http://kariera.mk

Qeveria shpërblen: Vardari 500 mijë euro, Alili 16 mijë euro!

para 4 muajve - Alsat-M

Skuadra e Vardarit në hendboll, për titullin e kampionit të Evropës do të fitojë rreth 30 mln denarë nga qeveria e Maqedonisë së Veriut. Në mbledhjen e fundit të qeverisë së Maqedonisë së Veriut u vendos...

Qeveria e RMV-së ndau 1 milion denarë për Besir Alilin

para 4 muajve - Portalb

Ministri i Arsimit dhe Shkencës, Arbër Ademi , ka pritur në takim Besir Alilin , Kampionin Evropian në Mundje, që fitoi medaljen e artë në Kampionatin Evropian në Firencë të Italisë. Ademi ka vlerësuar...

Ademi priti në takim Besir Alilin

para 4 muajve - Koha.mk

Shkup, 25 qershir – Ministri i Arsimit dhe Shkencës, Arbër Ademi, ka pritur në takim Besir Alilin, Kampionin Evropian në Mundje, që fitoi medaljen e artë në Kampionatin Evropian në Firencë të Italisë....

Arbër Ademi priti në takim Besir Alilin: URIME KAMPION!

para 4 muajve - Iliria News

Ministri i Arsimit dhe Shkencës, Arbër Ademi, ka pritur në takim Besir Alilin, Kampionin Evropian në Mundje, që fitoi medaljen e artë në Kampionatin Evropian në Firencë të Italisë. Ademi ka vlerësuar lartë...

Qeveria shpërblen: Vardari 500 mijë euro, Alili 16 mijë euro!

para 4 muajve - Flaka

Skuadra e Vardarit në hendboll, për titullin e kampionit të Evropës do të fitojë rreth 30 mln denarë nga qeveria e Maqedonisë së Veriut. Në mbledhjen e fundit të qeverisë së Maqedonisë së Veriut u vendos...

Qeveria ndau 1 milion denarë për Besir Alilin dhe 30 milionë denarë për KH Vardari

para 4 muajve - Shenja

Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut në mbledhjet e rregullt miratoi vendim ku ndahen para për klubin e hendbollit Vardar dhe për Besir Alilin. “Qeveria sot miratoi vendim që t’u ndahet 30 milionë...

Ministri Ademi ndanë 1 milion denarë për kampionin Besir Alili

para 4 muajve - Zhurnal

Shkup, 25 qershor – Në seancën e sotme qeveritare, me propozim të Ministrit të Arsimit dhe Shkencës, Arbër Ademi, është vendosur që Kampionit Evropian në Mundje, Besir Alilit, i cili në Kampionatin Evropian...

Kjo është shuma e cila Qeveria jep për kampionin në mundje Besir Alili

para 4 muajve - Aktuale

Në seancën e sotme qeveritare është vendosur që Kampionit Evropian në Mundje, Besir Alilit, i cili në Kampionatin Evropian që u zhvillua në Firenzë të Italisë, fitoi medaljen e artë, ti ndahen 1 milion...

Kjo është shuma e cila Qeveria jep për kampionin në mundje Besir Alili

para 4 muajve - Flaka

Në seancën e sotme qeveritare është vendosur që Kampionit Evropian në Mundje, Besir Alilit, i cili në Kampionatin Evropian që u zhvillua në Firenzë të Italisë, fitoi medaljen e artë, ti ndahen 1 milion...

Arbër Ademi priti në takim Besir Alilin

para 4 muajve - Flaka

Ministri i Arsimit dhe Shkencës, Arbër Ademi, ka pritur në takim Besir Alilin, Kampionin Evropian në Mundje, që fitoi medaljen e artë në Kampionatin Evropian në Firencë të Italisë. Ademi ka vlerësuar lartë...

Arbër Ademi priti në takim Besir Alilin: URIME KAMPION!

para 4 muajve - Tetova Sot

Ministri i Arsimit dhe Shkencës, Arbër Ademi, ka pritur në takim Besir Alilin, Kampionin Evropian në Mundje, që fitoi medaljen e artë në Kampionatin Evropian në Firencë të Italisë. Ademi ka vlerësuar lartë...

Me propozim të ministrit Arbër Ademi, Kampionit Besir Alili i ndahen 1 milion denarë

para 4 muajve - Iliria News

Në seancën e sotme qeveritare, me propozim të Ministrit të Arsimit dhe Shkencës, dr.Arbër Ademi, është vendosur që Kampionit Evropian në Mundje, Besir Alilit, i cili në Kampionatin Evropian që u zhvillua...

Kampioni evropian Besir Alili në takim me kryetarin Shilegov

para 4 muajve - Aktuale

Kryetari Petre Shilegov dhe nënkryetari i Shkupit, Enver Maliqi, sot në hapësirat e Qytetit të Shkupit mirëpritën kampionin evropian në luftën për kadetë, Besir Alili. Në këtë takim morën pjesë edhe mundës...

BESIR ALILI SHPËRBLEHET NGA AGJENCIA PËR SPORT, KAMPION JEP BESËN PËR MEDALJE OLIMPIKE

para 4 muajve - TV21

Kampioni evropian i mundjes Besir Alili u prit në Agjencinë për Rini dhe Sport. Besiri së bashku me shokët e ekipit dhe trajnerët e Klubit të mundjes “Liria” u takuan me drejtorin e Agjencisë për Rini...

Shilegov: Shpërblim i njëjtë për klubet ose individët

para 4 muajve - Alsat-M

Besir Alili pas suksesit në Faenza të Italisë, ku u shpall kampon i Evropës për kadet në mundje të stilit të lirë, sot u mirëprit në Agjencinë për Rini Dhe Sport. Drejtori I këtij institucioni, Darko Kaevski,...

Me propozim të ministrit Arbër Ademi, Kampionit Besir Alili i ndahen 1 milion denarë

para 4 muajve - Lajm

Në seancën e sotme qeveritare, me propozim të Ministrit të Arsimit dhe Shkencës, dr.Arbër Ademi, është vendosur që Kampionit Evropian në Mundje, Besir Alilit, i cili në Kampionatin Evropian që u zhvillua...

Nënkryetari i Shkupit Enver Maliqi shtron drekë për Besir Alilin dhe klubin e mundjes “Liria”

para 4 muajve - Zhurnal

Shkup, 25 qershor – Zhurnal.mk – Kryetari i Shkupit Petre Shilegov dhe zv.kryetari i Shkupit Enver Maliqi, sot në hapësirat e Qytetit të Shkupit pritën kampionin e europës në mundje për kadetë, Besir Alilin....

Agjencia për Rini dhe sport ndan një milion denarë për Besir Alilin

para 4 muajve - Koha.mk

Besir Alili sot u prit nga drejtori i Agjencisë për Rini dhe Sport, Darko Kaevski, i cili me këtë rast potencoi se mundësi ka arritur një rezultat të jashtëzakonshëm dhe me këtë meriton një falënderim...

Agjencia për Rini dhe Sport do të ndajë mbi 16 mijë euro për kampionin Besir Alili

para 4 muajve - Ina

Darko Kaevski, drejtor i Agjencisë për Rini dhe Sport, organizoi pritje për djaloshin e artë, Besir Alili nga europiani në mundje në Faenza të Italisë. Kaevski u zotua se do ndajë një milion denarë nga...

Me propozim të ministrit Arbër Ademi, Kampionit Besir Alili i ndahen 1 milion denarë

para 4 muajve - Tetova Sot

Në seancën e sotme qeveritare, me propozim të Ministrit të Arsimit dhe Shkencës, dr.Arbër Ademi, është vendosur që Kampionit Evropian në Mundje, Besir Alilit, i cili në Kampionatin Evropian që u zhvillua...

ARS-ja ndan një milion denarë për BESIR ALILIN

para 4 muajve - Medial

Besir Alili sot u prit nga drejtori i Agjencisë për Rini dhe Sport, Darko Kaevski, i cili me këtë rast potencoi se mundësi ka arritur një rezultat të jashtëzakonshëm dhe me këtë meriton një falënderim...

Kampioni Europian Besiri Alili shpërblehet me 1 milion denarë nga Agjencia për të rinjë dhe sport

para 4 muajve - Zhurnal

Shkup, 25 qershor – Zhurnal.mk – Drejtori i Agjencisë për të rinjë dhe sport, Darko Kaevski informoi se kampioni i ri europian Besir Alili, do të shpërblehet me 1 milion denarë për suksesin e arritur në...

Agjencia për Sport do të japë 1 milion denarë shpërblim për Besir Alilin dhe KM “Liria”

para 4 muajve - Portalb

Agjencia për Rini dhe Sport ka ndarë 1 milion denarë shpërblim për titullin e kampionit evropian në mundje. Qyteti i Shkupit dhe Qeveria do të vendosin në mënyrë shtesë për shumën, transmeton Portalb.mk...

Me propozim të ministrit Arbër Ademi, Kampionit Besir Alili i ndahen 1 milion denarë

para 4 muajve - Fakti Ditor

Në seancën e sotme qeveritare, me propozim të Ministrit të Arsimit dhe Shkencës, dr.Arbër Ademi, është vendosur që Kampionit Evropian në Mundje, Besir Alilit, i cili në Kampionatin Evropian që u zhvillua...

Agjencia për Sport do të japë 1 milionë denarë shpërblim për Besir Alilin dhe KM “Liria”

para 4 muajve - Portalb

Agjencia për Rini dhe Sport ka ndarë 1 milionë denarë shpërblim për titullin e kampionit evropian në mundje. Qyteti i Shkupit dhe Qeveria do të vendosin në mënyrë shtesë për shumën, transmeton Portalb.mk...

KAMPIONI Besir Alili bëri gjithçka për shtetin, të shohim çfarë do bëjë tash shteti për të

para 4 muajve - AlbPortali

Kampioni Europian në mundje Besir Alili u prit si hero nga shumë njerëz për atë që ai arriti në Firence të Italisë duke marrë medaljen e artë për kadetë shkruan Faktiditor. Ch. Ai është e ardhmja e madhe...

1 milionë denarë shpërblim për Besir Alilin dhe KM “Liria”

para 4 muajve - Portalb

Agjencia për Rini dhe Sport dhe Qeveria e Maqedonisë së Veriut kanë ndarë 1 milionë denarë shpërblim për titullin e kampionit evropian në mundje, transmeton Portalb.mk . 800 mijë denarë do të shkojnë për...

Agjencia për Rini dhe sport ndan një milion denarë për Besir Alilin

para 4 muajve - AlbPortali

Besir Alili sot u prit nga drejtori i Agjencisë për Rini dhe Sport, Darko Kaevski, i cili me këtë rast potencoi se mundësi ka arritur një rezultat të jashtëzakonshëm dhe me këtë meriton një falënderim...

Agjencia për Rini dhe sport ndan një milion denarë për Besir Alilin

para 4 muajve - Fakti Ditor

Besir Alili sot u prit nga drejtori i Agjencisë për Rini dhe Sport, Darko Kaevski, i cili me këtë rast potencoi se mundësi ka arritur një rezultat të jashtëzakonshëm dhe me këtë meriton një falënderim...

Agjencia për Rini dhe sport ndan një milion denarë për Besir Alilin

para 4 muajve - Alsat-M

Besir Alili sot u prit nga drejtori i Agjencisë për Rini dhe Sport, Darko Kaevski, i cili me këtë rast potencoi se mundësi ka arritur një rezultat të jashtëzakonshëm dhe me këtë meriton një falënderim...

Agjencia për Rini dhe sport ndan një milion denarë për Besir Alilin

para 4 muajve - Derveni

LAJMI I FUNDIT : Luboten, policia konfiskon duhanin (video) Agjencia për Rini dhe sport ndan një milion denarë për Besir AlilinAlsat2019-06-25T12:24:50+02:00 Besir Alili sot u prit nga drejtori i Agjencisë...

ARS prit djaloshin e artë Besir Alili, Kaevski do të ndajë 1 milion denarë

para 4 muajve - Lajm

ARS prit djaloshin e artë Besir Alili, Kaevski do të ndajë 1 milion denarë Darko Kaevski, drejtor i Agjencisë për Rini dhe Sport, organizoi pritje për djaloshin e artë, Besir Alili nga europiani në mundje...

1 milion denarë ndan Agjencia për Rini dhe Sport për mundësin Besir Alili

para 4 muajve - TV21

Agjencia për Rini dhe Sport do të ndaj 1 milion denarë për mundësin Besir Alili, të cilët nga shuma e ndarë nga kjo Agjenci 800 mijë denarë do të jenë për mundësin Besir Alili dhe 200 mijë denarë për trajnerin....

Agjencia për Rini dhe sport ndan një milion denarë për Besir Alilin

para 4 muajve - Aktuale

Besir Alili sot u prit nga drejtori i Agjencisë për Rini dhe Sport, Darko Kaevski, i cili me këtë rast potencoi se mundësi ka arritur një rezultat të jashtëzakonshëm dhe me këtë meriton një falënderim...

ARS, një milion denarë për Besir Alilin

para 4 muajve - Lajm

Besir Alili sot u prit nga drejtori i Agjencisë për Rini dhe Sport, Darko Kaevski, i cili me këtë rast potencoi se mundësi ka arritur një rezultat të jashtëzakonshëm dhe me këtë meriton një falënderim...

Një milion denarë nga Agjencioni për Rini dhe Sport për Besir Alilin

para 4 muajve - Shenja

Agjencioni për Rini dhe Sport ka ndarë një milion denarë për mundësin Besir Alili, i cili fitoi medaljen e artë në garat evropiane për kadetë, në kategorinë deri në 48 kilogram. Vendimin e kumtoi drejtori...

Agjencia për Rini dhe sport ndan një milion denarë për Besir Alilin

para 4 muajve - Tetova Sot

Besir Alili sot u prit nga drejtori i Agjencisë për Rini dhe Sport, Darko Kaevski, i cili me këtë rast potencoi se mundësi ka arritur një rezultat të jashtëzakonshëm dhe me këtë meriton një falënderim...

Agjencia për Rini dhe sport ndan një milion denarë për Besir Alilin

para 4 muajve - Lajm

Besir Alili sot u prit nga drejtori i Agjencisë për Rini dhe Sport, Darko Kaevski, i cili me këtë rast potencoi se mundësi ka arritur një rezultat të jashtëzakonshëm dhe me këtë meriton një falënderim...

Agjencia për Rini dhe Sport do ta shpërblejë Besir Alilin me një milion denarë

para 4 muajve - AlbPortali

Drejtori i Agjencisë për Rini dhe Sport, Darko Kaevski, nëpërmes rrjetit social Facebook njofton se është takuar me Besir Alilin i cili është kthyer me medalje të artë nga Kampionati Evropian për kadet...

Agjencia për Rini dhe Sport do ta shpërblejë Besir Alilin me një milion denarë

para 4 muajve - Republika

Drejtori i Agjencisë për Rini dhe Sport, Darko Kaevski, nëpërmes rrjetit social Facebook njofton se është takuar me Besir Alilin i cili është kthyer me medalje të artë nga Kampionati Evropian për kadet...

Besir Alili: Ëndrra ime është të fitoj medalje olimpike!

para 4 muajve - Lajm

“Zoti më ndihmoj shumë të kthem në lojë dhe të fitoj në finale. Kisha besim se do të fitoj dhe ua dola. Tani qëllimi im është të marrë pjesë në Lojërat Olimpike dhe të fitoj medalje”, deklaroi Alili para...

Pritje madhështore për kampionin Alili në sheshin “Skënderbeu”

para 4 muajve - Ina

Komuna e Çairit dhe klubi i mundjes Liria mbrëmë në Shkup i kanë bërë një pritje madhështore kampionit europian për kadet në mundje stil i lirë, Besir Alili. Ai është pritur nga një numër i madh i qytetarëve...

Kreu i Çairit, Ganiu mirëpriti kampionin Besir Alili

para 4 muajve - Zhurnal

Shkup, 24 qershor – Kështu sot me shumë eufori e krenari në Sheshin Skenderbeu u mirëprit kampioni evropian në mundje për kadetë, djaloshi i artë Besir Alili! Besiri më shumë se askush tjetër e meritonte...

Kampioni BESIR ALILI kthehet me medalje të artë

para 4 muajve - Medial

Besir Alili kampioni evropian i mundjes për kadet sot u kthye në Maqedoni me medaljen e art. Nga Italia kanë ardhur me minibus, ndërsa kan udhëtuar 17 orë për të aritur në Maqedon. Trajneri i Besirit,...

Kampioni europian Besir Alili pritet në Shkup (Foto/Video)

para 4 muajve - Koha.mk

Shkup, 24 qershor – Edhe pse pati një udhëtim prej 17 orësh, për shkak të mungesës së linjës direkte, Alilit në asnjë moment nuk iu nda buzëqeshja nga fytyra, raporton gazeta KOHA. “Edhe kur isha duke...

Kampioni europian Besir Aliri pritet në Shkup (Foto/Video)

para 4 muajve - Koha.mk

Shkup, 24 qershor – Edhe pse pati një udhëtim prej 17 orësh, për shkak të mungesës së linjës direkte, Alilit në asnjë moment nuk iu nda buzëqeshja nga fytyra. “Edhe kur isha duke e humbur, sërish besova...

Mikpritje E Madhe Për Djaloshin E “Artë”, Besir Alili (FOTO+VIDEO)

para 4 muajve - Aktuale

Një mikëpritje e madhe në Shkup i është bërë sot kampionit të Europës, Besir Alili, i cili sot u rikthye në vendin tonë bashkë edhe medaljen e artë nga Italia, aty ku për gjatë javës që shkoi u mbajt Europiani...

Kampioni evropian Besir Alili udhëtoi për 17 orë drejt Shkupit, sërish buzëqeshja nuk iu nda nga fytyra

para 4 muajve - Portalb

“Faleminderit shumë për mikpritjen, ju dua me zemër”, ishin fjalët e para që kampioni evropian në mundje, Besir Alili vendosi ta përshëndet Shkupin, në pritjen modeste të organizuar nga Komuna e Çairit...

Besir Alili kthehet në Maqedoni me medaljen e artë

para 4 muajve - TV21

Besir  Alili kampioni evropian i mundjes për kadet sot u kthye në Maqedoni me medaljen e art. Nga Italia kanë ardhur me minibus, ndërsa kan udhëtuar 17 orë për të aritur në Maqedon. Trajneri i Besirit,...

Besir Alili udhëtoi për 17 orë drejt Shkupit, sërish buzëqeshja nuk iu nda nga fytyra

para 4 muajve - Portalb

“Faleminderit shumë për mikpritjen, ju dua me zemër”, ishin fjalët e para që kampioni evropian në mundje i pari në Maqedoninë e Veriut, Besir Alili vendosi ta përshëndet Shkupin, në pritjen modeste të...

KAMPIONI Besir Alili bëri gjithçka për shtetin, të shohim çfarë do bëjë tash shteti për të

para 4 muajve - AlbPortali

Kampioni Europian në mundje Besir Alili u prit si hero nga shumë njerëz për atë që ai arriti në Firence të Italisë duke marrë medaljen e artë për kadetë shkruan Faktiditor. Ch. Ai është e ardhmja e madhe...

KAMPIONI Besir Alili bëri gjithçka për shtetin, të shohim çfarë do bëjë tash shteti për të

para 4 muajve - Fakti Ditor

Kampioni Europian në mundje Besir Alili u prit si hero nga shumë njerëz për atë që ai arriti në Firence të Italisë duke marrë medaljen e artë për kadetë shkruan Faktiditor. Ch. Ai është e ardhmja e madhe...

PRITJE SOLEMNE PËR KAMPIONIN E EVROPËS BESIR ALILIN

para 4 muajve - Klan Macedonia

Mundësit të ri nga Maqedonia e Veriut, Besir Alili I  cili para disa ditëve u shpall kampion I Evropës në mundje, në kategorinë deri 48 kilogramë, në Firenca të Italisë, I është organizuar një pritje solemne....

Pritje madhështore për kampionin Alili në sheshin “Skënderbeu”

para 4 muajve - Lajm

Komuna e Çairit dhe klubi i mundjes Liria sot (e hënë, 24 qershor) në mbrëmje në Shkup i kanë bërë një pritje madhështore kampionit europian për kadet në mundje stil i lirë, Besir Alili. Ai është pritur...

Besir Alili udhëtoi për 17 orë drejt Shkupit, sërish buzëqeshja nuk iu nda nga fytyra

para 4 muajve - Tetova1

“Faleminderit shumë për mikpritjen, ju dua me zemër”, ishin fjalët e para që kampioni evropian në mundje, Besir Alili vendosi ta përshëndet Shkupin, në pritjen modeste të organizuar nga Komuna e Çairit...

Pritje solemne për kampionin e Evropës Besir Alilin

para 4 muajve - Flaka

Mundësit të ri nga Maqedonia e Veriut, Besir Alili i cili para disa ditëve u shpall kampion i Evropës në mundje, në kategorinë deri 48 kilogramë, në Firenca të Italisë, i është organizuar një pritje solemne....

Pritje madhështore për Kampionin Europian BESIR ALILI

para 4 muajve - Tetova1

Besir Alili u prit nga shumë tifozë në pikëkalimin kufitar në Tabanovcë pas ardhjes së tij nga Firence e Italisë, ku fitoi medaljen e artë. Ai deklaroi se ndihet shumë i lumtur me faktin që ka arritur...

Besir Alili shpalos ambiciet e tij: Synon medaljen e artë në Olimpiadë

para 4 muajve - Shenja

Besir Alili u prit nga shumë tifozë në pikëkalimin kufitar në Tabanovcë pas ardhjes së tij nga Firence e Italisë, ku fitoi medaljen e artë. Ai deklaroi se ndihet shumë i lumtur me faktin që ka arritur...

Prtiej madhështore për Besir Alili nga Komuna e Çairit dhe “Liria”

para 4 muajve - Aktuale

Komuna e Çairit dhe KM “Liria” organizojnë sot pritje madhështore të kampionit еvropian në mundje Besir Alili në оra 18:00 në Sheshin Skenderbeu Të nderuar qytetarë, Komuna e Çairit dhe Klubi i Mundjes...

Komuna e Çairit organizon pritje të kampionit Besir Alili, Qyteti i Shkupit ende s’ka vendosur për shpërblimin

para 4 muajve - Portalb

Komuna e Çairit bashkë me Klubin e Mundjes “Liria” sot do të realizojë pritje solemne të kampionit evropian në mundje, Besir Alili, ndërkaq Qyteti i Shkupit ende s’ka vendosur se a do ta shpërblejë me...

Pritje për kampionin Besir Alili në sheshin “Skenderbeu”

para 4 muajve - Alsat-M

Besir Alilit, kampionit të Evropës në konkurencën e kadetëve, të peshës deri më 48 kg, do ti organizohet pritje madhështore në sheshin “Skenderbeu” në orën 18.00. Mirëpo pritja nuk do të jetë e organizuar...

Pritje madhështore për kampionin europian, Besir Alili, autobus panoramik në shërbim të tij

para 4 muajve - Lajm

Komuna e Çairit dhe KM “Liria” organizojnë sot pritje madhështore të kampionit еvropian në mundje Besir Alili në оra 18:00 në Sheshin Skenderbeu Të nderuar qytetarë, Komuna e Çairit dhe Klubi i Mundjes...

Komuna e Çairit dhe KM “Liria”, pritje kampionit Besir Alili

para 4 muajve - Medial

Komuna e Çairit dhe KM “Liria” organizojnë sot pritje madhështore të kampionit evropian në mundje Besir Alili në оra 18:00 në Sheshin Skënderbeu. Komuna e Çairit dhe Klubi i Mundjes “Liria”, madje realizuan...

Komuna e Çairit dhe KM Liria organizojnë pritje për Besir Alilin

para 4 muajve - Koha.mk

Komuna e Çairit dhe KM “Liria” organizojnë sot pritje madhështore të kampionit evropian në mundje, Besir Alili në ora 18:00 në Sheshin Skenderbeu, transmeton koha.mk. Këtë e bëri të ditur Kryetari i Komunës...

Të martën, pritje shtetërore për Besir Alilin

para 4 muajve - Alsat-M

Përfaqësuesja e Maqedonisë në mundjes për kadet, sot zbarkon në Shkup, pasi që mbylli garat në Kampionatin Evropian për kadetë në Faenza të Italisë. Suksesin më të madh e shënoi Besir Alili, i cili në...

Pritje madhështore për kampionin europian, Besir Alili

para 4 muajve - Arena Ring

Komuna e Çairit dhe KM “Liria” organizojnë sot pritje madhështore të kampionit еvropian në mundje Besir Alili në оra 18:00 në Sheshin Skenderbeu Të nderuar qytetarë, Komuna e Çairit dhe Klubi i Mundjes...

Komuna e Çairit dhe KM “Liria” organizojnë sot pritje madhështore të kampionit Besir Alili në оra 18:00 në Sheshin Skenderbeu

para 4 muajve - Bashke

“Të nderuar qytetarë, Komuna e Çairit dhe Klubi i Mundjes “Liria” realizuan sot mbledhje koordinative për organizimin e pritjes madhështore të kampionit evropian në mundje Besir Alili. Ju ftojmë sot në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK