është shprehur se fundmi, se i ka mbetur peng fakti që nuk arriti të zhvillonte...

Bill Gates: Gabimi im më i madh është humbja përballë Androidit

para 5 muajve - Sovrani

Bill Gates foli shumë qartë për atë çfarë i mbeti peng përsa kohë ishte lider i Microsoft, veçanërisht gjatë periudhës kur kompania u përpoq të ndërtonte një sistem operativ mobil dominant. Gjatë një interviste...

Pishmani njeriut më të pasur në planet: Billi Gates zbulon ç’e mundon nga e kaluara

para 5 muajve - Te Sheshi

Bill Gates sipas çdo standardi është biznesmen i suksesshëm që ka shprehur dëshirë të dalë në pension. Ai është një nga biznesmenët më me nam, i cili pavarësisht pasurisë, nuk i është ekspozuar ndonjëherë...

Bill Gates pranon se gabimi i tij më i madh ishte lejimi i Androidit që të fitojë garën për telefona

para 5 muajve - Ina

Bashkthemeluesi i kompanisë gjigande teknologjike Microsoft, Bill Gates, thotë që lejimi që i ka bërë platformës së Google, Android që të bëhet dominante ishte gabimi i tij më i madh në karrierë, transmeton...

E pranon Bill Gates: Gabimi më i madh i imi, humbja e tregut të telefonave

para 5 muajve - Koha.mk

Themeluesi i Microsoftit, Bill Gates, ka reflektuar për vendimet e tij të ndërmarra lidhur me sistemin operativ të telefonave. Gjatë një interviste në “Village Global”, Gates ka treguar “gabimin më të...

E pranon Bill Gates: Gabimi më i madh i imi, humbja e tregut të telefonave

para 5 muajve - Koha.net

Themeluesi i Microsoftit, Bill Gates, ka reflektuar për vendimet e tij të ndërmarra lidhur me sistemin operativ të telefonave. Gjatë një interviste në “Village Global”, Gates ka treguar “gabimin më të...

E pranon Bill Gates: Gabimi më i madh i imi, humbja e tregut të telefonave

para 5 muajve - Tetova Sot

Themeluesi i Microsoftit, Bill Gates, ka reflektuar për vendimet e tij të ndërmarra lidhur me sistemin operativ të telefonave. Gjatë një interviste në “Village Global”, Gates ka treguar “gabimin më të...

Bill Gates pranon se gabimi i tij më i madh ishte lejimi i Androidit që të fitojë garën për telefona

para 5 muajve - Tetova1

Bashkthemeluesi i kompanisë gjigande teknologjike Microsoft, Bill Gates, thotë që lejimi që i ka bërë platformës së Google, Android që të bëhet dominante ishte gabimi i tij më i madh në karrierë. Sistemi...

Bill Gates pranon se gabimi i tij më i madh ishte lejimi i Androidit që të fitojë garën për telefona

para 5 muajve - Infokusi

Bashkthemeluesi i kompanisë gjigande teknologjike Microsoft, Bill Gates, thotë që lejimi që i ka bërë platformës së Google, Android që të bëhet dominante ishte gabimi i tij më i madh në karrierë, transmeton...

Bill Gates pranon se gabimi i tij më i madh ishte lejimi i Androidit që të fitojë garën për telefona

para 5 muajve - Arbresh

Bashkthemeluesi i kompanisë gjigande teknologjike Microsoft, Bill Gates, thotë që lejimi që i ka bërë platformës së Google, Android që të bëhet dominante ishte gabimi i tij më i madh në karrierë. Sistemi...

Sipas Bill Gates, ja sa duhet të punoni nëse doni të krijoni një kompani

para 5 muajve - Albinfo

Bill Gates punoi edhe gjatë fundjavave dhe kurrë nuk pushoi në ditët e para të Microsoft-it, kjo është pjesë e sakrificës së krijimit të një kompanie , tha ai. Në një aktivitet javën e kaluar me udhëheqësit...

Bill Gates thotë se duhet të punoni edhe gjatë fundjavës dhe të harroni pushimet – nëse doni të krijoni një kompani

para 5 muajve - Arbresh

Bill Gates punoi edhe gjatë fundjavave dhe kurrë nuk pushoi në ditët e para të Microsoft-it, por kjo është pjesë e sakrificës së krijimit të një kompanie, tha ai. Në një aktivitet javën e kaluar me udhëheqësit...

Bill Gates thotë se duhet të punoni edhe gjatë fundjavës dhe të harroni pushimet nëse doni të krijoni një kompani

para 5 muajve - Ekonomia Online

Bill Gates punoi edhe gjatë fundjavave dhe kurrë nuk pushoi në ditët e para të Microsoft-it, por kjo është pjesë e sakrificës së krijimit të një kompanie, tha ai. Në një aktivitet javën e kaluar me udhëheqësit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK