http://kariera.mk

Hoti: Ministria e Inovacionit ka subvencionuar një frizere

para 4 muajve - Kallxo

Shefi i grupit parlamentar të LDK-së, Avdullah Hoti, ka deklaruar së Ministria e Inovacionit dhe Ndërmarrësisë ka subvencionuar një sallon ondulimi, gjë e cila sipas tij dëshmohet në raportin e Auditorit...

Hoti ironizon me ish-ministrin Beqaj

para 4 muajve - GazetaBlic

Shefi i Grupit Parlamentar të LDK-së, Avdullah Hoti, ka reaguar përmes një postimi të tij në Facebook duke thënë se qeveria ka subvencionuar një frizere. Këtë, e dëshmon edhe Raporti i Auditorit për vitin...

Veprimi qesharak i Ministrisë së Inovaconi, ka subvencionuar një frizere

para 4 muajve - OraInfo

Avdullah Hoti, shefi i Grupit Parlamentar të LDK-së, deklaron se Qeveria e Kosovës ka subvencionuar një frizere. Thotë se këtë gjë, e dëshmon nga Raporti i Auditorit për vitin 2018. “Qeveria subvencionon...

“Ministria e Inovacionit ka subvencionuar një frizere”

para 4 muajve - Koha.net

Shefi i Grupit Parlamentar të LDK-së, Avdullah Hoti, thotë se Qeveria e Kosovës ka subvencionuar një frizere”. Këtë, e dëshmon nga Raporti i Auditorit për vitin 2018. “Qeveria subvencionon frizeret. Raporti...

Hoti: Pse taksat e qytetarëve të jepen subvencion për frizere?

para 4 muajve - Infokusi

Shefi i Grupit Parlamentar të LDK’së, Avdullah Hoti, ka reaguar për  subvencionimin e një frizereje nga Ministria e Inovacionit. Ky reagim erdhi pas raportimit të Gazetës inFokus se kjo ministri ka financuar...

Besim Beqaj kishte dhënë subvencion edhe për një sallon ondulimi

para 4 muajve - Insajderi

Financimi i një salloni për rregullimin e flokëve e fytyrës do të mbahet mend si një ndër inovacionet e Besim Beqajt sa ishte ministër i Inovacionit dhe Ndërmarrësisë në Qeverinë e Kosovës. Salloni i Ondulimit...

Hoti reagon për subvencionimin e një frizereje

para 4 muajve - Bota Press

Shefi i Grupit Parlamentar të LDK’së, Avdullah Hoti, ka reaguar për subvencionimin e një frizereje nga Ministria e Inovacionit. Hoti pyet nëse biznesit të salloneve të ondulimit përbën interes publik ose...

Hoti ironizon me ish-ministrin Beqaj

para 4 muajve - Gazeta Monitor

Shefi i Grupit Parlamentar të LDK-së, Avdullah Hoti, ka reaguar përmes një postimi të tij në Facebook duke thënë se qeveria ka subvencionuar një frizere. Këtë, e dëshmon edhe Raporti i Auditorit për vitin...

Ministria e Inovacionit subvencionoi një frizere

para 4 muajve - Periskopi

Shefi i Grupit Parlamentar të LDK-së, Avdullah Hoti, thotë se Qeveria e Kosovës ka subvencionuar një frizere. Këtë, e dëshmon nga Raporti i Auditorit për vitin 2018. “Qeveria subvencionon frizeret. Raporti...

“Ministria e frizerkave”

para 4 muajve - GazetaBlic

Financimi i një salloni për rregullimin e flokëve e fytyrës do të mbahet mend si një ndër inovacionet e Besim Beqajt sa ishte ministër i Inovacionit dhe Ndërmarrësisë në Qeverinë e Kosovës. Salloni i Ondulimit...

“Ministria e frizerkave”

para 4 muajve - Infokusi

Financimi i një salloni për rregullimin e flokëve e fytyrës do të mbahet mend si një ndër inovacionet e Besim Beqajt sa ishte ministër i Inovacionit dhe Ndërmarrësisë në Qeverinë e Kosovës. “Frizere Hira”,...

Ministria e Frizerkave – Besim Beqaj kishte dhënë subvencion edhe për një sallon ondulimi

para 4 muajve - Arbresh

Financimi i një salloni për rregullimin e flokëve e fytyrës do të mbahet mend si një ndër inovacionet e Besim Beqajt sa ishte ministër i Inovacionit dhe Ndërmarrësisë në Qeverinë e Kosovës. Salloni i Ondulimit...

Ministria e Frizerkave – Besim Beqaj kishte dhënë subvencion edhe për një sallon ondulimi

para 4 muajve - Bota Press

Financimi i një salloni për rregullimin e flokëve e fytyrës do të mbahet mend si një ndër inovacionet e Besim Beqajt sa ishte ministër i Inovacionit dhe Ndërmarrësisë në Qeverinë e Kosovës. Salloni i Ondulimit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK