http://kariera.mk

Digjet Gykata e Pejës, shpëtojnë dosjet

para 7 muajve - Klan Kosova

Gjykata Themelore e Pejës mori flakë mbrëmë Shumica e dosjeve i shpëtuan flakëve, por rreth 50 të tjera që ishin afër kompjuterit u dogjën. Ani pse u dogjën lëndë që kanë të bëjnë me çështje penale, zjarri...

Një pjesë e Gjykatës së Pejës është shkrumbuar nga zjarri

para 7 muajve - Albeu

Në Gjykatën Themelore në Pejë thonë se dëmi është minimal dhe dyshojnë së zjarri është shkaktuar nga rryma, KEDS e mohon – raporton T7 Shumë lëndë i dogji zjarri në Gjykatën e Pejës . Zjarrit nuk i shpëtuan...

Kështu e shkrumboi zjarri një pjesë të Gjykatës së Pejës (Pamje)

para 7 muajve - GazetaBlic

Në Gjykatën Themelore në Pejë thonë se dëmi është minimal dhe dyshojnë së zjarri është shkaktuar nga rryma, KEDS e mohon. Shumë lëndë i dogji zjarri në Gjykatën e Pejës. Zjarrit nuk i shpëtuan as kompjuterët...

Nga zjarri në Gjykatën e Pejës dëmtohen disa dokumente për të burgosurit, fatmirësisht gjenden në arkiv

para 7 muajve - Koha.net

Qytetarët e Pejës të martën nuk kanë mundur të marrin asnjë shërbim në Gjykatën Themelore të Pejës. Kjo, shkaku se zyra e shkrimores civile të kësaj Gjykate mesnatën e së hënës është kapluar nga zjarri,...

Kështu e shkrumboi zjarri një pjesë të Gjykatës së Pejës

para 7 muajve - Infokusi

Në Gjykatën Themelore në Pejë thonë se dëmi është minimal dhe dyshojnë së zjarri është shkaktuar nga rryma, KEDS e mohon. Shumë lëndë i dogji zjarri në Gjykatën e Pejës. Zjarrit nuk i shpëtuan as kompjuterët...

Mësohet se çfarë u dogj në Gjykatën Themelore në Pejë

para 7 muajve - Insajderi

Në deklaratë thuhet se rreth orës 23:15 zjarri ka kapluar një pjesë të përdheses së objektit të Gjykatës, më saktësisht Zyrën e Shkrimores Civile. Dëmet e shkaktuara janë të natyrës materiale dhe jo shumë...

Gjykata Themelore në Pejë u përfshi nga zjarri, u djegën edhe lëndët gjyqësore

para 7 muajve - OraInfo

Gjatë ditës së djeshme, Gjykata Themelore e Pejës u përfshi nga flaka. Gjatë këtij zjarri, sipas asaj që ka informuar Gjykata Themelore e Pejës janë dëmtuar kompjuterë, printer si dhe tavolina dhe karrige....

Gjykata e Pejës flet për zjarrin që e përfshiu mbrëmë

para 7 muajve - Kallxo

Pas zjarrit i cili u shkaktua natën e mbrëmshme në ambientet e Gjykatës së Pejës, gjatë ditës së sotme Gjykata e Pejës ka dal me një komunikatë për media përmes së cilës i siguron qytetarët se nuk ka dëme...

Detajet e zjarrit në Gjykatën Themelore në Pejë

para 7 muajve - Klan Kosova

Mbrëmë rreth orës 23:00 zjarri ka kapluar një pjesë të përdheses së objektit të Gjykatës Themelore në Pejë, më saktësisht Zyrën e Shkrimores Civile. Nga zyra për informim të kësaj gjykate bëjnë të ditur...

Gjykata Themelore në Pejë jep detaje për zjarrin në objektin e tyre

para 7 muajve - RTV 21

Gjykata do të vazhdojë punën e saj pas pastrimit Mbrëmë rreth orës 23:15, zjarri ka kapluar një pjesë të përdheses së objektit të Gjykatës Themelore në Pejë, më saktësisht Zyrën e Shkrimores Civile. Ekipi...

Ja çka u shkatërrua nga zjarri në Gjykatën e Pejës

para 7 muajve - GazetaBlic

Gjykata Themelore në Pejë përmes një njoftimi për media kanë dhënë detaje për zjarrin që mbrëmë e kaploi këtë objekt, saktësisht zyrën e Shkrimores Civile. Gjykata e Pejës bëri të ditur se ekipet e zjarrëfiksëve...

Digjet një pjesë e objektit të Gjykatës Themelore në Pejë, lëndët kanë shpëtuar

para 7 muajve - Koha.net

Në mbrëmjen e së hënës zjarri ka kapluar një pjesë të përdheses së objektit të Gjykatës Themelore në Pejë, saktësisht zyrën e Shkrimores Civile. Në një njoftim nga kjo gjykatë bëhet e ditur se zjarri është...

I vihet flaka një pjesë e Gjykatës Themelore të Pejës

para 7 muajve - Indeks.mk

Digjet një pjesë e Gjykatës Themelore të Pejës. Në orët a para të mesnatës një zjarr ka rënë në Gjykatën Themelore të Pejës. Dëmet mendohet se janë të konsiderueshme si në materiale, letra, arkiv ashtu...

Digjet Gjykata Themelore në Pejë

para 7 muajve - Insajderi

Në orët e para të mesnatës një zjarr ka rënë në Gjykatën Themelore të Pejës. Dëmet mendohet se janë të konsiderueshme si në materiale, letra, arkiv ashtu edhe në teknikë. Policia Rajonale e Pejës, Brigada...

Zjarr brenda Gjykatës së Pejës – Pamje

para 7 muajve - Kallxo

Një zjarr ka përfshirë zyret e menaxhimit të lëndëve brenda Gjykatës së Pejës. Zjarri ka shpërthyer mbrëmë pas mesnate, derisa zjarrfikësit kanë arritur që ta shuajnë atë. KALLXO.com ka siguruar disa fotografi...

I vihet flaka një pjesë e Gjykatës Themelore të Pejës

para 7 muajve - OraInfo

Digjet një pjesë e Gjykatës Themelore të Pejës. Në orët a para të mesnatës një zjarr ka rënë në Gjykatën Themelore të Pejës. Dëmet mendohet se janë të konsiderueshme si në materiale, letra, arkiv ashtu...

Publikohen detaje të tjera rreth zjarrit në Gjykatën Themelore në Pejë

para 7 muajve - Gazeta e re

Gjykata Themelore në Pejë përmes një deklarate për media ka sqaruar për atë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në objektin e saj pasi është përfshirë nga flakët. Në deklaratë thuhet se rreth orës 23:15 zjarri...

Digjet një pjesë e Gjykatës Themelore të Pejës

para 7 muajve - RTV 21

Ende nuk dihen shkaqet e zjarrit Në orët e para të mesnatës një zjarr përfshiu Gjykatën Themelore të Pejës. Dëmet mendohet se janë të konsiderueshme si në materiale, letra, arkiv ashtu edhe në teknikë....

Digjet Gjykata Themelore në Pejë

para 7 muajve - GazetaBlic

Në orët e para të mesnatës një zjarr ka rënë në Gjykatën Themelore të Pejës. Dëmet mendohet se janë të konsiderueshme si në materiale, letra, arkiv ashtu edhe në teknikë. Policia Rajonale e Pejës, Brigada...

Gjykata Themelore në Pejë jep detaje për zjarrin në objektin e tyre

para 7 muajve - Sovrani

Gjykata do të vazhdojë punën e saj pas pastrimit Mbrëmë rreth orës 23:15, zjarri ka kapluar një pjesë të përdheses së objektit të Gjykatës Themelore në Pejë, më saktësisht Zyrën e Shkrimores Civile. Ekipi...

Gjykata Themelore e Pejës jep detaje rreth zjarrit që përfshiu një pjesë të saj

para 7 muajve - AlbPortali

Gjykata Themelore e Pejës përmes një njoftimi për media ka dhënë detaje rreth zajrrit që përfshiu mbrëmë një pjesë të kësaj gjykate. ” Si pasojë e zjarrit ka pas dëme materiale në pajisje teknike përfshirë...

Gjykata Themelore e Pejës jep detaje rreth zjarrit që përfshiu një pjesë të saj

para 7 muajve - Fakti Ditor

Gjykata Themelore e Pejës përmes një njoftimi për media ka dhënë detaje rreth zajrrit që përfshiu mbrëmë një pjesë të kësaj gjykate. ” Si pasojë e zjarrit ka pas dëme materiale në pajisje teknike përfshirë...

Nga zjarri në Gjykatën Themelore në Pejë nuk janë dëmtuar lëndët

para 7 muajve - Gazeta Observer

Mbrëmë, një pjesë e Gjykatës Themelore në Pejë, është kapluar nga zjarri. Nga ky zjarr përveç pajisjeve teknike, nuk kanë dëmtuar lëndët. Këtë e ka bërë të ditur përmes një komunikate për media, Gjykata...

Publikohen detaje të tjera rreth zjarrit në Gjykatën Themelore në Pejë

para 7 muajve - Periskopi

Gjykata Themelore në Pejë përmes një deklarate për media ka sqaruar për atë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në objektin e saj pasi është përfshirë nga flakët. Në deklaratë thuhet se rreth orës 23:15 zjarri...

Publikohen detaje të tjera rreth zjarrit në Gjykatën Themelore në Pejë

para 7 muajve - KosovaPress

Në deklaratë thuhet se rreth orës 23:15 zjarri ka kapluar një pjesë të përdheses së objektit të Gjykatës, më saktësisht Zyrën e Shkrimores Civile. Dëmet e shkaktuara janë të natyrës materiale dhe jo shumë...

Zjarri në Gjykatën Themelore në Pejë, u djegën edhe disa lëndë gjyqësore

para 7 muajve - Arbresh

Një pjesë e Gjykatës Themelore në Pejë dje është përfshirë nga zjarri. Gjatë këtij zjarri, sipas asaj që ka informuar Gjykata Themelore e Pejës janë dëmtuar kompjuterë, printer si dhe tavolina dhe karrige....

Digjet një pjesë e Gjykatës Themelore të Pejës

para 7 muajve - Infokusi

Në orët a para të mesnatës një zjarr ka rënë në Gjykatën Themelore të Pejës. Dëmet mendohet se janë të konsiderueshme si në materiale, letra, arkiv ashtu edhe në teknikë. Policia Rajonale e Pejës, Brigada...

Digjet një pjesë e Gjykatës Themelore të Pejës

para 7 muajve - AlbPortali

Në orët a para të mesnatës një zjarr ka rënë në Gjykatën Themelore të Pejës. Dëmet mendohet se janë të konsiderueshme si në materiale, letra, arkiv ashtu edhe në teknikë. Policia Rajonale e Pejës, Brigada...

Digjet një pjesë e Gjykatës Themelore të Pejës

para 7 muajve - Fakti Ditor

Në orët a para të mesnatës një zjarr ka rënë në Gjykatën Themelore të Pejës. Dëmet mendohet se janë të konsiderueshme si në materiale, letra, arkiv ashtu edhe në teknikë. Policia Rajonale e Pejës, Brigada...

Zjarr i madh në Gjykatën Themelore në Pejë

para 7 muajve - PortaliOnline

Në orët e para të mesnatës një zjarr ka rënë në Gjykatën Themelore të Pejës. Dëmet mendohet se janë të konsiderueshme si në materiale, letra, arkiv ashtu edhe në teknikë. Policia Rajonale e Pejës, Brigada...

Digjet Gjykata Themelore në Pejë

para 7 muajve - Gazeta Observer

Në orët e para të mesnatës një zjarr ka rënë në Gjykatën Themelore të Pejës. Dëmet mendohet se janë të konsiderueshme si në materiale, letra, arkiv ashtu edhe në teknikë, përcjell Insajderi. Policia Rajonale...

Digjet një pjesë e Gjykatës Themelore të Pejës

para 7 muajve - Arbresh

Në orët a para të mesnatës një zjarr ka rënë në Gjykatën Themelore të Pejës. Dëmet mendohet se janë të konsiderueshme si në materiale, letra, arkiv ashtu edhe në teknikë. Policia Rajonale e Pejës, Brigada...

Digjet një pjesë e Gjykatës Themelore të Pejës

para 7 muajve - Ekonomia Online

Në orët a para të mesnatës një zjarr ka rënë në Gjykatën Themelore të Pejës. Dëmet mendohet se janë të konsiderueshme si në materiale, letra, arkiv ashtu edhe në teknikë. Policia Rajonale e Pejës, Brigada...

Digjet një pjesë e Gjykatës Themelore të Pejës

para 7 muajve - Periskopi

Në orët a para të mesnatës një zjarr ka rënë në Gjykatën Themelore të Pejës. Dëmet mendohet se janë të konsiderueshme si në materiale, letra, arkiv ashtu edhe në teknikë. Policia Rajonale e Pejës, Brigada...

Digjet një pjesë e Gjykatës Themelore të Pejës

para 7 muajve - KosovaPress

Policia Rajonale e Pejës, Brigada e Zjarrfikësve të Pejës, Eksperti i Zjarreve dhe prokurori i Shtetit menjëherë i janë përgjigjur vendit të ngjarjes. “Njëshi” ka përcjellë nga afër rrjedhën e ngjarjes...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK