http://kariera.mk

S4MM kur do ndalesh? Reperi sapo langoi edhe një tjetër projekt

para 5 muajve - Prive

Reperi i famshëm nga Tetova, kësaj radhe kishte një befasi për fansat e tij. Siç kishte paralajmërua disa ditë më parë, reperi lansoi “7 këngë për 7 ditë”, album ose EP të cilin ai e quajti “Java e Legjendës”....

Pas “Gunshots”, S4MM publikon këngën “The Best”

para 5 muajve - Telegrafi

S4MM në klipin e ri (Foto: YouTube)

“The Best” publikohet nga S4MM

para 5 muajve - RTV 21

Publikohet kënga e gjashtë e albumit të S4MM-it Reperi i njohur, S4MM, publikoi sot këngën “The Best”, kënga e gjashtëme radhë nga albumi i tij. “The Best” u publikua me videoklip, për të cilin u përkujdes...

S4MM publikon këngën “The Best”

para 5 muajve - Lajm

S4MM tash e sa ditë po publikon me radhë këngë e albumit të tij të ri, shkruan lajmi.net. Reperi sapo ka publikuar projektin “The Best”, të cilin ashtu sikurse këngët tjera, e solli të shoqëruar me videoklip....

S4MM se ka n’mend të ndalet, vjen diçka e re

para 5 muajve - Tetova1

Reperi nga Tetova, S4MM, ka përgatitur shtatë këngë, të cilat tashmë i ka lansuar çdo ditë nga një, të shoqëruara me videoklip. “Gunshots” në bashkëpunim me Ilmill është titulli i këngës së gjashtë nga...

S4MM publikon këngën “The Best”

para 5 muajve - Fakti Ditor

S4MM lansoi edhe një këngë nga albumi i tij i ri. S4MM tash e sa ditë po publikon me radhë këngë e albumit të tij të ri, shkruan lajmi.net. Reperi sapo ka publikuar projektin “The Best”, të cilin ashtu...

S4MM publikon këngën e re “The Best”

para 5 muajve - Arbresh

S4MM lansoi edhe një këngë nga albumi i tij i ri. Reperi sapo ka publikuar projektin “The Best”, të cilin ashtu sikurse këngët tjera, e solli të shoqëruar me videoklip. Për muzikën e kësaj kënge u kujdesën...

S4MM publikoi këngën e radhës të albumit

para 5 muajve - RTV 21

“Vizion”, kënga e pestë e albumit të S4MM-it Reperi i njohur, S4MM, publikoi sot këngën “Vizion”, kënga e pestë me radhë nga albumi i tij. “Vizion” u publikua me videoklip, për të cilin u përkujdes GRANDMEDIA...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK