http://kariera.mk

Kërkohet paraburgim për dhunuesin e të miturës në Rahovec

para 5 muajve - Insajderi

Prokuroria Themelore në Gjakovë, ka bërë kërkesë për caktimin e paraburgimit, në Gjykatën Themelore në Gjakovë, kundër të pandehurit E.C., nga komuna e Rahovecit, me dyshimin se i njëjti ka dhunuar një...

Kërkohet paraburgim për personin që dhunoi të miturën në Rahovec

para 5 muajve - Klan Kosova

Prokuroria Themelore në Gjakovë, Departamenti për Krime të Rënda, ka bërë kërkesë për caktimin e paraburgimit, në Gjykatën Themelore në Gjakovë, kundër të pandehurit E.C., nga Komuna e Rahovecit, me dyshimin...

Një muaj paraburgim për personin që dhunoi të miturën në Rahovec

para 5 muajve - Klan Kosova

Prokuroria Themelore në Gjakovë, Departamenti për Krime të Rënda, ka bërë kërkesë për caktimin e paraburgimit, në Gjykatën Themelore në Gjakovë, kundër të pandehurit E.C., nga Komuna e Rahovecit, me dyshimin...

Vajza e mbante lidhjen të fshehtë, prindërit e bëjnë për spital

para 5 muajve - Insajderi

Një vajzë e mitur nga Gjakova për një kohë ishte rrahur nga prindërit e saj.  Ajo sipas policisë, dyshohet se ishte frytë i një lidhjeje jashtë martesore. Nga sulmet fizike të nënës dhe babit të saj, kjo...

Kërkohet paraburgim për dhunuesin e të miturës

para 5 muajve - RTV 21

Paraburgim në afat prej 30 ditësh Prokuroria Themelore në Gjakovë, ka bërë kërkesë për caktimin e paraburgimit, në Gjykatën Themelore në Gjakovë, kundër të pandehurit E.C., nga Komuna e Rahovecit, me dyshimin...

Kërkohet paraburgim për dhunuesin e të miturës

para 5 muajve - GazetaBlic

Prokuroria Themelore në Gjakovë, ka bërë kërkesë për caktimin e paraburgimit, në Gjykatën Themelore në Gjakovë, kundër të pandehurit E.C., nga komuna e Rahovecit, me dyshimin se i njëjti ka dhunuar një...

Kërkohet paraburgim ndaj personit që dyshohet se dhunoi një të mitur në Rahovec

para 5 muajve - Koha.net

Prokuroria Themelore në Gjakovë ka kërkuar paraburgimin e të pandehurit E.C. nga Rahoveci që dyshohet se kishte dhunuar një të mitur. Ai dyshohet se më 5 qershor, 2019, afër një shkolle të mesme në Rahovec,...

Dhunohet një e mitur në Rahovec

para 5 muajve - Insajderi

Një e mitur ka raportuar në Polici se është dhunuar nga një i dyshuar. I dyshuari është arrestuar  dhe me vendim të prokurorit pas intervistimit dërgohet në mbajtje, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë....

Pas kërcënimeve nga bashkëshorti, gruaja dhe fëmijët përfundojnë në strehimore

para 5 muajve - Insajderi

Një grua ka raportuar në Polici se vazhdimisht është kanosur nga bashkëshorti i saj. Viktima së bashku me tre fëmijët e saj, në konsultim me prokurorin, mbrojtësin e viktimave dhe QPS-në është dërguar...

Dhunohet një e mitur në Rahovec

para 5 muajve - Klan Kosova

Një viktimë e mitur femër ka raportuar në polici se me datën 24.06.2019 ka informuar se ishte dhunuar nga i dyshuari mashkull K-Shqiptar. I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit pas intervistimit...

E kanoste burri – gruaja me fëmijët dërgohet në strehimore

para 5 muajve - Klan Kosova

Viktima femër ka raportuar në Polici se vazhdimisht është kanosur nga bashkëshorti i saj. Viktima së bashku me tre fëmijët e saj, në konsultim me prokurorin, mbrojtësin e viktimave dhe QPS-në është dërguar...

Zhduken dy të mitura në Viti

para 5 muajve - Klan Kosova

Në Polici ankuesi mashkull ka raportuar se dy vajzat e tij të mitura kanë dalë nga shtëpia dhe nuk janë kthyer. Vajzat janë zhdukur më 23 qershor në ora 22:00 në Viti, njofton Klan Kosova.

Zhduken dy vajza në Viti

para 5 muajve - RTV 21

Babai lajmëroi Policinë Policia e Kosovëska njoftuar se dy vajza të mitura janë zhdukur. Rasti ka ndodhur në Viti. Sipas njoftimit, ankuesi ka njoftuar se vajzat e tij janë zhdukur para dy ditëve, kur...

Dhunohet një e mitur në Rahovec

para 5 muajve - RTV 21

Arrestohet i dyshuari Një vajzë e mitur ka raportuar dje në polici se më 5 qershor të këtij viti rreth orës 11:50, ishte dhunuar nga një person. “Viktima e mitur femër K-Shqiptare me datë 24.06.2019 ka...

Prindërit rrahin të bijën në Gjakovë, dyshojnë në lidhje të fshehtë të saj

para 5 muajve - Koha.net

Një burrë e një grua janë arrestuar të hënën në Gjakovë pasi dyshohet se kishin ushtruar dhunë fizike ndaj të bijës së tyre të mitur. Sipas policisë, dyshohet se kjo ka ardhur për shkak të një lidhjeje...

Zhduken dy të mitura në Viti

para 5 muajve - Kallxo

Dy vajza të mitura janë zhdukur në Viti. Policia në raportin 24 orësh ka njoftuar policinë se dy vajza e tij të mitura janë zhdukur. Sipas njoftimit, ankuesi ka njoftuar se vajzat e tij janë zhdukur para...

Zhduken dy të mitura në Viti

para 5 muajve - GazetaBlic

Raporti i Policisë ka treguar se janë zhdukur dy vajza të mitura në Viti. Në Polici ankuesi mashkull ka raportuar se dy vajzat e tij të mitura kanë dalë nga shtëpia dhe nuk janë kthyer. Vajzat janë zhdukur...

Dhunë në familje në Prishtinë, Prizren e Mitrovicë, vetëm një në mbajtje

para 5 muajve - Koha.net

Dhunë në familje ka pasur në Prishtinë, Prizren e Mitrovicë në 24 orët e fundit. Të paktën nga një rast në secilën komunë është raportuar në polici e vetëm një nga të dyshuarit është dërguar në mbajtje....

Gjakovë: Prindërit rrahin vajzën e mitur, dyshonin se kishte lidhje me një djalë

para 5 muajve - Medial

Policia e Kosovës ka njoftuar se një rast i dhunës në familje ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në Gjakovë, shkruan Kosova.info. Janë arrestuar dy të dyshuar një mashkull dhe një femër, pasi që të njëjtit...

Dhunohet e mitura në Rahovec, policia arreston një të dyshuar

para 5 muajve - GazetaBlic

Një femër e moshës së mitur ka informuar në Polici se është dhunuar nga një i dyshuar. I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit pas intervistimit dërgohet në mbajtje. Rasti ka ndodhur në...

Tre të arrestuar për dhunim në 24 orët e fundit

para 5 muajve - Koha.net

Tre persona janë arrestuar në 24 orët e fundit lidhur me dyshimet për veprën e dhunimit. Në rastin e parë, në Prishtinë është arrestuar një person që dyshohet se kishte kryer veprën e dhunimit më 15 qershor....

Kërcënohet nga burri, gruaja me fëmijët dërgohet në strehimore

para 5 muajve - GazetaBlic

Një femër ka raportuar në Polici se vazhdimisht është kanosur nga bashkëshorti i saj. Viktima së bashku me tre fëmijët e saj, në konsultim me prokurorin, mbrojtësin e viktimave dhe QPS-në është dërguar...

Prindi nga Gjakova më ankth për vajzën e mitur, i zhduket nga shtëpia

para 5 muajve - Infokusi

Një prind nga qyteti Gjakovës tash e disa ditë është në ankth për vajzën e mitur. Ajo ka kohë që ka dal nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. Rastin, familja e së miturës e ka lajmëruar në polici. “Ankuesi...

Kërkesë për paraburgim ndaj personit që dyshohet se ka dhunuar një të mitur në Rahovec

para 5 muajve - Ekonomia Online

Prokuroria Themelore në Gjakovë, Departamenti për Krime të Rënda, ka bërë kërkesë për caktimin e paraburgimit, në Gjykatën Themelore në Gjakovë, kundër të pandehurit E.C., nga Komuna e Rahovecit, me dyshimin...

Dhunohet e mitura në Rahovec, arrestohet i dyshuari

para 5 muajve - Infokusi

Një femër e moshës së mitur ka raportuar në Polici se është dhunuar nga një person. I dyshuari është arrestuar  dhe me vendim të prokurorit pas intervistimit dërgohet në mbajtje. Rasti ka ndodhur në Rahovec...

Veprimi i tmerrshëm i prindërve nga Gjakova rrahin vajzë pasi që ishte në një lidhje

para 5 muajve - Infokusi

Një vajzë e mitur nga Gjakova për një kohë ishte rrahur nga prindërit e saj. Nga sulmet fizike të nënës dhe babit të saj, kjo vajzë e mitur kishte marrë trajtim mjekësor. Ajo i është marrë prindërve nga...

Zhduken dy të mitura në Viti

para 5 muajve - Infokusi

Raporti i Policisë ka treguar se janë zhdukur dy vajza të mitura në Viti. Në Polici ankuesi mashkull ka raportuar se dy vajzat e tij të mitura kanë dalë nga shtëpia dhe nuk janë kthyer. Vajzat janë zhdukur...

Kërkohet paraburgim ndaj personit që dyshohet se dhunoi një të mitur në Rahovec

para 5 muajve - Ekonomia Online

Prokuroria Themelore në Gjakovë ka kërkuar paraburgimin e të pandehurit E.C. nga Rahoveci që dyshohet se kishte dhunuar një të mitur. Ai dyshohet se më 5 qershor, 2019, afër një shkolle të mesme në Rahovec,...

Kërkohet paraburgim për dhunuesin e të miturës

para 5 muajve - Periskopi

Prokuroria Themelore në Gjakovë, ka bërë kërkesë për caktimin e paraburgimit, në Gjykatën Themelore në Gjakovë, kundër të pandehurit E.C., nga komuna e Rahovecit, me dyshimin se i njëjti ka dhunuar një...

Kërkohet paraburgim ndaj personit që dyshohet se dhunoi një të mitur në afërsi të shkollës

para 5 muajve - Arbresh

Prokuroria Themelore në Gjakovë ka bërë kërkesë për caktimin e paraburgimit, në Gjykatën Themelore në Gjakovë, kundër të pandehurit E.C,  nga Komuna e Rahovecit, me dyshimin se i njëjti ka kryer veprën...

Kërkohet paraburgim për dhunuesin e të miturës

para 5 muajve - KosovaPress

Sipas Prokurorisë më 5 qershor  afër një shkolle të mesme në komunën e Rahovecit, ,i pandehuri E.C.,  e detyron të dëmtuarën të mitur L.D.,  që të kryejë aktin seksual pa pëlqimin e saj, në atë mënyrë...

Prindi nga Gjakova më ankth për vajzën e mitur, i zhduket nga shtëpia

para 5 muajve - Gazeta Monitor

Një prind nga qyteti Gjakovës tash e disa ditë është në ankth për vajzën e mitur. Ajo ka kohë që ka dal nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. Rastin, familja e së miturës e ka lajmëruar në polici. “Ankuesi...

Dy të mitura janë zhdukur në Viti

para 5 muajve - Periskopi

Policia e Kosovës ka raportuar  se janë zhdukur dy vajza të mitura në Viti. Në Polici ankuesi mashkull ka raportuar se dy vajzat e tij të mitura kanë dalë nga shtëpia dhe nuk janë kthyer. Vajzat janë zhdukur...

Zhduken dy vajza të mitura në Viti

para 5 muajve - Sovrani

Policia e Kosovës, ka njoftuar se janë zhdukur dy vajza të mitura në Viti. Në raportin 24-orësh të publikuar nga Policia e Kosovës thuhet se, ankuesi mashkull k/shqiptar ka njoftuar në polici se dy vajzat...

E kanoste burri – gruaja me fëmijët dërgohet në strehimore

para 5 muajve - Ekonomia Online

Viktima femër ka raportuar në Polici se vazhdimisht është kanosur nga bashkëshorti i saj. Viktima së bashku me tre fëmijët e saj, në konsultim me prokurorin, mbrojtësin e viktimave dhe QPS-në është dërguar...

Dhunohet një femër e mitur në Rahovec

para 5 muajve - Ekonomia Online

Policia e Kosovës, ka njoftuar se ka arrestuar një person në Rahovec, pasi që i njëjti dyshohet të ketë dhunuar një femër të mitur. Në raportin e publikuar nga Policia e Kosovës thuhet se viktima femër...

Sulmuan vajzën e tyre të mitur, policia arreston të dy prindërit në Gjakovë

para 5 muajve - Ekonomia Online

Policia e Kosovës, ka njoftuar se ka arrestuar dy prindër në Gjakovë, pasi që ata dyshohen të kenë ushtruar dhunë fizike ndaj vajzës së tyre të mitur për shkak se ajo ishte në një lidhje të fshehtë me...

Zhduken dy të mitura në Viti

para 5 muajve - Arbresh

Raporti i Policisë ka treguar se janë zhdukur dy vajza të mitura në Viti. Në Polici ankuesi mashkull ka raportuar se dy vajzat e tij të mitura kanë dalë nga shtëpia dhe nuk janë kthyer. Vajzat janë zhdukur...

Zhduken dy vajza të mitura në Viti

para 5 muajve - Ekonomia Online

Policia e Kosovës, ka njoftuar se janë zhdukur dy vajza të mitura në Viti. Në raportin 24-orësh të publikuar nga Policia e Kosovës thuhet se, ankuesi mashkull k/shqiptar ka njoftuar në polici se dy vajzat...

Zhduken dy vajza të mitura në Viti

para 5 muajve - Gazeta Observer

Policia e Kosovës, ka njoftuar se janë zhdukur dy vajza të mitura në Viti. Në raportin 24-orësh të publikuar nga Policia e Kosovës thuhet se, ankuesi mashkull k/shqiptar ka njoftuar në polici se dy vajzat...

Zhduken dy të mitura në Viti

para 5 muajve - Bota Press

Raporti i Policisë ka treguar se janë zhdukur dy vajza të mitura në Viti. Në Polici ankuesi mashkull ka raportuar se dy vajzat e tij të mitura kanë dalë nga shtëpia dhe nuk janë kthyer. Vajzat janë zhdukur...

Çifti gjakovar e rrahën keq vajzën e mitur, kishte krijuar një lidhje dashurie

para 5 muajve - Arbresh

Bashkëshortët nga Gjakova zgjodhën dhunën si mos pajtim për një veprim që kishte bërë vajza e tyre e moshës së mitur. Policia ka njoftuar se janë arrestuar dy të dyshuar (një mashkull dhe një femër) K/Shqiptar-e...

Dhunohet e mitura në Rahovec, arrestohet i dyshuari

para 5 muajve - Periskopi

Një femër e moshës së mitur ka informuar në Polici se është dhunuar nga një i dyshuar. I dyshuari është arrestuar  dhe me vendim të prokurorit pas intervistimit dërgohet në mbajtje. Rasti ka ndodhur në...

Dhunohet e mitura në Rahovec, arrestohet i dyshuari

para 5 muajve - KosovaPress

I dyshuari është arrestuar  dhe me vendim të prokurorit pas intervistimit dërgohet në mbajtje. Rasti ka ndodhur në Rahovec me 5 qershor, njofton PK-ja./KosovaPress/ Loading... ...lajmi i plotë është në...

Polici goditet me veturë, arrestohet i dyshuari

para 5 muajve - KosovaPress

Viktima ka pësuar lëndime trupore. Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje. /KosovaPress/ Loading... Kjo web faqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress...

Kanoset nga bashkëshorti, gruaja me fëmijët dërgohet në strehimore

para 5 muajve - KosovaPress

Viktima së bashku me tre fëmijët e saj, në konsultim me prokurorin, mbrojtësin e viktimave dhe QPS-në është dërguar në strehimore, ndërsa i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit lirohet në...

Drogë me postë nga Gjermania, intervistohet i dyshuari

para 5 muajve - KosovaPress

Lidhur me rastin më 21 qershor rreth orës 11:30 me urdhër të gjykatës është bastisur prona e të dyshuarit, por nuk është gjetur asgjë e dyshuar. Me vendim të prokurorit i dyshuari është intervistuar dhe rasti shkon në procedurë të

Prangoset sulmuesi dhe plaçkitësi i 40 eurove

para 6 muajve - Koha.net

Në Prizren dje është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar. Ai, së bashku me një person tjetër i cili gjendet në arrati e kanë sulmuar me mjete të forta viktimën mashkull K/Shqiptar, njofton Policia....

Prizren: E rrahin dhe ia marrin nga xhepi 40 euro

para 6 muajve - Arbresh

Policia ka arrestuar një person në Prizren pasi që i njëjti së bashku me një person tjetër, i cili gjendet në arrati e kanë sulmuar me mjete të forta një person dhe nga xhepi ia kanë marr 40 euro para....

Prizren: E rrahin dhe ia marrin nga xhepi 40 euro

para 6 muajve - Gazeta Observer

Policia ka arrestuar një person në Prizren pasi që i njëjti së bashku me një person tjetër, i cili gjendet në arrati e kanë sulmuar me mjete të forta një person dhe nga xhepi ia kanë marr 40 euro para,...

Rama mbledh PS-në, fushata vazhdon deri të premten

para 6 muajve - KosovaPress

Mësohet se Rama ka kërkuar angazhim maksimal nga strukturat e partisë deri në ditën e fundit të fushatës. Ai ka kërkuar gjithashtu që të faktohet çdo lloj incident i mundshëm që do të shënohet gjatë kësaj...

Prizren: E rrahin dhe ia marrin nga xhepi 40 euro

para 6 muajve - Periskopi

Policia ka arrestuar një person në Prizren pasi që i njëjti së bashku me një person tjetër, i cili gjendet në arrati e kanë sulmuar me mjete të forta një person dhe nga xhepi ia kanë marr 40 euro para....

E rrahin dhe ia marrin nga xhepi 40 euro

para 6 muajve - KosovaPress

Si pasojë e sulmit viktima ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor. I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje për 48 orë./KosovaPress/ Loading... Kjo...

Sulmojnë familjarët, arrestohen dy meshkuj

para 6 muajve - KosovaPress

Si pasojë e sulmit viktimat kanë pranuar tretman mjekësor, kurse me vendim të prokurorit, pas intervistimit njëri prej të dyshuarve është dërguar në mbajtje për 48 orë kurse tjetri është liruar në procedurë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK