http://kariera.mk

Franca, Belgjika dhe Gjermania aktivizohen me masa kundër vapës

para 4 muajve - Koha.mk

Ferri po vjen, thonë mediat e huaja, për valën e të nxehtit që ka vënë në alarm ende pa mbërritur mirë autoritetet në gjermani e Francë. Ekspertët vërejnë se valët e të nxehtit janë në rritje në mbarë...

“Ferri” drejt Evropës – në Francë, Gjermani, Belgjikë po merren masa kundër vapës

para 4 muajve - Tetova Sot

Ferri po vjen, thonë mediat e huaja, për valën e të nxehtit që ka vënë në alarm ende pa mbërritur mirë autoritetet në gjermani e Francë. Ekspertët vërejnë se valët e të nxehtit janë në rritje në mbarë...

Temperatura rekorde në Francë

para 4 muajve - Insajderi

Rekordet e temperaturave të larta, të cilat zakonisht shënohen në pjesën e dytë të korrikut ose në fillim të gushtit, pritet të thyhen në disa pjesë të Evropës gjatë kësaj jave pasi një valë e pashembullt...

“Ferri” drejt Europës. Në Francë, Gjermani, Belgjikë po merren masa kundër vapës

para 4 muajve - Top Channel

Ferri po vjen, thonë mediat e huaja, për valën e të nxehtit që ka vënë në alarm ende pa mbërritur mirë autoritetet në gjermani e Francë. Ekspertët vërejnë se valët e të nxehtit janë në rritje në mbarë...

Të nxehtit vdekjeprurës në Europë, temperatura deri në 45 gradë

para 4 muajve - Kallxo

Rekordet e temperaturave të larta të cilat zakonisht shënohen në fund të korrikut ose fillim të gushtit, pritet të vijnë në Europë këtë javë, me një valë të nxehtë të paprecedentë, potencialisht vdekjeprurëse...

Çka duhet të dini nëse punoni në Zvicër dhe temperaturat janë të larta

para 4 muajve - Lajm

Pas paralajmërive për një valë të nxehtësisë këtë javë, portalet kanë nisur të shkruajnë se si mund t’ia dalim në motin e nxehtë. Shumica e qytetarëve janë në punë pjesën më të madhe të ditës, e nëse shpresoni...

Të nxehtit vdekjeprurës në Evropë, temperatura deri në 45 gradë

para 4 muajve - RTV 21

Paralajmërohet një valë e nxehtësisë Rekordet e temperaturave të larta të cilat zakonisht shënohen në fund të korrikut ose fillim të gushtit, pritet të vijnë në Evropë këtë javë, me një valë të nxehtë...

Pjeket Franca, temperatura deri në 45 gradë

para 4 muajve - Tetova Sot

Rekordet e temperaturave të larta, të cilat zakonisht shënohen në pjesën e dytë të korrikut ose në fillim të gushtit, pritet të thyhen në disa pjesë të Evropës gjatë kësaj jave pasi një valë e pashembullt...

I nxehti ekstrem mbërrin në Gjermani

para 4 muajve - BalkanWeb

Temperaturat mund të arrijnë deri në 40 gradë Celsius në Gjermani, pasi vala e nxehtësisë me nofkën ”Ulla” po përshkon gjithë vendin, sipas shërbimit gjerman të motit DWD. Meteorologia e DWD-së, Sabine...

I nxehti ekstrem në Gjermani, temperatura arrin deri 40 gradë

para 4 muajve - GazetaBlic

Temperaturat mund të arrijnë deri në 40 gradë Celsius në Gjermani, pasi vala e nxehtësisë me nofkën ”Ulla” po përshkon gjithë vendin, sipas shërbimit gjerman të motit DWD. Meteorologia e DWD-së, Sabine...

I nxehti ekstrem mbërrin në Gjermani

para 4 muajve - Tetova Sot

Temperaturat mund të arrijnë deri në 40 gradë Celsius në Gjermani, pasi vala e nxehtësisë me nofkën ”Ulla” po përshkon gjithë vendin, sipas shërbimit gjerman të motit DWD. Meteorologia e DWD-së, Sabine...

Prognoza: një valë historike nxehtësie pritet ta pushtojë Europën

para 4 muajve - Te Sheshi

Meteorologët njoftuan javën e kaluar se drejt Europës po vjen një valë të nxehti me temperatura që pritet të shkojnë deri në 40 gradë Celsius në ditët e ardhshme, e që do të dominojnë mni Evropën Perëndimore....

I nxehti saharian, Spitalet në Zvicër përgatiten për valën e nxehtësisë

para 4 muajve - GazetaBlic

Spitalet në Zvicër janë në gatishmëri, pasi vala e nxehtë e nxehtë e javës pritet të nisë. Mjekët thonë se ata që janë më në rrezik janë të moshuarit, të sëmurët dhe shtatëzënet, përcjell albinfo.ch. Një...

Francë, temperaturat arrijnë deri në 45 gradë

para 4 muajve - Arbresh

Rekordet e temperaturave të larta, të cilat zakonisht shënohen në pjesën e dytë të korrikut ose në fillim të gushtit, pritet të thyhen në disa pjesë të Evropës gjatë kësaj jave pasi një valë e pashembullt...

I nxehti ekstrem mbërrin në Gjermani

para 4 muajve - Alsat-M

Temperaturat mund të arrijnë deri në 40 gradë Celsius në Gjermani, pasi vala e nxehtësisë me nofkën ”Ulla” po përshkon gjithë vendin, sipas shërbimit gjerman të motit DWD. Meteorologia e DWD-së, Sabine...

Pjeket Franca, temperatura deri në 45 gradë

para 4 muajve - Arbresh

Rekordet e temperaturave të larta, të cilat zakonisht shënohen në pjesën e dytë të korrikut ose në fillim të gushtit, pritet të thyhen në disa pjesë të Evropës gjatë kësaj jave pasi një valë e pashembullt...

METEO – I nxehti ekstrem mbërrin në Gjermani

para 4 muajve - Medial

BERLIN, 25 qershor /MEDIAL-DPA/ – Temperaturat mund të arrijnë deri në 40 gradë Celsius në Gjermani, pasi vala e nxehtësisë me nofkën ”Ulla” po përshkon gjithë vendin, sipas shërbimit gjerman të motit...

Përgatituni! Po vijnë temperatura përvëluese

para 4 muajve - OraInfo

Duket se moti do të bëhet edhe më i nxehtë në ditët në vazhdim. Ka vetëm tre ditë që Evropa ka hyrë në verë, por i nxehti i madh është duke shpejtuar. Një valë potencialisht e rrezikshme e të nxehtit është...

Valët e të nxehtit afrikan pritet të përfshijnë vendin tonë. Ç’parashikojnë meteorologët

para 4 muajve - Koha Jone

Valët e të nxehtit afrikan godasin kontinentin europian duke bërë që temperaturat e ajrit të ngjiten deri në 45 gradë në gadishullin Iberik, njofton Meteolab, por, temperatura ekstremisht të larta priten...

“Çmenden” temperaturat, i nxehti afrikan në Shqipëri

para 4 muajve - Shekulli

Një valë e të nxehtit afrikan do të godasë Evropën, e cila do të bëjë që temperaturat e ajrit të arrijnë deri në 45 gradë celcius. Sipas parashikimeve të Meteoalb, kjo valë do të përfshijë edhe Ballkanin...

Valët e të nxehtit afrikan drejt Shqipërisë, ç’parashikojnë meteorologët???

para 4 muajve - Standard

Valët e të nxehti afrikan godasin kontinentin europian duke bërë që temperaturat e ajrit të ngjiten deri në 45 gradë në gadishullin Iberik, njofton Meteolab, por, temperatura ekstremisht të larta priten...

“Ferri” po vjen në Evropë – a do të preket edhe Kosova?

para 4 muajve - Insajderi

Sipas një artikulli nga “The Guardian”, alarmi për “Të nxehtin e Ferrit” që do ta kaploj Evropën tashmë është dhënë nga ekspertët. Nga Spanja deri në Zvicër temperaturat mund të arrijnë deri në 40 gradë...

Çka duhet të dini nëse punoni në Zvicër dhe temperaturat janë të larta

para 4 muajve - Albinfo

Pas paralajm ë rive p ë r nj ë val ë t ë nxeht ë sis ë k ë t ë jav ë, portalet kanë nisur t ë shkruajnë se si mund t’i a dalim n ë motin e nxeht ë . Shumica e qytetar ë ve jan ë n ë pun ë pjes ë n m ë...

I nxehti ekstrem mbërrin në Gjermani

para 4 muajve - Gazeta Monitor

Temperaturat mund të arrijnë deri në 40 gradë Celsius në Gjermani, pasi vala e nxehtësisë me nofkën ”Ulla” po përshkon gjithë vendin, sipas shërbimit gjerman të motit DWD. Meteorologia e DWD-së, Sabine...

Spitalet në Zvicër përgatiten për valën e nxehtësisë

para 4 muajve - Gazeta Monitor

Spitalet në Zvicër janë në gatishmëri, pasi vala e nxehtë e nxehtë e javës pritet të nisë. Mjekët thonë se ata që janë më në rrezik janë të moshuarit, të sëmurët dhe shtatëzënet, përcjell albinfo.ch. Një...

Vala e të nxehtit pushton Evropën, vjen paralajmërimi i frikshëm

para 4 muajve - Gazeta e re

I nxehti afrikan ka trokitur në dyert e Europës duke çliruar temperatura mbi 40 gradë, me të cilat banorët e Kontinentit nuk janë mësuar. Gjermania, Zvicra, Belgjika, Franca, Britania e Madhe, Spanja dhe...

I nxehti ekstrem mbërrin në Gjermani, a do ta prekë edhe Kosovën?

para 4 muajve - Periskopi

Temperaturat mund të arrijnë deri në 40 gradë Celsius në Gjermani, pasi vala e nxehtësisë me nofkën ”Ulla” po përshkon gjithë vendin, sipas shërbimit gjerman të motit DWD. Meteorologia e DWD-së, Sabine...

Zvicër: Spitalet përgatiten për valën e nxehtësisë

para 4 muajve - Albinfo

Spitalet janë në gatishmëri , pasi vala e nxehtë e nxehtë e javës pritet të nisë . Mjekët thonë se ata që janë më në rrezik janë të moshuarit , të sëmurët dhe shtatëzënet, përcjell albinfo.ch. Një zëdhënës...

I nxehti ekstrem mbërrin në Gjermani

para 4 muajve - Ekonomia Online

Temperaturat mund të arrijnë deri në 40 gradë Celsius në Gjermani, pasi vala e nxehtësisë me nofkën ”Ulla” po përshkon gjithë vendin, sipas shërbimit gjerman të motit DWD. Meteorologia e DWD-së, Sabine...

Meteo – i nxehti ekstrem mbërrin në Gjermani

para 4 muajve - Gazeta Observer

Temperaturat mund të arrijnë deri në 40 gradë Celsius në Gjermani, pasi vala e nxehtësisë me nofkën ”Ulla” po përshkon gjithë vendin, sipas shërbimit gjerman të motit DWD. Meteorologia e DWD-së, Sabine...

I nxehti ekstrem mbërrin në Gjermani

para 4 muajve - KosovaPress

Meteorologia e DWD-së, Sabine Krueger tha se rajonet e vetme që u kursyen nga nxehtësia ekstreme ishin përgjatë Detit të Veriut, ku temperaturat do të mbeten në 29 gradë Celsius. Sipas Krueger, temperaturat...

Vala e nxehtësisë kaplon edhe Gjermaninë

para 4 muajve - Albinfo

Temperaturat mund të arrijnë deri në 40 gradë Celsius në Gjermani, pasi vala e nxehtësisë me nofkën “Ulla” po përshkon gjithë vendin, sipas shërbimit gjerman të motit DWD. Meteorologia e DWD-së, Sabine...

“Temperaturat e larta nga ferri” mbërriti, Shqipëria preket nga vala më e nxehtë e dekadës me temperatura të çmendura

para 4 muajve - Lexo

Sipas një artikulli nga “The Guardian”, alarmi për “Të nxehtin e Ferrit” që do ta kaploj Evropën tashmë është dhënë nga ekspertët. Nga Spanja deri në Zvicër temperaturat mund të arrijnë deri në 40 gradë...

Po vjen i nxehti përvëlues në Evropë- a do të preket edhe Kosova?

para 4 muajve - OraInfo

“I nxehti nga ferri” po vjen në Evropë – a do të preket edhe Kosova? Sipas një artikulli nga “The Guardian”, alarmi për “Të nxehtin e Ferrit” që do ta kaploj Evropën tashmë është dhënë nga ekspertët. Nga...

Valët e të nxehtit afrikan drejt Shqipërisë, ja çfarë parashikojnë meteorologët

para 4 muajve - Gazeta Telegraf

Valët e të nxehti afrikan godasin kontinentin europian duke bërë që temperaturat e ajrit të ngjiten deri në 45 gradë në gadishullin Iberik, njofton Meteolab, por, temperatura ekstremisht të larta priten...

Një valë e rrezikshme e të nxehtit do ta përfshijë Evropën këtë javë

para 4 muajve - Republika

Ka vetëm tre ditë që Evropa ka hyrë në verë, por i nxehti i madh është duke shpejtuar. Një valë potencialisht e rrezikshme e të nxehtit është parashikuar ta godasë kontinentin këtë javë. Me vapën e madhe...

Një valë e rrezikshme e të nxehtit do ta përfshijë Evropën këtë javë

para 4 muajve - AlbPortali

Ka vetëm tre ditë që Evropa ka hyrë në verë, por i nxehti i madh është duke shpejtuar. Një valë potencialisht e rrezikshme e të nxehtit është parashikuar ta godasë kontinentin këtë javë. Me vapën e madhe...

Valët e të nxehtit afrikan drejt Shqipërisë, ç’parashikojnë meteorologët

para 4 muajve - LajmiFundit

Valët e të nxehti afrikan godasin kontinentin europian duke bërë që temperaturat e ajrit të ngjiten deri në 45 gradë në gadishullin Iberik, njofton Meteolab, por, temperatura ekstremisht të larta priten...

Valë e fortë e nxehtësisë do të godasë Evropën veriore

para 4 muajve - Arbresh

Një valë e nxehtë e temperaturave ka filluar të përhapet në të gjithë Evropën, me Gjermaninë, Francën dhe Belgjikën që ka mundësi të përjetojnë temperatura ekstreme në ditët e ardhshme. Në Gjermani, temperaturat...

“I nxehti nga ferri” po vjen në Evropë – a do të preket edhe Kosova?

para 4 muajve - Bota Press

Sipas një artikulli nga “The Guardian”, alarmi për “Të nxehtin e Ferrit” që do ta kaploj Evropën tashmë është dhënë nga ekspertët. Nga Spanja deri në Zvicër temperaturat mund të arrijnë deri në 40 gradë...

Po vjen vera përvëluese, temperatura në mbi 40 gradë celcius

para 4 muajve - Top Channel

Vera ka ardhur dhe bashkë me të edhe një valë të nxehti ekstrem. Parashikohen temperatura që arrijnë në mbi 40 gradë celcius, dhe i nxehti e bën të vështirë qëndrimin nëpër radhë në postë, mbajtjen e peshave...

I nxehti nga “ferri” po vjen në Evropë – A do të përfshihet edhe Kosova

para 4 muajve - Insajderi

Sipas një artikulli nga “The Guardian”, alarmi për “Të nxehtin e Ferrit” që do ta kaplojë Evropën tashmë është dhënë nga ekspertët. Nga Spanja deri në Zvicër temperaturat mund t arrijnë deri në 40 gradë...

Moti përvëlues po vjen në Evropë – a do të preket edhe Kosova?

para 4 muajve - OraInfo

Alarmi për “Të nxehtin e Ferrit” që do ta kaploj Evropën tashmë është dhënë nga ekspertët.Nga Spanja deri në Zvicër temperaturat mund t arrijnë deri në 40 gradë Celsius ndërsa autoritetet e vendeve të...

“I nxehti nga ferri” po vjen në Evropë – a do të preket edhe Kosova?

para 4 muajve - GazetaBlic

Sipas një artikulli nga “The Guardian”, alarmi për “Të nxehtin e Ferrit” që do ta kaploj Evropën tashmë është dhënë nga ekspertët. Nga Spanja deri në Zvicër temperaturat mund t arrijnë deri në 40 gradë...

Europa dhe Ballkani nën morsën e të nxehtit

para 4 muajve - Top Channel

Temperaturat po rriten ndërkohë që Evropa po përgatitet për një valë përvëluese të nxehti me mërkurin që do të shkojë deri në 40 gradë celcius, e gjithë kjo për shkak të një mase ajri të ngrohtë nga Afrika...

Europa dhe Ballkani përvëlohen nga i nxehti afrikan

para 4 muajve - InfoShqip

Temperaturat po rriten ndërkohë që Evropa po përgatitet për një valë përvëluese të nxehti me mërkurin që do të shkojë deri në 40 gradë celcius, e gjithë kjo për shkak të një mase ajri të ngrohtë nga Afrika...

“I nxehti nga ferri” po vjen në Evropë – a do të preket edhe Kosova?

para 4 muajve - Infokusi

Sipas një artikulli nga “The Guardian”, alarmi për “Të nxehtin e Ferrit” që do ta kaploj Evropën tashmë është dhënë nga ekspertët. Nga Spanja deri në Zvicër temperaturat mund t arrijnë deri në 40 gradë...

Europa dhe Ballkani përvëlohen nga i nxehti afrikan

para 4 muajve - Zhurnal

Shkup, 24 qershor – Temperaturat po rriten ndërkohë që Evropa po përgatitet për një valë përvëluese të nxehti me mërkurin që do të shkojë deri në 40 gradë celcius, e gjithë kjo për shkak të një mase...

Europa dhe Ballkani përvëlohen nga i nxehti afrikan

para 4 muajve - Lajm

Temperaturat po rriten ndërkohë që Evropa po përgatitet për një valë përvëluese të nxehti me mërkurin që do të shkojë deri në 40 gradë celcius, e gjithë kjo për shkak të një mase ajri të ngrohtë nga Afrika...

Europa dhe Ballkani përvëlohen nga i nxehti afrikan

para 4 muajve - Tetova Sot

Temperaturat po rriten ndërkohë që Evropa po përgatitet për një valë përvëluese të nxehti me mërkurin që do të shkojë deri në 40 gradë celcius, e gjithë kjo për shkak të një mase ajri të ngrohtë nga Afrika...

Europa “përvëlohet”, termometri arriti në 40 gradë celcius

para 4 muajve - Koha.mk

Fundi i Qershorit i ka përballur europianët me temperatura të papërballueshme, jo të zakonta për muajin e parë të verës. I gjithë kontinenti është përfshirë nga një valë e të nxehtit afrikan, me temperatura...

“I nxehti nga ferri” po vjen në Evropë – a do të preket edhe Kosova?

para 4 muajve - Gazeta Observer

Sipas një artikulli nga “The Guardian”, alarmi për “Të nxehtin e Ferrit” që do ta kaploj Evropën tashmë është dhënë nga ekspertët. Nga Spanja deri në Zvicër temperaturat mund të arrijnë deri në 40 gradë...

“I nxehti nga ferri” po vjen në Evropë – a do të preket edhe Kosova?

para 4 muajve - Arbresh

Sipas një artikulli nga “The Guardian”, alarmi për “Të nxehtin e Ferrit” që do ta kaploj Evropën tashmë është dhënë nga ekspertët. Nga Spanja deri në Zvicër temperaturat mund t arrijnë deri në 40 gradë...

Zvicra do të përfshihet nga temperaturat tropikale, mbi 39 gradë

para 4 muajve - Lajm

Nga e marta deri në të enjten temperaturat në disa zona mund të ngrihen deri në 39 gradë nën hije, Zvicra gjatë kësaj jave pritet të kaplohet nga një valë e motit të nxehtë. Zyra Federale për Meteorologji...

Në Francë, Gjermani, Belgjikë po merren masa, po vjen vera përvëluese

para 4 muajve - Top Channel

Franca përgatitet për valën e paralajmëruar të të nxehtit që pritet ti çojë temperaturat në mbi 40 gradë Celsius këtë javë, duke shënuar ndoshta një rekord të ri për qershorin. Të hënën, ato pritet të...

Sylë Tahirsylaj: ‘I nxehti nga ferri’ po vjen në Evropë. A do ta prekë edhe Kosovën?

para 4 muajve - Sovrani

Sipas një artikulli nga “The Guardian”, alarmi për “Të nxehtin e Ferrit” që do ta kaploj Evropën tashmë është dhënë nga ekspertët. Nga Spanja deri në Zvicër temperaturat mund t arrijnë deri në 40 gradë...

‘I nxehti nga ferri’ po vjen në Evropë, Sylë Tahirsylaj flet për Periskopin: A do ta prekë edhe Kosovën?

para 4 muajve - Periskopi

Sipas një artikulli nga “The Guardian”, alarmi për “Të nxehtin e Ferrit” që do ta kaploj Evropën tashmë është dhënë nga ekspertët. Nga Spanja deri në Zvicër temperaturat mund t arrijnë deri në 40 gradë...

I nxehti saharian pritet ”të pushtojë” Europën

para 4 muajve - Zhurnal

Një valë nga më të nxehtat e dekadës së fundit, me temperatura që mund të arrijnë deri në 40 gradë Celsius do të përfshijnë këtë javë Italinë, sidomos qendrën e vendit dhe veriun e tij. Sipas meteorologëve...

Temperaturar e larta pritet ta pushtojnë Evropën

para 4 muajve - Insajderi

Një valë nga më të nxehtat e dekadës së fundit, me temperatura që mund të arrijnë deri në 40 gradë Celsius do të përfshijnë këtë javë Italinë, sidomos qendrën e vendit dhe veriun e tij. Sipas meteorologëve...

I nxehti saharian pritet ”të pushtojë” Europën

para 4 muajve - Alsat-M

Një valë nga më të nxehtat e dekadës së fundit, me temperatura që mund të arrijnë deri në 40 gradë Celsius do të përfshijnë këtë javë Italinë, sidomos qendrën e vendit dhe veriun e tij. Sipas meteorologëve...

I nxehti saharian pritet ”të pushtojë” Europën

para 4 muajve - Gazeta Tema

Një valë nga më të nxehtat e dekadës së fundit, me temperatura që mund të arrijnë deri në 40 gradë Celsius do të përfshijnë këtë javë Italinë, sidomos qendrën e vendit dhe veriun e tij. Sipas meteorologëve...

I nxehti saharian me temperatura të frikshme pritet ta pushtojë Evropën

para 4 muajve - Infokusi

Një valë nga më të nxehtat e dekadës së fundit, me temperatura që mund të arrijnë deri në 40 gradë Celsius do të përfshijnë këtë javë Italinë, sidomos qendrën e vendit dhe veriun e tij. Sipas meteorologëve...

I nxehti saharian pritet ”të pushtojë” Evropën

para 4 muajve - RTV 21

Temperaturat do të arrijnë deri në 40 gradë Celsius Një valë nga më të nxehtat e dekadës së fundit, me temperatura që mund të arrijnë deri në 40 gradë Celsius, do të përfshijnë këtë javë Italinë, sidomos...

Vapë sahariane pritet ”të pushtojë” Europën

para 4 muajve - Koha.net

Një valë nga më të nxehtat e dekadës së fundit, me temperatura që mund të arrijnë deri në 40 gradë Celsius do të përfshijnë këtë javë Italinë, sidomos qendrën e vendit dhe veriun e tij. Sipas meteorologëve...

METEO – I nxehti saharian pritet ”të pushtojë” Europën

para 4 muajve - Medial

ROMË, 24 qershor /MEDIAL-ANSA/ – Një valë nga më të nxehtat e dekadës së fundit, me temperatura që mund të arrijnë deri në 40 gradë Celsius do të përfshijnë këtë javë Italinë, sidomos qendrën e vendit...

I nxehti saharian pritet ”të pushtojë” Europën

para 4 muajve - GazetaBlic

Një valë nga më të nxehtat e dekadës së fundit, me temperatura që mund të arrijnë deri në 40 gradë Celsius do të përfshijnë këtë javë Italinë, sidomos qendrën e vendit dhe veriun e tij. Sipas meteorologëve...

I nxehti saharian pritet ”të pushtojë” Europën

para 4 muajve - Gazeta e re

Një valë nga më të nxehtat e dekadës së fundit, me temperatura që mund të arrijnë deri në 40 gradë Celsius do të përfshijnë këtë javë Italinë, sidomos qendrën e vendit dhe veriun e tij. Sipas meteorologëve...

I nxehti saharian pritet ”të pushtojë” Europën

para 4 muajve - KosovaPress

Sipas meteorologëve të 3Bmeteo dhe Meteo Expert, javën e fundit të qershorit temperaturat do të arrijnë shifra rekord edhe në disa kryeqytete europiane. Vala e fuqishme e nxehtësisë do të arrijë kulmin...

Vala e nxehtësisë kaplon Evropën këtë javë

para 4 muajve - Albinfo

Temperaturat do të jenë deri në 42 gradë Celius, derisa Gjermania dhe Franca kanë paralajmësuar qytetarët e saj të kenë kujdes gjatë kësaj jave jo javë pritet të jetë me temperatura shumë të larta në kontinentin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK