http://kariera.mk

Inter e do me çdo kusht yllin e Man Utd-së

para 5 muajve - OraInfo

Romelu Lukaku është futbollisti për të cilin ka shfaqur interesim skuadra italiane, Inter. Agjenti lojtarit ka konfirmuar se Interi është duke u përpjekur të nënshkruajë me sulmuesin e Manchester United....

Pastorello takon drejtuesit e Interit, zbulon negociatat për Lukaku dhe Lazaro

para 5 muajve - Koha.mk

Federico Pastorello, menaxheri që përfaqësonte drejtat e sulmuesit belg Romelu Lukaku, ishte sot në zyrat e klubit të Interit, ku takoi drejtuesit zikaltër, për të diskutuar mbi një sërë çështjesh të merkatos....

Lukaku te Inter? Agjenti: Po është e mundshme

para 5 muajve - Albeu

Agjenti i Romelo Lukakus, Federico Pastorello ka folur për FC Inter Neës duke thënë se ka mundësi që klienti i tij në sezonin e ri të luajë në Itali. " Lukaku e ka ëndërr që të luajë për Inter , mendoj...

Lukaku te Inter? Flet agjenti i tij

para 5 muajve - InfoShqip

Agjenti i Romelo Lukakus, Federico Pastorello ka folur për FC Inter Neës duke thënë se ka mundësi që klienti i tij në sezonin e ri të luajë në Itali. “Lukaku e ka ëndërr që të luajë për Inter, mendoj se...

Conte shkakton “tërmet” në Seria A,po vjen me dy transferime gjigante

para 5 muajve - OraInfo

Stefano Sensi dhe Lukaku, mund ta veshin fanellën e Interit. Agjenti i Romelu Lukaku ka konfirmuar se Inter janë duke u përpjekur të nënshkruajnë sulmuesin e Manchester United. Federico Pastorello u takua...

Lukaku tek Interi? Ja çfarë thotë menaxheri i sulmuesit

para 5 muajve - GazetaBlic

Federico Pastorello, menaxheri i sulmuesit Romelu Lukaku, ka qenë sot në një takim me drejtuesit e Inter, për të diskutuar për mundësinë e transferimit të belgut në Serinë A sezonin tjetër. Ai ka pranuar...

Pastorello takon drejtuesit e Interit, zbulon ecurinë e negociatave për Lukaku dhe Lazaro

para 5 muajve - SuperSport

Federico Pastorello, menaxheri që përfaqësonte drejtat e sulmuesit belg Romelu Lukaku, ishte sot në zyrat e klubit të Interit, ku takoi drejtuesit zikaltër, për të diskutuar mbi një sërë çështjesh të merkatos....

Agjenti i yllit të Man Unitedit: Interi po mundohet ta transferojë klientin tim

para 5 muajve - Periskopi

Agjenti i Romelu Lukakut e ka konfirmuar se Interi po mundohet ta transferojë sulmuesin e Manchester Unitedit. Federico Pastorello u takua me drejtuesit e Interit në zyrat e klubit të martën pasdite, në...

Lukaku tek Interi? Menaxheri i belgut ul euforinë e zikaltërve

para 5 muajve - Sovrani

Federico Pastorello, menaxheri i sulmuesit Romelu Lukaku, ka qenë sot në një takim me drejtuesit e Inter, për të diskutuar për mundësinë e transferimit të belgut në Serinë A sezonin tjetër. Ai ka pranuar...

Menaxheri i njohur mbërrin në selinë zikaltër, Interi bën gati “goditjet” në merkato

para 5 muajve - Newsport

Në selinë e Interit sot ka qenë menaxheri italian Federico Pastorello i cili ka nën menaxhim lojtar të ndryshëm. Kur ka dalë prej aty ka folur për tema të ndryshme lidhur me merkaton zikaltër. “Kemi folur...

Interi dështon ta transferojë yllin e madh

para 5 muajve - OraInfo

Dzeko si duket nuk do të transferohet te Inter. Gjithçka ka ndaluar mes Interit dhe Romës për transferimin e Edin Dzeko tek Nerazzurri. Sipas La Gazzetta Dello Sport, oferta në tavolinë është ende 10 milionë...

Iu bashkuan Interit, këta janë tre lojtarët që i thanë ‘PO’ Contes

para 5 muajve - OraInfo

Skuadra e Interit po bën disa përforëcime. Antonio Conte i ka prezantuar listën e tij të blerjeve Marottas dhe Ausilios, dhe në krye të listës janë nënvizuar tre emra, ai i Lukakut, Dzekos dhe Barellas...

Manchester United e bën të ditur çmimin për Lukakun

para 5 muajve - InfoShqip

Klubi anglez, Manchester United ka treguar çmimin për sulmuesin e tyre, Romelu Lukaku. Lukaku nuk është i interesuar për të luajtur më shumë për ‘Djajtë e Kuq’, dhe pritet që të transferohet në Inter....

United tregon çmimin për Lukakun

para 5 muajve - Tetova Sot

Klubi anglez, Manchester United ka treguar çmimin për sulmuesin e tyre, Romelu Lukaku. Lukaku nuk është i interesuar për të luajtur më shumë për ‘Djajtë e Kuq’, dhe pritet që të transferohet në Inter....

United tregon çmimin për Lukakun

para 6 muajve - Alsat-M

Klubi anglez, Manchester United ka treguar çmimin për sulmuesin e tyre, Romelu Lukaku. Lukaku nuk është i interesuar për të luajtur më shumë për ‘Djajtë e Kuq’, dhe pritet që të transferohet në Inter,...

Dështon transferimi i yllit të madh te Interi

para 6 muajve - OraInfo

Gjithçka ka ndaluar mes Interit dhe Romës për transferimin e Edin Dzeko tek Nerazzurri. Sipas La Gazzetta Dello Sport, oferta në tavolinë është ende 10 milionë euro, ndërsa Giallarossi dëshiron ta dyfishojë...

​United tregon çmimin për Lukakun

para 6 muajve - RTV 21

Lukaku pritet që të transferohet në Inter Klubi anglez, Manchester United ka treguar çmimin për sulmuesin e tyre, Romelu Lukaku. Lukaku nuk është i interesuar për të luajtur më shumë për ‘Djajtë e Kuq’,...

United do së paku 60 milionë euro për Lukakun

para 6 muajve - Klan Kosova

Manchester United po i kërkon së paku 60 milionë euro për sulmuesin e vet, Romelu Lukaku, sipas Gazzetta dello Sport. Djajtë e Kuq po ngurrojnë që ta shesin sulmuesin belg, mirëpo mund të binden në rast...

Çmimi në zbritje: United i tregon Interit se për sa e shet Lukakun

para 6 muajve - Periskopi

Klubi anglez, Manchester United ka treguar çmimin për sulmuesin e tyre, Romelu Lukaku. Lukaku nuk është i interesuar për të luajtur më shumë për ‘Djajtë e Kuq’, dhe pritet që të transferohet në Interi...

United tregon çmimin për Lukakun

para 6 muajve - KosovaPress

Lukaku nuk është i interesuar për të luajtur më shumë për ‘Djajtë e Kuq’, dhe pritet që të transferohet në Inter, transmeton KosovaPress. United kërkon 60 milionë euro për belgun. Lukaku nuk ka treguar...

Interi ia “terron” Juventusit me lajmin e fundit

para 6 muajve - OraInfo

Interi ka dhënë lajmin e madh Sipas Tuttosport, Inter janë të gatshëm të investojnë gjithsej 200 milionë euro në fushatën e tregut të transferimeve të verës, duke kërkuar që ta sfidojnë Juventusin për...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK