http://kariera.mk

Zaev: Aatanasov dha dorëheqje sepse nuk u bë ministër i Arsimit

para 5 muajve - Iliria News

Petar Atanasov dha dorëheqje nga funksioni sepse nuk u bë ministër, ndërsa atë që e shkroi janë qëndrimet e tij personale, tha ministri Zoran Zaev sonte në intervistën për TV Sitel i pyetur për tërheqjen...

Zaev: Aatanasov dha dorëheqje sepse nuk u bë ministër i Arsimit

para 5 muajve - Koha.mk

Shkup, 25 qershor – Petar Atanasov dha dorëheqje nga funksioni sepse nuk u bë ministër, ndërsa atë që e shkroi janë qëndrimet e tij personale, tha ministri Zoran Zaev sonte në intervistën për TV Sitel...

Zaev: Ja pse Aatanasov dha dorëheqje

para 5 muajve - Aktuale

Petar Atanasov dha dorëheqje nga funksioni sepse nuk u bë ministër, ndërsa atë që e shkroi janë qëndrimet e tij personale, tha ministri Zoran Zaev sonte në intervistën për TV Sitel i pyetur për tërheqjen...

Zaev: Ja pse Petar Atanasov dha dorëheqje

para 5 muajve - Tetova Sot

Petar Atanasov dha dorëheqje nga funksioni sepse nuk u bë ministër, ndërsa atë që e shkroi janë qëndrimet e tij personale, tha ministri Zoran Zaev sonte në intervistën për TV Sitel i pyetur për tërheqjen...

Zaev: Aatanasov dha dorëheqje sepse nuk u bë ministër i Arsimit

para 5 muajve - Lajm

Petar Atanasov dha dorëheqje nga funksioni sepse nuk u bë ministër, ndërsa atë që e shkroi janë qëndrimet e tij personale, tha ministri Zoran Zaev sonte në intervistën për TV Sitel i pyetur për tërheqjen...

DEBAT I ASHPËR NË KOMISIONIN PËR ARSIM, VMRO: KRYEMINISTËR DHE MINISTËR FINANCASH KA VETËM NË BELIZE

para 5 muajve - TV21

Një ditë pas mbajtjes së seancës parlamentare për shkarkim dhe emërim të ministrave të rinj, deputetët e pushtetit dhe opozitës u grindën në seancën e Komisionit për arsim për rikonstruimin e Qeverisë,...

Zaev: Aatanasov dha dorëheqje sepse nuk u bë ministër i Arsimit

para 5 muajve - Tetova1

Petar Atanasov dha dorëheqje nga funksioni sepse nuk u bë ministër, ndërsa atë që e shkroi janë qëndrimet e tij personale, tha ministri Zoran Zaev sonte në intervistën për TV Sitel i pyetur për tërheqjen...

Zaev: Aatanasov dha dorëheqje sepse nuk u bë ministër i Arsimit

para 5 muajve - Flaka

Petar Atanasov dha dorëheqje nga funksioni sepse nuk u bë ministër, ndërsa atë që e shkroi janë qëndrimet e tij personale, tha ministri Zoran Zaev sonte në intervistën për TV Sitel i pyetur për tërheqjen...

Opozita akuzon për dështimin e reformave në arsim

para 5 muajve - Alsat-M

“Kjo që po flisni nuk ka lidhje me Komisionin”, tha Zhaklina Lazarevska, kryetare e Komisionit parlamentar për Arsim. “Ju lutem të keni sjellje parlamentare, në asnjë mënyrë nuk është e turpshme. Këto...

Po negociohet për të përkrahur Zaevin, 6 deputetë të VMRO-së janë gati

para 5 muajve - Tetova1

Gjashtë deputetë të VMRO-DPMNE-së janë në bisedime për të përkrahur ndryshimet kushtetuese, ka raportuar Telma. Sipas burimeve të këtij mediumi, nënkryetari i LSDM-së Zekiri ka pohuar se po negociojet...

Opozita akuzon për dështimin e reformave në arsim

para 5 muajve - Lajm

“Kjo që po flisni nuk ka lidhje me Komisionin”, tha Zhaklina Lazarevska, kryetare e Komisionit parlamentar për Arsim. “Ju lutem të keni sjellje parlamentare, në asnjë mënyrë nuk është e turpshme. Këto...

Sllaveski: Vetëemërimi i Zaevit për ministër do të ketë pasoja negative në ekonomi edhe te organizatat e huaja

para 5 muajve - Zhurnal

Shkup, 25 qershor, zhurnal.mk – Ish Ministri nga rradhët e VMRO-DPMNE-së dhe profesori Trajko Sllaveski në emisionin e mbrëmshëm “Top Tema” në Tv Telma deklaroi se veprimi i kryeministrit Zoran Zaev që...

Dorëheqja e Atanasovit i hap dilemat: Ku janë reformat në arsim?

para 5 muajve - Portalb

Dorëheqja e zëvendësministrit për arsim dhe shkencë Petar Atanasov , ka hapur shumë çështje për analizë – përse kanë ngecur reformat në arsim dhe përse nuk janë zbatuar në praktikë shumë gjëra që priteshin...

“URIME VITI 1949”, VMRO-DPMNE: ZAEV U SHNDËRRUA NË SULLTAN

para 5 muajve - TV21

Dje ishim dëshmitarë të vendosjes së absolutizimit në Maqedoni nga Zoran Zaev. Edhe një herë u dëshmua se me Zaev në vend të reformave dhe progresit, kemi shkatërrim të vazhdueshëm të perspektivave dhe...

DORËHIQET ZV/MINISTRI I ARSIMIT DHE SHKENCËS

para 5 muajve - Klan Macedonia

Petar Atanasov ka dhënë dorëheqje nga funksioni zv/ministër i Arsimit. Në një sqarim të dorëheqjes së tij drejtuar Kryeministrit Zoran Zaev ka theksuar se gjatë dhjetë muajve në Ministri asgjë me rëndësi...

Rikonstruimi i Qeverisë, kuvendi voton të mërkurën, dorëhiqet Atanasov

para 5 muajve - Flaka

Rikonstruimi i qeverisë pritet të marrë dritë jeshile nga Kuvendi të mërkurën për kur edhe kryparlamentari, Talat Xhaferi, ka caktuar seancën mbi propozimet e kryeministrit, Zoran Zaev, për ministrat e...

Dorëhiqet Atanasov, kritikon Ademin dhe Zaevin

para 5 muajve - Alsat-M

Zv.minsitri i Arsimit Petar Atanasov ka dhënë dorëheqje nga ky post. Në një shkrim në Facebok Atanasov ka thënë se dorëheqja e tij nuk ka të bëjë me rikonstruimin e Qeverisë dhe se për këtë gjë e kishte...

Dorëheqja e Atanasovit, reagojnë LSDM dhe VMRO-DPMNE

para 5 muajve - Zhurnal

Shkup, 24 qershor, zhurnal.mk – Pas dorëheqjes së Petar Atanasovit nga funksioni zv.ministrit për Arsim, kanë reaguar nga partia e LSDM-së dhe VMRO-DPMNE-së. Nga LSDM dorëheqjen e kuadrit të tyre e quajnë...

Zv/ministri i dorëhequr kritika ndaj Zaevit dhe Ademit

para 5 muajve - Shprehja.com

Zv.minsitri i Arsimit Petar Atanasov ka dhënë dorëheqje nga ky post. Në një shkrim në Facebok Atanasov ka thënë se dorëheqja e tij nuk ka të bëjë me rikonstruimin e Qeverisë dhe se për këtë gjë e kishte...

Zv/ministri i dorëhequr kritika ndaj Zaevit dhe Ademit

para 5 muajve - Ina

Zv.minsitri i Arsimit Petar Atanasov ka dhënë dorëheqje nga ky post. Në një shkrim në Facebok Atanasov ka thënë se dorëheqja e tij nuk ka të bëjë me rikonstruimin e Qeverisë dhe se për këtë gjë e kishte...

Dorëheqja e Atanasovit, reagojnë LSDM dhe VMRO-DPMNE

para 5 muajve - Alsat-M

Pas dorëheqjes së Petar Atanasovit nga funksioni zv.ministrit për Arsim, kanë reaguar nga partia e LSDM-së dhe VMRO-DPMNE-së. Nga LSDM dorëheqjen e kuadrit të tyre e quajnë si përgjegjësi ndaj qytetarëve...

DORËHEQJA E ATANASOVIT, reagojnë LSDM dhe VMRO-DPMNE

para 5 muajve - Medial

Pas dorëheqjes së Petar Atanasovit nga funksioni zv/ministrit për Arsim, kanë reaguar nga partia e LSDM-së dhe VMRO-DPMNE-së. Nga LSDM dorëheqjen e kuadrit të tyre e quajnë si përgjegjësi ndaj qytetarëve...

LAJMI FUNDIT: Dorëhiqet zëvendës-ministri i arsimit

para 5 muajve - Koha.mk

Shkup, 24 qershor – Petar Atanasov ka deponuar dorëheqjen nga funksioni Zv.Ministër për Arsim. “Funskioni im u bë i pamundur dhe jo efektiv. Njëkohësisht, jap dorëheqje edhe nga gjithë funskionet e tjera...

Ikën zv.ministri i Arsimit

para 5 muajve - Albeu

Zv.ministri i Arsimit Petar Atanasov sot ka dhënë dorëheqje nga posti i tij si zv. ministër . Këtë e bëri të ditur ai vet në rrjetin social Facebook, ku përmes një letre ka njoftuar kryeministrin Zaev...

Jep dorëheqje zv. ministri i arsimit në Maqedoni

para 5 muajve - Medial

Zv.ministri i Arsimit Petar Atanasov sot ka dhënë dorëheqje nga posti i tij si zv.ministër. Këtë e bëri të ditur ai vet në rrjetin social Facebook, ku përmes një letre ka njoftuar kryeministrin Zaev për...

Petar Atanasovi ka dhënë dorëheqje nga Ministria e Arsimit dhe Shkencës

para 5 muajve - Aktuale

Zëvendësministri i Arsimit dhe Shkencës, Petar Atanasov ka dhënë dorëheqje, për shkak të siç thotë ai në arsyetimin e dorëheqjes deri te kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev se, “në MASH gjatë...

Petar Atanasovi ka dhënë dorëheqje nga Ministria e Arsimit dhe Shkencës

para 5 muajve - Portalb

Zëvendësministri i Arsimit dhe Shkencë, Petar Atanasov ka dhënë dorëheqje, për shkak të siç thotë ai në arsyetimin e dorëheqjes deri te kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev se, “në MASH gjatë...

Jep dorëheqje zv. ministri i arsimit në Maqedoni

para 5 muajve - GazetaBlic

Zv.ministri i Arsimit Petar Atanasov sot ka dhënë dorëheqje nga posti i tij si zv.ministër. Këtë e bëri të ditur ai vet në rrjetin social Facebook, ku përmes një letre ka njoftuar kryeministrin Zaev për...

Jep dorëheqje zv.ministri i Arsimit, Petar Atanasov

para 5 muajve - Zhurnal

Shkup, 24 qershor – Zhurnal.mk – Zv.ministri i Arsimit Petar Atanasov sot ka dhënë dorëheqje nga posti i tij si zv.ministër, informon Zhurnal. Këtë e bëri të ditur ai vet në rrjetin social Facebook, ku...

Dorëhiqet funksionari i lartë i Qeverisë

para 5 muajve - Ina

Pas ministrave vjen “fshesa” edhe për disa zv/ministra. Petar Atanasov ka deponuar dorëheqjen nga funksioni Zëvendësministër i Arsimit dhe Shkencës, informon INA. Ai këtë e ka komunikuar përmes rrjetit...

Jep dorëheqje funksionari i lartë i qeverisë

para 5 muajve - Alsat-M

Petar Atanasov ka deponuar dorëheqjen nga funksioni Zv.Ministër për Arsim. “I nderuar Kryeministër z.Zoran Zaev Dëshiroj të ju njoftoj juve dhe publikun, se unë sot do të jap dorëheqje nga funskioni zv/ministër...

Dorëheqja e Atanasovit, reagojnë LSDM dhe VMRO-DPMNE

para 5 muajve - Lajm

Pas dorëheqjes së Petar Atanasovit nga funksioni zv.ministrit për Arsim, kanë reaguar nga partia e LSDM-së dhe VMRO-DPMNE-së. Nga LSDM dorëheqjen e kuadrit të tyre e quajnë si përgjegjësi ndaj qytetarëve...

Petar Atanasovi ka dhënë dorëheqje nga Ministria e Arsimit dhe Shkencës

para 5 muajve - Tetova Sot

Zëvendësministri i Arsimit dhe Shkencës, Petar Atanasov ka dhënë dorëheqje, për shkak të siç thotë ai në arsyetimin e dorëheqjes deri te kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev se, “në MASH gjatë...

Jep dorëheqje zv.ministri i Arsimit, Petar Atanasov

para 5 muajve - InfoShqip

Zv.ministri i Arsimit Petar Atanasov sot ka dhënë dorëheqje nga posti i tij si zv.ministër, informon Zhurnal. Këtë e bëri të ditur ai vet në rrjetin social Facebook, ku përmes një letre ka njoftuar kryeministrin...

Jep dorëheqje zv/ministri i Arsimit dhe Shkencës Petar Atanasov

para 5 muajve - Shenja

Petar Atanasov ka deponuar dorëheqjen nga funksioni zv/ministër i Arsimit. “I nderuar kryeministër z.Zoran ZaevDëshiroj të ju njoftoj juve dhe publikun, se unë sot do të jap dorëheqje nga funskioni zv/ministër...

Jep dorëheqje funksionari i lartë i qeverisë

para 5 muajve - Tetova Sot

Petar Atanasov ka deponuar dorëheqjen nga funksioni Zv.Ministër për Arsim. “I nderuar Kryeministër z.Zoran Zaev Dëshiroj të ju njoftoj juve dhe publikun, se unë sot do të jap dorëheqje nga funskioni zv/ministër...

Jep dorëheqje funksionari i lartë i qeverisë, ja emri dhe fotografia e tij

para 5 muajve - Lajm

Petar Atanasov ka deponuar dorëheqjen nga funksioni Zv.Ministër për Arsim. “I nderuar Kryeministër z.Zoran Zaev Dëshiroj të ju njoftoj juve dhe publikun, se unë sot do të jap dorëheqje nga funskioni zv/ministër...

Jep dorëheqje funksionari i lartë i qeverisë

para 5 muajve - Lajm

Petar Atanasov ka deponuar dorëheqjen nga funksioni Zv.Ministër për Arsim. “I nderuar Kryeministër z.Zoran Zaev Dëshiroj të ju njoftoj juve dhe publikun, se unë sot do të jap dorëheqje nga funskioni zv/ministër...

Jep dorëheqje zv. ministri i arsimit në Maqedoni

para 5 muajve - Gazeta Observer

Zv.ministri i Arsimit Petar Atanasov sot ka dhënë dorëheqje nga posti i tij si zv.ministër. Këtë e bëri të ditur ai vet në rrjetin social Facebook, ku përmes një letre ka njoftuar kryeministrin Zaev për...

ep dorëheqje funksionari i lartë i qeverisë

para 5 muajve - Republika

Petar Atanasov ka deponuar dorëheqjen nga funksioni Zv.Ministër për Arsim. “I nderuar Kryeministër z.Zoran Zaev Dëshiroj të ju njoftoj juve dhe publikun, se unë sot do të jap dorëheqje nga funskioni...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK