http://kariera.mk

Ministri britanik: Do ta vazhdojmë përkrahjen për Kosovën

para 5 muajve - Medial

Ministri britanik i mbrojtjes, Mark Lancaster, ka deklaruar se Britania e Madhe do të vazhdojë përkrahjen ndaj Kosovës, përmes misionit të NATO-s. Duke folur në një event të Muzeut të Ushtrisë Kombëtare,...

Ministri britanik i mbrojtjes: Do vazhdojmë përkrahjen për Kosovën, janë populli më mikpritës që kam takuar

para 5 muajve - Aktuale

Ministri britanik i mbrojtjes, Mark Lancaster, ka deklaruar se Britania e Madhe do të vazhdojë përkrahjen ndaj Kosovës, përmes misionit të NATO’s. Duke folur në një event të Muzeut të Ushtrisë Kombëtare,...

Ministri britanik: Do ta vazhdojmë përkrahjen për Kosovën, nuk e harrojmë mikpritjen e tyre para 20 vitesh

para 5 muajve - Insajderi

Duke folur në një event të Muzeut të Ushtrisë Kombëtare, Lancaster tha se e kujton pritjen e ëmbël që i ka bërë Kosova 20 vjet më parë. “E mbaj mend mirë se si më pritën kosovarët 20 vjet më parë kur shkova...

Ministri britanik i mbrojtjes: Do vazhdojmë përkrahjen për Kosovën, janë populli më mikpritës që kam takuar

para 5 muajve - GazetaBlic

Ministri britanik i mbrojtjes, Mark Lancaster, ka deklaruar se Britania e Madhe do të vazhdojë përkrahjen ndaj Kosovës, përmes misionit të NATO-s. Duke folur në një event të Muzeut të Ushtrisë Kombëtare,...

Ministri britanik i mbrojtjes: Do vazhdojmë përkrahjen për Kosovën, janë populli më mikpritës që kam takuar

para 5 muajve - Zhurnal

Ministri britanik i mbrojtjes, Mark Lancaster, ka deklaruar se Britania e Madhe do të vazhdojë përkrahjen ndaj Kosovës, përmes misionit të NATO’s. Duke folur në një event të Muzeut të Ushtrisë Kombëtare,...

Britania vazhdon përkrahjen për Kosovën

para 5 muajve - OraInfo

Ministri britanik i mbrojtjes, Mark Lancaster, ka deklaruar se Britania e Madhe do të vazhdojë përkrahjen ndaj Kosovës, përmes misionit të NATO’s. Duke folur në një event të Muzeut të Ushtrisë Kombëtare,...

Ministri britanik: Do ta vazhdojmë përkrahjen për Kosovën

para 5 muajve - Tetova Sot

Ministri britanik i mbrojtjes, Mark Lancaster, ka deklaruar se Britania e Madhe do të vazhdojë përkrahjen ndaj Kosovës, përmes misionit të NATO’s. Duke folur në një event të Muzeut të Ushtrisë Kombëtare,...

Ministri britanik i mbrojtjes: Do vazhdojmë përkrahjen për Kosovën, janë populli më mikpritës që kam takuar

para 5 muajve - Gazeta Monitor

Ministri britanik i mbrojtjes, Mark Lancaster, ka deklaruar se Britania e Madhe do të vazhdojë përkrahjen ndaj Kosovës, përmes misionit të NATO-s. Duke folur në një event të Muzeut të Ushtrisë Kombëtare,...

Ministri britanik: Do ta vazhdojmë përkrahjen për Kosovën

para 5 muajve - Epoka e Re

Ministri britanik i mbrojtjes, Mark Lancaster, ka deklaruar se Britania e Madhe do të vazhdojë përkrahjen ndaj Kosovës, përmes misionit të NATO-s. Duke folur në një event të Muzeut të Ushtrisë Kombëtare,...

Ministri britanik: Nuk e harrojmë mikpritjen e kosovarëve para 20 vitesh

para 5 muajve - Arbresh

Ministri britanik i mbrojtjes, Mark Lancaster, ka deklaruar se Britania e Madhe do të vazhdojë përkrahjen ndaj Kosovës, përmes misionit të NATO-s. Duke folur në një event të Muzeut të Ushtrisë Kombëtare,...

Ministri britanik: Do ta vazhdojmë përkrahjen për Kosovën, nuk e harrojmë mikpritjen e tyre para 20 vitesh

para 5 muajve - Periskopi

Ministri britanik i mbrojtjes, Mark Lancaster, ka deklaruar se Britania e Madhe do të vazhdojë përkrahjen ndaj Kosovës, përmes misionit të NATO’s. Duke folur në një event të Muzeut të Ushtrisë Kombëtare,...

500 mijë euro u ndan për organizimin e 20 vjetorit të çlirimit, s’dihet sa u shpenzuan

para 5 muajve - Sovrani

Qeveria e Kosovës kishte ndarë buxhet prej 500 mijë eurove për organizimin e 20-vjetorit të intervenimit të NATO-s në Kosovë. Plot 500 mijë euro, ka qenë buxheti që Qeveria e Kosovës kishte ndarë për organizimin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK