http://kariera.mk

Dj Harris sivjet në Sunny Hill

para 4 muajve - Klan Kosova

Festivali Sunny Hill sivjet do të mbahet më 2, 3 dhe 4 gusht në Prishtinë. Këtë herë në Prishtinë do të vjen Dj Calvin Harris, sipas një njoftimi të publikuar në faqen e festivalit, transmeton Klan Kosova....

Këngëtarja shqiptare përfundon në instagram-in e Dua Lipa-s

para 4 muajve - Arbresh

Festivali i madh ndërkombëtar i muzikës “Sunny Hill”, edhe këtë vit pritet të mbahet në parkun e kryeqytetit të Kosovës, Gërmi, me 2,3 dhe 4 gusht. Emra të njohur të muzikës shqiptare dhe asaj botërore...

Calvin Harris do të performojë në Sunny Hill Festival

para 4 muajve - Albinfo

Këngëtari me famë botërore, Calvin Harris, do të performojë në edicionin e sivjetëm të festivalit Sunny Hill në Prishtinë, përcjell albinfo.ch. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Dua Lipa, përmes një videoje...

Dj Harris sivjet në Sunny Hill

para 4 muajve - Ekonomia Online

Festivali Sunny Hill sivjet do të mbahet më 2, 3 dhe 4 gusht në Prishtinë. Këtë herë në Prishtinë do të vjen Dj Calvin Harris, sipas një njoftimi të publikuar në faqen e festivalit, transmeton Klan Kosova....

Dua Lipa jep lajmin e madh, DJ me famë botërore vjen në Kosovë

para 4 muajve - Aktuale

“Sunny Hill Festival” ishte një nga ngjarjet më të mëdha kulturore në Kosovë dhe pritet që këtë vit të rikthehet sërish me emrat më mëdhenj të muzikës botërore. Organizatorja e këtij festivali Dua Lipa,...

Calvin Harris konfirmon vizitën në Kosovë

para 4 muajve - Alsat-M

Një emër i madh i muzikës ndërkombëtare si ai, pritet t’i bashkohet një numri artistësh që do performojnë në Kosovë në festivalin e muzikës “Sunny Hill”. Dua Lipa, këngëtarja me famë botërore, sapo e ka...

DJ më i kërkuar në botë po vjen në Prishtinë

para 4 muajve - Insajderi

Dua Lipa me anë të një postimi ka gëzuar shumë fansa shqiptarë që në orët e para të mëngjesit. Ajo ka postuar në profilin e saj në Instagram një video të DJ Calvin Harris ku dëgjohet duke treguar se këtë...

Dj me famë botërore në koncertin e Dua Lipës në Kosovë

para 4 muajve - Opinion

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa pritet që edhe këtë vit të organizojë “Sunny Hill Festival” një nga eventet më të mëdha kulturore në Kosovë. Përmes një postimi në rrjete sociale, Dua ka dhënë...

Calvin Harris në festivalin SonyHill në Prishtinë

para 4 muajve - Zhurnal

DJ e këngëtari i famshëm nga Skocia, Calvin Harris do të marrë pjesë në festivalin SonyHill në Prishtinë. Këtë e ka bërë të ditur ylli i muzikës pop, Dua Lipa, nëpërmes një videoje të postuar në rrjetet...

Calvin Harris vjen për herë të parë në Kosovë në festivalin “Sunny Hill”

para 4 muajve - Telegrafi

Dua Lipa dhe Calvin Harris (Foto: Gareth Cattermole/Getty Images/Guliver)

Calvin Harris përmend Kosovën në videon e Dua Lipës, ja çfarë thotë

para 4 muajve - AlbPortali

Carvin Harris e ka konfirmuar pjesëmarrjen në festivalin ‘Sunny Hill’. Një nga këngëtarët dhe Dj më të famshëm botëror, njëherësh shumë të suksesshëm ai Carvin Harris, pritet që ta ‘ndez’ skenën në festivalin...

Calvin Harris përmend Kosovën në videon e Dua Lipës, ja çfarë thotë

para 4 muajve - Fakti Ditor

Carvin Harris e ka konfirmuar pjesëmarrjen në festivalin ‘Sunny Hill’. Një nga këngëtarët dhe Dj më të famshëm botëror, njëherësh shumë të suksesshëm ai Carvin Harris, pritet që ta ‘ndez’ skenën në festivalin...

DJ me famë botërore vjen në Kosovë

para 4 muajve - Tetova Sot

Një vit më parë këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa së bashku me babanë e saj Dukagjin Lipa organizur në Kososvë festivalin ‘Sunny Hill’. Në këtë festival ishin të thirrur emra të njohur në muzikës....

Konfirmohet pjesëmarrja e këngëtarit të madh në festivalin ‘Sunny Hill’

para 4 muajve - GazetaBlic

Këngëtari dhe DJ i njohur botëror do të performojë në festivalin ‘Sunny Hill’. Festivali më i madh ndërkombëtar i muzikës “Sunny Hill”, edhe këtë vit pritet të mbahet në parkun e kryeqytetit të Kosovës,...

Calvin Harris konfirmon ardhjen në Kosovë

para 4 muajve - Klan Kosova

DJ me famë ndërkombëtare pritet t’i bashkohet festivalit tashmë tradicional “Sunny Hill”. Bëhet fjalë për Calvin Harris dhe lajmin e ka bërë të ditur vet ai përmes Dua Lipës, njofton Klan Kosova. Këngëtarja...

Calvin Harris në festivalin SunnyHill në Prishtinë

para 4 muajve - Koha.net

DJ e këngëtari i famshëm nga Skocia, Calvin Harris do të marrë pjesë në festivalin SunnyHill në Prishtinë. Këtë e ka bërë të ditur ylli i muzikës pop, Dua Lipa, nëpërmes një videoje të postuar në rrjetet...

Calvin Harris do të performojë në Prishtinë

para 4 muajve - TV21

DJ i njohur me famë botërore, Calvin Harris do të performojë në “Sunny Hill Festival” që do të mbahet më 2,3 dhe 4 gusht të këtij viti në Prishtinë. Këtë e ka bërë të ditur artistja e njohur shqiptare...

Calvin Harris në festivalin SonyHill në Prishtinë

para 4 muajve - Koha.net

DJ e këngëtari i famshëm nga Skocia, Calvin Harris do të marr pjesë në festivalin SonyHill në Prishtinë. Këtë e ka bërë të ditur ylli i muzikës pop, Dua Lipa, nëpërmes një videoje të postuar në rrjetet...

Kjo verë po që do jetë e nxehtë, DJ Calvin Harris konfirmon ardhjen në Kosovë

para 4 muajve - Prive

\Një emër i madh i muzikës ndërkombëtare si ai, pritet t’i bashkohet një numri artistësh që do performojnë në Kosovë në festivalin e muzikës “Sunny Hill”. Dua Lipa, këngëtarja me famë botërore, sapo e...

Calvin Harris do të performojë në Prishtinë

para 4 muajve - RTV 21

Dua falënderuese që yjet botërore po e përkrahin “Sunny Hill Festival” DJ i njohur me famë botërore, Calvin Harris do të performojë në “Sunny Hill Festival” që do të mbahet më 2,3 dhe 4 gusht të këtij...

Calvin Harris do të performojë në “Sunny Hill Festival”

para 4 muajve - RTV 21

Dua shprehet falënderuese që yjet botërore po e përkrahin atë dhe rinin e Kosovës DJ i njohur me famë botërore, Calvin Harris do të performojë në “Sunny Hill Festival” që do të mbahet më 2,3 dhe 4 gusht...

“Sunny Hill Festival”, Dua Lipa konfirmon pjesëmarrjen e artistit të famshëm ndërkombëtar

para 4 muajve - Blitz

Pas suksesit të vitit të kaluar, këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa dhe babai i saj, Dukagjin Lipa, do të organizojnë sërish këtë verë “Sunny Hill Festival” në Kosovë. Kujtojmë që ky festival organizohet...

Calvin Harris përmend Kosovën në videon e Dua Lipës

para 4 muajve - Sovrani

Një nga këngëtarët dhe Dj më të famshëm botëror, njëherësh shumë të suksesshëm ai Calvin Harris, pritet që ta ‘ndez’ skenën në festivalin ‘Sunny Hill’ që do të mbahet edhe sivjet në Parkun e Gërmisë në...

Sunny Hill gëzon kosovarët, DJ më i kërkuar në botë po vjen në Prishtinë

para 4 muajve - Gazeta Observer

Calvin Harris është artisti i parë i madh i lajmëruar për këtë edicion të Sunny Hill Festival. Dua Lipa me anë të një postimi ka gëzuar shumë fansa shqiptarë që në orët e para të mëngjesit. Ajo ka postuar...

Festivali SunnyHill e sjell Calvin Harris në Prishtinë

para 4 muajve - Periskopi

DJ e këngëtari i famshëm nga Skocia, Calvin Harris do të marrë pjesë në festivalin SunnyHill në Prishtinë. Këtë e ka bërë të ditur ylli i muzikës pop, Dua Lipa, nëpërmes një videoje të postuar në rrjetet...

DJ që e do e gjithë bota, vjen për ju në festivalin “Sunny Hill”

para 4 muajve - Fakti Ditor

Këngëtari dhe DJ i njohur botëror do të performojë në festivalin ‘Sunny Hill’. Festivali më i madh ndërkombëtar i muzikës “Sunny Hill”, edhe këtë vit pritet të mbahet në parkun e kryeqytetit të Kosovës,...

DJ që e do e gjithë bota, vjen për ju në festivalin “Sunny Hill”

para 4 muajve - AlbPortali

Këngëtari dhe DJ i njohur botëror do të performojë në festivalin ‘Sunny Hill’. Festivali më i madh ndërkombëtar i muzikës “Sunny Hill”, edhe këtë vit pritet të mbahet në parkun e kryeqytetit të Kosovës,...

Ç’po kurdisin Ledri dhe Dua Lipa? Bëhuni gati për të parë dyshen bashkë këtë verë!

para 4 muajve - Arbresh

Ashtu si vitin e kaluar, edhe këtë vit festivali Sunny Hill Festival ka nisur përgatitjet për fundjavën e parë të gushtit kur disa prej artistëve më të mëdhenj shqiptarë do të performojnë para publikut....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK