http://kariera.mk

PSG-ja, kërkon Semedon

para 4 muajve - Koha.net

Kampioni i Ligue 1, Paris Saint-Germain ka shprehur interesim për mbrojtësin e djathtë të Barcelonës, Nelson Semedo shkruan të martën "L'Equipe". Mësohet se PSG-ja është gati të paguajë 50 milionë euro...

PSG gjen pasardhësin e Alves, vjen talenti i Barcelonës

para 4 muajve - Koha.mk

Pas largimit të Dani Alves, skuadra e PSG-së ka nisur të kërkojë për zëvendësuesin e tij. Dhe i përzgjedhuri i Tuchel për të luajtur me skuadrën kampione të Francës është portugezi Nelson Semedo, që luan...

PSG vjen me transferim gjigant, po ia merr yllin e madh Barcelonës

para 4 muajve - OraInfo

Psg synon te ia marr yllin e madh Barcelonës. Pas largimit të Dani Alves, skuadra e PSG-së ka nisur të kërkojë për zëvendësuesin e tij. Dhe i përzgjedhuri i Tuchel për të luajtur me skuadrën kampione të...

PSZH harron Alveshin dhe kërkon zëvëndësim te Barcelona

para 4 muajve - Alsat-M

Dani Alvesh zyrtarizoi vendimin se sezoni që lamë pas ishte i fundit për të në Paris. Mbrojtësi tashmë do të kërkojë një eksperiencë të re, me shumë mundësi në Premier Ligën duke qenë se është një kampionat...

PSG gjen pasardhësin e Dani Alves, vjen talenti i Barcelonës

para 4 muajve - Sovrani

Pas largimit të Dani Alves, skuadra e PSG-së ka nisur të kërkojë për zëvendësuesin e tij. Dhe i përzgjedhuri i Tuchel për të luajtur me skuadrën kampione të Francës është portugezi Nelson Semedo, që luan...

Nga Inter te Paris SG, ja tratativat e bujshme në merkaton e verës

para 4 muajve - Koha Jone

Inter po habit me lëvizjet në merkaton e verës. Pas projektimit të një shkëmbimi mes Arturo Vidal dhe Radja Naingolan, klubi ka në mendje një tjetër ide të çmendur. Bëhet fjalë për Dani Alves. Sipas “France...

Nga Inter te Paris SG, ja tratativat e bujshme në merkaton e verës

para 4 muajve - BalkanWeb

Inter po habit me lëvizjet në merkaton e verës. Pas projektimit të një shkëmbimi mes Arturo Vidal dhe Radja Naingolan, klubi ka në mendje një tjetër ide të çmendur. Bëhet fjalë për Dani Alves. Sipas “France...

Aksi Paris- Barcelonë, gjiganti francez mendon për “yllin” blaugran

para 4 muajve - Newsport

PSG i ka hedhur sytë nga Nelson Semedo për të përforcuar korsinë e djathtë të mbrojtjes. Ky do të ishte një në operacion i vështirë për t’u kryer po nëse Neymar do të bëhej pjesë e kësaj marrëveshje atëherë...

Alves mund të kthehet te Barcelona

para 4 muajve - Koha.net

Mbrojtësi i krahut të djathtë, Dani Alves ka gjasa të mëdha të kthehet te Barcelona gjatë kësaj vere. Mediumet spanjolle kanë njoftuar të hënën se drejtuesit e Barcelonës tashmë kanë kontaktuar Alvesin,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK