http://kariera.mk

Haradinaj: Kemi nevojë për më shumë njohje

para 4 muajve - Kallxo

Kryeministri Ramush Haradinaj ka deklaruar se Kosova ka nevojë për më shumë njohje të reja të vendeve të botës. Ai madje shtoi se Kosova pavarësisht që është vend i vogël është shembull për bashkëpunimin...

Haradinaj: Kosova mund të llogaritë në miqësinë me Turqinë

para 4 muajve - Portalb

Kryeministri Ramush Haradinaj ka marrë pjesë në Ekspozitën e Artizanaleve nga Shajaku, që u organizua nga organizata e grave “Orkide”, në Prizren. Ai tha se është i gëzuar që sheh një bashkëpunim ndërmjet...

Haradinaj në Prizren: Kosova mund të llogaritë në miqësinë me Turqinë

para 4 muajve - Klan Kosova

Kryeministri Ramush Haradinaj ka marrë pjesë në Ekspozitën e Artizanaleve nga Shajaku, që u organizua nga organizata e grave “Orkide”, në Prizren. Ai tha se është i gëzuar që sheh një bashkëpunim ndërmjet...

Haradinja thotë se Kosova është shembull i bashkëpunimit ndërmjet komuniteteve

para 4 muajve - OraInfo

Haradinaj ishte sot në vizitë në Prizren. Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, mori pjesë në Ekspozitën e Artizanaleve nga Shajaku, organizuar nga organizata e grave “Orkide”, në Prizren....

​Haradinaj: Kosova është shembull për bashkëpunim në mes komuniteteve

para 4 muajve - GazetaBlic

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka marrë pjesë sot në Ekspozitën e Artizanaleve të ndryshme, nga organizata e grave “Orkide”. Haradinaj është shprehur  i gëzuar që sheh bashkëpunim në mes Organizatës...

Haradinaj: Kemi shumë sfida, s’është e lehtë për një vend të vogël si Kosova

para 4 muajve - Gazeta Observer

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, mori pjesë në Ekspozitën e Artizanaleve nga Shajaku, organizuar nga organizata e grave “Orkide”, në Prizren. Kryeministri Haradinaj tha se është...

Haradinaj: Jemi një vend i vogël që synojmë anëtarësimin në Evropë dhe NATO

para 4 muajve - Gazeta Monitor

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, mori pjesë në Ekspozitën e Artizanaleve nga Shajaku, organizuar nga organizata e grave “Orkide”, në Prizren. Kryeministri Haradinaj tha se është...

​Haradinaj: Kosova është shembull për bashkëpunim mes komuniteteve

para 4 muajve - KosovaPress

Kështu u tha sot në Ekspozitën e Artizanaleve të ndryshme, nga organizata e grave “Orkide”, të mbajtur në Prizren, në të cilën morri pjesë edhe kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj. Haradinaj tha se...

Haradinaj: Jemi një vend i vogël që synojmë anëtarësimin në Evropë dhe NATO

para 4 muajve - Periskopi

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, mori pjesë në Ekspozitën e Artizanaleve nga Shajaku, organizuar nga organizata e grave “Orkide”, në Prizren. Kryeministri Haradinaj tha se është...

Prizren – Hapet ekspozita e artizanateve nga shajaku, Haradinaj: Kosova shembull për bashkëpunim në mes të komuniteteve

para 4 muajve - Gazeta e re

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj sot ka qëndruar në Prizren ku ai ka marrë pjesë në “Ekspozitën e Artizanaleve të nga shajaku” e organizuar nga organizata e grave “Orkide” në Prizren, transmeton...

Prizren – Hapet ekspozita e artizanateve nga shajaku, Haraidnaj: Kosova shembull për bashkëpunim në mes komuniteteve

para 4 muajve - Gazeta e re

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj sot ka qëndruar në Prizren ku ai ka marrë pjesë në “Ekspozitën e Artizanaleve të nga shajaku” e organizuar nga organizata e grave “Orkide” në Prizren, transmeton...

Kryeministri Haradinaj: Kosova, shembull i bashkëpunimit ndërmjet komuniteteve

para 4 muajve - Ekonomia Online

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, mori pjesë në Ekspozitën e Artizanaleve nga Shajaku, organizuar nga organizata e grave “Orkide”, në Prizren. Kryeministri Haradinaj tha se është...

​Haradinaj: Kosova është shembull për bashkëpunim në mes komuniteteve

para 4 muajve - KosovaPress

Ai tha se është i gëzuar që sheh bashkëpunim në mes Organizatës “Orkide” dhe ambasadës turke në Kosovë. "Unë sot jam i gëzuar që e shoh një bashkëpunim në mes Organizatës ‘Orkide’, por edhe zonjave dhe...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK