http://kariera.mk

Arrihet marrëveshja paraprake, Neymar pranon ulje page te Barça

para 5 muajve - Koha.mk

Akord paraprak mes Barcelonës dhe brazilianit Neymar. Ky është titulli kryesor i gazetës katalane “Sport”, e cila është shumë pranë klubit “blaugrana”. Sulmuesi 27-vjeçar ka pranuar të kthehet te Barcelona...

Arrihet marrëveshja paraprake, Neymar pranon ulje page te Barça

para 5 muajve - Flaka

Akord paraprak mes Barcelonës dhe brazilianit Neymar. Ky është titulli kryesor i gazetës katalane “Sport”, e cila është shumë pranë klubit “blaugrana”. Sulmuesi 27-vjeçar ka pranuar të kthehet te Barcelona...

Zbulohen detajet, ja kontrata dhe paga Nejmar në “Camp Nou”

para 5 muajve - Shprehja.com

Nejmar ka arritur marrëveshjen për termat financiare të kthimit të tij në Barcelonë. “Sport.es” raportoi mëngjesin e sotëm është arritur dakortësia mes lojtarit dhe klubit katalanas, ndërsa tani zbulohen...

Arrihet marrëveshja paraprake, Neymar pranon ulje page te Barça

para 5 muajve - Gazeta Tema

Akord paraprak mes Barcelonës dhe brazilianit Neymar. Ky është titulli kryesor i gazetës katalane “Sport”, e cila është shumë pranë klubit “blaugrana”. Sulmuesi 27-vjeçar ka pranuar të kthehet te Barcelona...

Përfundon “telenovela”, Neymar te Barcelona!

para 5 muajve - OraInfo

Neymar do ta vesh fanellën e Barcelonës. “Telenovela” e merkatos së verës që ka protagonist Neymar dhe mision rikthimin e tiuj te Barcelona është pasuruar me një tjetër episod. Pas serive të para, ku sulmuesi...

Gazeta spanjolle: Neymari e pranon ofertën e Barcelonës

para 5 muajve - Tetova Sot

Barcelona ka arritur marrëveshje verbale me Neymarin para transferimit të tij nga Paris Saint-Germainin në Camp Nou, sipas mediumit spanjoll SPORT. Neymari dëshiron patjetër të kthehet në Barcelonë dhe...

Arrihet marrëveshja paraprake, Neymar pranon ulje page te Barça

para 5 muajve - SuperSport

Akord paraprak mes Barcelonës dhe brazilianit Neymar. Ky është titulli kryesor i gazetës katalane “Sport”, e cila është shumë pranë klubit “blaugrana”. Sulmuesi 27-vjeçar ka pranuar të kthehet te Barcelona...

Në Spanjë janë të sigurt, arrihet marrëveshja Neymar-Barcelona

para 5 muajve - Koha Jone

“Telenovela” e merkatos së verës që ka protagonist Neymar dhe mision rikthimin e tiuj te Barcelona është pasuruar me një tjetër episod. Pas serive të para, ku sulmuesi brazilian konfirmoi dëshirën për...

Barca kontakton Neymarin, por PSG-në kërkon së paku 200 milionë euro

para 5 muajve - Telegrafi

Neymar (Foto by Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images/Guliver)

Arrihet marrëveshja paraprake, Neymar pranon ulje page te Barça

para 5 muajve - Lajm

Akord paraprak mes Barcelonës dhe brazilianit Neymar. Ky është titulli kryesor i gazetës katalane “Sport”, e cila është shumë pranë klubit “blaugrana”. Sulmuesi 27-vjeçar ka pranuar të kthehet te Barcelona...

Si u bë që Neymari e pranoi ofertën e Barcelonës?

para 5 muajve - OraInfo

Po flitet se Neymari do të kthehet tek Barcelona. Barcelona ka arritur marrëveshje verbale me Neymarin para transferimit të tij nga Paris Saint-Germainin në Camp Nou, sipas mediumit spanjoll sport. Neymari...

Në Spanjë janë të sigurt, arrihet marrëveshja Neymar-Barcelona

para 5 muajve - BalkanWeb

“Telenovela” e merkatos së verës që ka protagonist Neymar dhe mision rikthimin e tiuj te Barcelona është pasuruar me një tjetër episod. Pas serive të para, ku sulmuesi brazilian konfirmoi dëshirën për...

Gazeta spanjolle: Neymari e pranon ofertën e Barcelonës

para 5 muajve - Zhurnal

Barcelona ka arritur marrëveshje verbale me Neymarin para transferimit të tij nga Paris Saint-Germainin në Camp Nou, sipas mediumit spanjoll SPORT. Neymari dëshiron patjetër të kthehet në Barcelonë dhe...

“Sheikët nuk janë çmendur, Neymar nuk vlen 300 mln euro”

para 5 muajve - Sovrani

Barcelona flitet se do të firmosë me Neymar, i cili do të kthehej në “Cam Nou” dy vite pasi i braktisi shokët e skuadrës dhe Barcelonën për ofertën e parezistueshme të sheikëve të PSG-së. Këtë nuk e ka...

Në Spanjë janë të sigurt, arrihet marrëveshja Neymar-Barcelona

para 5 muajve - Koha Jone

“Telenovela” e merkatos së verës që ka protagonist Neymar dhe mision rikthimin e tiuj te Barcelona është pasuruar me një tjetër episod. Pas serive të para, ku sulmuesi brazilian konfirmoi dëshirën për...

Coutinho i pasigurt për të ardhmen

para 5 muajve - Koha.net

Mesfushori brazilian Philippe Coutinho ka bërë të ditur se nuk është i sigurt për të ardhmen e tij, pasi nuk e di nëse do të jetë pjesë e Barcelonës edhe për edicionin e ri. Në një intervistë për mediumet...

​Coutinho flet për të ardhmen: Ja cila është e vërteta

para 5 muajve - GazetaBlic

Sulmuesi i Barcelonës, Philip Coutinho nuk e di se çfarë do të ndodh me të ardhmen e tij. Coutinho është transferuar në Barcelonë në janar të vitit 2018, mirëpo lojtari nuk është projektuar për ekipin...

Gazeta spanjolle: Neymari e pranon ofertën e Barcelonës

para 5 muajve - InfoShqip

Barcelona ka arritur marrëveshje verbale me Neymarin para transferimit të tij nga Paris Saint-Germainin në Camp Nou, sipas mediumit spanjoll SPORT. Neymari dëshiron patjetër të kthehet në Barcelonë dhe...

Neymar arrin marrëveshje me Barcelonën, tashmë problemi mbetet vetëm tek PSG

para 5 muajve - GazetaBlic

Barcelona ka një marrëveshje verbale me futbollistin e PSG-së, Neymar. Braziliani po kërkon një rikthim në Camp Nou dhe ai është i gatshëm të pranojë një pagë shumë më të ulët që të realizojë këtë transferim,...

Neymar arrin marrëveshje pesëvjeçare me Barcelonën

para 5 muajve - Klan Kosova

Neymar po rikthehet. Braziliani këtë verë pritet që të bashkohet përsëri me Barcelonën, sipas Sport, transmeton Klan Kosova. Ai dhe klubi katalanas raportohet se kanë arritur marrëveshje pesëvjeçare. Sulmuesi...

E sigurt, Neymar arrin marrëveshje 5-vjeçare me Barcelonën

para 5 muajve - Java News

“Telenovela” e merkatos së verës që ka protagonist Neymar dhe mision rikthimin e tiuj te Barcelona është pasuruar me një tjetër episod. Pas serive të para, ku sulmuesi brazilian konfirmoi dëshirën për...

Neymar – Barcelona, arrihet marrëveshja e madhe

para 5 muajve - OraInfo

Duket se Neymar së shpejti do të kthehet në Barcelonë. Barcelona ka arritur marrëveshje verbale me Neymarin për rikthimin e tij në Camp Nou. E përditshmja sportive katalane “Sport” shkruan se klubi kampion...

Coutinho më në fund zbulon nëse do të largohet nga Barcelona

para 5 muajve - OraInfo

A po largohet apo jo nga Barcelona!? Philippe Coutinho ka folur pas spekulimeve rreth të ardhmes së tij te Barcelona. Mesfushori Philippe Coutinho ka thënë se është i përqëndruar te Brazili në Copa America...

Messi dhe Suarez e ‘transferojnë’ Neymarin në WhatsApp

para 5 muajve - Arbresh

Neymar pritet të rikthehet te Barcelona nga Paris Saint-Germain. Barcelona ka filluar përpjekjet për rikthimin e yllit të Paris Saint-Germain, Neymar. Reprezentuesi brazilian spekulohet me rikthim te gjiganti...

Neymar arrin marrëveshje për rikthim te Barcelona

para 5 muajve - Koha.mk

Barcelona ka arritur marrëveshje verbale me Neymarin për rikthimin e tij në Camp Nou. E përditshmja sportive katalane “Sport” shkruan se klubi kampion i La Ligës pret rikthimin e yllit nga Paris Saint-Germain,...

Mediat spanjolle: Neymar arrin marrëveshje me Barcelonën

para 5 muajve - Albeu

Ditë më parë braziliani Neymar bëri të ditur që është i interesuar të largohet nga Paris Saint Germaini, pasi nuk është i kënaqur me klubin francez. Mediumi spanjoll Sport.es, që është shumë i afërt me...

E ardhmja e Coutinho në Barcelonë e pasigurt

para 5 muajve - Klan Kosova

Mesfushori i Barcelonës, Philippe Coutinho nuk di për të ardhmen e tij derisa ka spekulime se ai mund të largohet nga Camp Nou. Braziliani te Barca shkoi nga Liverpool për 142 milionë euro në janarin e...

Gazeta spanjolle: Neymari e pranon ofertë e Barcelonës

para 5 muajve - Lexo

Barcelona ka arritur marrëveshje verbale me Neymarin para transferimit të tij nga Paris Saint-Germainin në Camp Nou, sipas mediumit spanjoll SPORT. Neymari dëshiron patjetër të kthehet në Barcelonë dhe...

Neymar ia plas në sy sheikut: Nuk dua të luaj më te PSG-ja, dua të kthehem në shtëpi

para 5 muajve - AlbPortali

Neymar po kalon ndoshta sezonin më të vështirë të karrierës së tij. Dëmtimet e shpeshta dhe skandalet me jetën private kanë bërë që braziliani ta humbë totalisht shkëlqimin e tij. Së fundmi, gazeta spanjolle...

Coutinho thyen heshtjen, zbulon nëse do të largohet nga Barcelona

para 5 muajve - AlbPortali

Mesfushori Philippe Coutinho ka thënë se është i përqëndruar te Brazili në Copa America duke insistuar se ka kontratë me Barcelonën. Ai po ashtu ka theksuar se “gjithmonë” ka dashur të “triumfojë” te ekipi...

Në Spanjë e bëjnë zyrtare kalimin e Neymar te Barcelona

para 5 muajve - Gazeta Observer

“Telenovela” e merkatos së verës që ka protagonist Neymar dhe mision rikthimin e tiuj te Barcelona është pasuruar me një tjetër episod. Pas serive të para, ku sulmuesi brazilian konfirmoi dëshirën për...

Coutinho thyen heshtjen, zbulon nëse do të largohet nga Barcelona

para 5 muajve - Fakti Ditor

Mesfushori Philippe Coutinho ka thënë se është i përqëndruar te Brazili në Copa America duke insistuar se ka kontratë me Barcelonën. Ai po ashtu ka theksuar se “gjithmonë” ka dashur të “triumfojë” te ekipi...

Neymar arrin marrëveshje për rikthim te Barcelona

para 5 muajve - Fakti Ditor

Barcelona ka arritur marrëveshje verbale me Neymarin për rikthimin e tij në Camp Nou. E përditshmja sportive katalane “Sport” shkruan se klubi kampion i La Ligës pret rikthimin e yllit nga Paris Saint-Germain,...

Gazeta spanjolle: Neymari e pranon ofertën e Barcelonës

para 5 muajve - Arbresh

Barcelona ka arritur marrëveshje verbale me Neymarin para transferimit të tij nga Paris Saint-Germainin në Camp Nou, sipas mediumit spanjoll SPORT. Neymari dëshiron patjetër të kthehet në Barcelonë dhe...

Coutinho flet për të ardhmen: Ja cila është e vërteta

para 5 muajve - KosovaPress

Coutinho është transferuar në Barcelonë në janar të vitit 2018, mirëpo lojtari nuk është projektuar për ekipin e parë të Barçës për sezonin e ardhshëm. 27-vjeçari është i lidhur me një rikthim në Premier...

Neymar pranon kontratë 5-vjeçare me Barcelonën

para 5 muajve - KosovaPress

Neymari është rrugës për t’u transferuar në Barcelonë këtë vërë dhe sipas Medias Sport, dy ekipet kanë  pranuar që lojtari të transferohet në “Camp Nou”, për pesë vjet. Sulmuesi i Brazilit është i lidhur...

Arrihet marrëveshja, Neymar pranon kontratën e Barçës me tre kushte themelore

para 5 muajve - Sovrani

Neymar ka gjetur marrëveshjen me Barcelonën, për rikthimin e tij në “Camp Nou”. Më saktë ka qenë një ofertë e panegociuar nga braziliani, i cili ka pranuar çdo kushte të klubit për t’u rikthyer, edhe duke...

Coutinho dhe Arthur mirëpresin një rikthim të Neymar

para 5 muajve - BalkanWeb

Neymar mund të mos jetë në gjendje të luajë me Philippe Coutinho dhe Arthur këtë verë për shkak të dëmtimit që e ka mbajtur jashtë Kupës së Amerikës, por dy mesfushorët do të ishin të gatshëm të luanin...

Neymar e do kthimin në Camp Nou, i gatshëm t’iu kërkojë falje publike tifozëve të Barcelonës për largimin te PSG

para 5 muajve - Telegrafi

Neymar Jr (Foto: Buda Mendes/Getty Images/Guliver)

Coutinho dhe Arthur mirëpresin një rikthim të Neymar

para 5 muajve - Medial

Neymar mund të mos jetë në gjendje të luajë me Philippe Coutinho dhe Arthur këtë verë për shkak të dëmtimit që e ka mbajtur jashtë Kupës së Amerikës, por dy mesfushorët do të ishin të gatshëm të luanin...

Neymar ia uron ditëlindjen Messit

para 5 muajve - Klan Kosova

Ylli brazilian, Neymar, ia ka uruar ditëlindjen yllit të Barcelonës, Lionel Messit. Neymar e ka uruar Messin nëpërmjet Instagramit, në mesin e spekulimeve se braziliani do të kthehet në skuadrën katalunase,...

Van Gaal: Messi duhet të jap përgjegjësi pse Barcelona nuk e fiton Ligën e Kampionëve që katër vite

para 5 muajve - Telegrafi

Lionel Messi (Foto: Shaun Botterill/Getty Images/Guliver)

Neymar po rikthehet tek Barcelona, bën veprimin që nuk e priste askush

para 5 muajve - OraInfo

Leo Messi sot ka festuar ditëlindjen. Philippe Coutinho dhe Arthur janë disa nga yjet e Brazilit në Camp Nou që po ashtu kanë uruar bashkë me shokët e tyre të skuadrës. Neymar e ka uruar për ditëlindje...

Neymar uron Messin për ditëlindje, nxit thashethemet për rikthim të Barça

para 5 muajve - GazetaBlic

Philippe Coutinho dhe Arthur janë disa nga yjet e Brazilit në Camp Nou që po ashtu kanë uruar bashkë me shokët e tyre të skuadrës Neymar e ka uruar për ditëlindje Lionel Messi në rrjetet sociale duke nxitur...

Nejmar papritur është penduar, do të kërkojë falje publike

para 5 muajve - Shprehja.com

Nejmar e do me çdo kusht kalimin te Barcelona. Braziliani dy vite më parë kaloi në mënyrën më të bujshme te PSG, duke e lënë ish-klubin e tij në një moment tepër të papritur. Ai transferim krijoi një kaos...

Neymar e do kthimin në Camp Nou, i gatshëm t’iu kërkojë falje publike tifozëve të Barcelonës për largimin te PSG

para 5 muajve - Arbresh

Neymar thuhet se është i gatshëm të bëjë kërkim-falje publike për tifozët e Barcelonës në një përpjekje për të siguruar kthimin e tij në Camp Nou këtë verë. Futbollisti brazilian shpreson të largohet nga...

Van Gaal: Messi duhet të jap përgjegjësi pse Barcelona nuk e fiton Ligën e Kampionëve që katër vite

para 5 muajve - Shenja

Ish-trajneri i Barcelonës , Louis van Gaal, e ka cilësuar Lionel Messin si një lojtar ‘shumë individual’ gjatë një interviste me një gazetë spanjolle. Në një intervistë për El Pais, trajneri holandez ka...

Neymar i dëshpëruar në Paris, nuk do ta besoni çfarë po bën personalisht për rikthimin tek Barcelona

para 5 muajve - Medial

Neymar është gati të bëjë gjithçka për t’u kthyer edhe një herë të Barcelona. Lajmi bëhet i ditur nga “El Mundo Deportivo”. Pasi konfirmoi dëshirën për të mbyllur aventurën me Paris SG dhe për të veshur...

Van Gaal: Messi s’është lojtar ekipi, pse nuk fiton Champions-in prej 5 vitesh?

para 5 muajve - Koha Jone

Ish-trajneri i njohur i Barcelonës, Louis van Gaal mendon se disa nga pasardhësit e tij i kanë dhënë më shumë liri seç duhet Lionel Messit te Barcelona dhe Argjentina. Ai beson se talenti i tij i “pleshtit”...

Van Gaal: Messi ta pyet vetveten pse Barcelona nuk ka fituar më shumë Liga të Kampionëve

para 5 muajve - InfoShqip

Louis Van Gaal ka theksuar se ai beson që Lionel Messi është dashur që të fitojë më shpesh Ligën e Kampionëve Katalunasit nuk e kanë fituar titullin e Europës që nga viti 2015, me Real Madridin dhe Cristiano...

Neymar uron Messin për ditëlindje, nxit thashethemet për rikthim të Barça

para 5 muajve - Periskopi

Philippe Coutinho dhe Arthur janë disa nga yjet e Brazilit në Camp Nou që po ashtu kanë uruar bashkë me shokët e tyre të skuadrës Neymar e ka uruar për ditëlindje Lionel Messi në rrjetet sociale duke nxitur...

Neymar i uron Messit ditëlindjen, nxit spekulimet për rikthim te Barça

para 5 muajve - AlbPortali

Philippe Coutinho dhe Arthur janë dy yjet e Brazilit që veshin fanellën e Barçës dhe që kanë shprehur haptazi që ta shohin yllin e Paris Saint-Germain në ‘Camp Nou’. Rikthimi i yllit brazilian padyshim...

Neymar i uron Messit ditëlindjen, nxit spekulimet për rikthim te Barça

para 5 muajve - Fakti Ditor

Philippe Coutinho dhe Arthur janë dy yjet e Brazilit që veshin fanellën e Barçës dhe që kanë shprehur haptazi që ta shohin yllin e Paris Saint-Germain në ‘Camp Nou’. Rikthimi i yllit brazilian padyshim...

Van Gaal: Messi është fajtori për dështimin e Barcelonës në Ligën e Kampionëve

para 5 muajve - GazetaBlic

Ish trajneri i Barcelonës, Louis Van Gaal, beson se Lionel Messi është fajtori për dështimin e Barcelonës në Ligën e Kampionëve. Trajneri holandez beson se pasuesit e tij i kanë dhënë më shumë liri sesa...

Van Gaal: Messi ta pyet vetveten pse Barcelona nuk ka fituar më shumë Liga të Kampionëve

para 5 muajve - Tetova Sot

Louis Van Gaal ka theksuar se ai beson që Lionel Messi është dashur që të fitojë më shpesh Ligën e Kampionëve Katalunasit nuk e kanë fituar titullin e Europës që nga viti 2015, me Real Madridin dhe Cristiano...

Van Gaal: Messi ta pyet vetveten pse Barcelona nuk ka fituar më shumë Liga të Kampionëve

para 5 muajve - Infokusi

Louis Van Gaal ka theksuar se ai beson që Lionel Messi është dashur që të fitojë më shpesh Ligën e Kampionëve Katalunasit nuk e kanë fituar titullin e Europës që nga viti 2015, me Real Madridin dhe Cristiano...

United interesohet se ku do të transferohet Neymar

para 5 muajve - Koha.mk

Manchester United refuzon për të hyrë në garë për yllin e PSG-së, Neymar. Braziliani po dëshirohet nga dy klubet e mëdha spanjolle, Real Madrid e Barcelona. United kanë qenë të interesuar për Neymarin...

Van Gaal: Messi s’është lojtar ekipi, pse nuk fiton Champions-in prej 5 vitesh?

para 5 muajve - Sovrani

Ish-trajneri i njohur i Barcelonës, Louis van Gaal mendon se disa nga pasardhësit e tij i kanë dhënë më shumë liri seç duhet Lionel Messit te Barcelona dhe Argjentina. Ai beson se talenti i tij i “pleshtit”...

U KRY! Kjo është fanella e re e Neymarit

para 5 muajve - OraInfo

Neymar do ta bëjë kthimin e tij në Barcelonë. Po bëhet gjithçka gati për t’u rikthyer te Barcelona. Historia e dashurisë mes Neymar dhe PSG është e destinuar për të marrë fund gjatë kësaj vere. Braziliani...

Neymar ëndërron rikthimin te Barcelona, bën gati një gjest të madh

para 5 muajve - Koha Jone

Po bëhet gjithçka gati për t’u rikthyer te Barcelona. Historia e dashurisë mes Neymar dhe PSG është e destinuar për të marrë fund gjatë kësaj vere. Braziliani është i vendosur për të bërë një hap pas,...

United interesohet se ku do të transferohet Neymar

para 5 muajve - Koha.net

Manchester United refuzon për të hyrë në garë për yllin e PSG-së, Neymar. Braziliani po dëshirohet nga dy klubet e mëdha spanjolle, Real Madrid e Barcelona. United kanë qenë të interesuar për Neymarin...

United interesohet se ku do të transferohet Neymar

para 5 muajve - Alsat-M

Manchester United refuzon për të hyrë në garë për yllin e PSG-së, Neymar. Braziliani po dëshirohet nga dy klubet e mëdha spanjolle, Real Madrid e Barcelona. United kanë qenë të interesuar për Neymarin...

Neymar gati t’i kërkojë falje publike Barcelonës, dëshiron rikthimin në “Camp Nou”

para 5 muajve - Java News

Neymar është gati të bëjë gjithçka për t’u kthyer te Barcelona. Historia e dashurisë mes yllit brazilian dhe PSG duket se po përfundon mbas vetëm dy sezonesh së bashku. Sulmuesi është i vendosur të hedhë...

United interesohet se ku do të transferohet Neymar

para 5 muajve - Ekonomia Online

Manchester United refuzon për të hyrë në garë për yllin e PSG-së, Neymar. Braziliani po dëshirohet nga dy klubet e mëdha spanjolle, Real Madrid e Barcelona. United kanë qenë të interesuar për Neymarin...

Van Gaal godet Messin dhe Neymarin, preferon 33 vjeçarin dhe shpjegon arsyen

para 5 muajve - Sovrani

Ish-trajneri i Manchester United Luis van Gaal ka lëshuar një deklaratë tejet interesante kur është pyetur për dyshen e madhe të futbollit Leo Messi dhe Neymar duke thënë se ai preferon një tjetër lloj...

United interesohet se ku do të transferohet Neymar

para 5 muajve - KosovaPress

Braziliani po dëshirohet nga dy klubet e mëdha spanjolle, Real Madrid e Barcelona. United kanë qenë të interesuar për Neymarin që prej kohës së ish-trajnerit të tyre, Jose Mourinho i cili është i afërm...

Neymar merr vendimin e madh, afrohet edhe më shumë me Barcelonën

para 5 muajve - Shenja

Thashethemet për transferimin e Neymar tek Barcelona nuk kanë të ndalur dhe vetëm sa po rriten. Javëve të fundit është raportuar se ylli brazilian i futbollit nuk është i lumtur në Paris dhe dëshiron rikthimin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK