http://kariera.mk

Bakteria Vibrio e oqeaneve për 10 minuta infekton lëkurën e njerëzve

para 4 muajve - OraInfo

Nevojiten vetëm 10 minuta notim në një oqean që lëkura juaj të mbulohet në një shtresë bakteresh që jetojnë në det, thotë një hulumtim i ri. Një ekip shkoi në një plazh në Kaliforni dhe rekrutoi një sërë...

Bakteria Vibrio e oqeaneve për 10 minuta infekton lëkurën e njerëzve

para 4 muajve - Arbresh

Nevojiten vetëm 10 minuta notim në një oqean që lëkura juaj të mbulohet në një shtresë bakteresh që jetojnë në det, thotë një hulumtim i ri. Një ekip shkoi në një plazh në Kaliforni dhe rekrutoi një sërë...

Bakteria Vibrio e oqeaneve për 10 minuta infekton lëkurën e njerëzve

para 4 muajve - Gazeta Observer

Nevojiten vetëm 10 minuta notim në një oqean që lëkura juaj të mbulohet në një shtresë bakteresh që jetojnë në det, thotë një hulumtim i ri. Një ekip shkoi në një plazh në Kaliforni dhe rekrutoi një sërë...

Bakteria Vibrio e oqeaneve për 10 minuta infekton lëkurën e njerëzve

para 4 muajve - Klan Kosova

Nevojiten vetëm 10 minuta notim në një oqean që lëkura juaj të mbulohet në një shtresë bakteresh që jetojnë në det, thotë një hulumtim i ri. Një ekip shkoi në një plazh në Kaliforni dhe rekrutoi një sërë...

Bakteria Vibrio e oqeaneve po infekton lëkurën e njerëzve për 10 minuta

para 4 muajve - Klan Kosova

Nevojiten vetëm 10 minuta notim në një oqean që lëkura juaj të mbulohet në një shtresë bakteresh që jetojnë në det, thotë një hulumtim i ri. Një ekip shkoi në një plazh në Kaliforni dhe rekrutoi një sërë...

Bakteria Vibrio e oqeaneve për 10 minuta infekton lëkurën e njerëzve

para 4 muajve - Ekonomia Online

Nevojiten vetëm 10 minuta notim në një oqean që lëkura juaj të mbulohet në një shtresë bakteresh që jetojnë në det, thotë një hulumtim i ri. Një ekip shkoi në një plazh në Kaliforni dhe rekrutoi një sërë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK