http://kariera.mk

Formacionet e Barcelonës me Neymar dhe Griezmann në skuadër

para 5 muajve - Telegrafi

(Fotomontazh: givemesport.com)

Nis festa në Barcelonë, po realizojnë transferimin e shumëpritur

para 5 muajve - OraInfo

Antoine Griezmann përfundimisht po bëhet futbollist i Barcelonës. Sulmuesi i Atletico Madrid njoftoi në maj se do të largohet nga klubi në verë, por deri më tani nuk ka pasur konfirmim të mëtejshëm për...

Ja kur kompletohet blerja e Griezmannit nga Barcelona

para 5 muajve - InfoShqip

Barcelona do ta kompletojë blerjen e Antoine Griezmannit për 120 milionë euro nga Atletico Madridit menjëherë pasi klauzola e lirimit të tij të futet në fuqi më 1 gusht. Telegraph Sport në Britani të Madhe...

Griezman në Barcelonë, por me 1 Gusht!

para 5 muajve - Iliria News

Barcelona do ta kompletojë blerjen e Antoine Griezmannit për 120 milionë euro nga Atletico Madridit menjëherë pasi klauzola e lirimit të tij të futet në fuqi më 1 gusht. Telegraph Sport në Britani të Madhe...

Barcelona do ta blejë Griezmann-in me 1 korrik

para 5 muajve - Klan Kosova

Barcelona do ta kompletojë transferimin e Antoine Griezmann më 1 korrik të këtij viti kur të hyjë në fuqi klauzola e tij e lirimit, shkruan The Telegraph. Kampionët në fuqi të Spanjës do t’ia paguajnë...

Barcelona e kompleton blerjen e Griezmannit për 120 milionë euro më 1 gusht

para 5 muajve - Zhurnal

Barcelona do ta kompletojë blerjen e Antoine Griezmannit për 120 milionë euro nga Atletico Madridit menjëherë pasi klauzola e lirimit të tij të futet në fuqi më 1 gusht. Telegraph Sport në Britani të Madhe...

Barcelona “dridh” Spanjën, Barcelona nënshkruan me yllin 100 milionësh

para 5 muajve - OraInfo

Griezmann do ta vesh fanellën e Barcelonës. Barcelona është duke e mbyllur me nënshkrimin e Antoine Griezmann, ndërsa ata planifikojnë të shkaktojnë klauzolën e lirimit prej 107 milionë funte ,përcjell...

Barcelona e kompleton blerjen e Griezmannit për 120 milionë euro më 1 gusht

para 5 muajve - Tetova Sot

Barcelona do ta kompletojë blerjen e Antoine Griezmannit për 120 milionë euro nga Atletico Madridit menjëherë pasi klauzola e lirimit të tij të futet në fuqi më 1 gusht. Telegraph Sport në Britani të Madhe...

Si mund të duket sulmi i Barçës edicionin e ardhshëm me Neymarin dhe Griezmannin

para 5 muajve - Periskopi

Me Real Madridin që ka shpenzuar rreth 330 milionë euro deri tani këtë verë, Barcelona e di se duhet të përgjigjet. Skuadra e Ernesto Valverdes mund të ketë përfunduar 19 pikë mbi rivalin e “El Clasicos”...

Muajin tjetër zyrtarizohet kalimi i Griezmannit te Barça

para 5 muajve - Epoka e Re

Barcelona duket se e ka mbyllur gjithçka për blerjen e parë të kësaj merkatoje. Katalanasit do të shpenzojnë plot 120 milionë euro për të sjellë në “Camp Nou” Antoine Griezmann. Diçka të tillë e ka raportuar...

Barcelona do ta blejë Griezmann-in me 1 korrik

para 5 muajve - Arbresh

Barcelona do ta kompletojë transferimin e Antoine Griezmann më 1 korrik të këtij viti kur të hyjë në fuqi klauzola e tij e lirimit, shkruan The Telegraph. Kampionët në fuqi të Spanjës do t’ia paguajnë...

Barcelona pritet ta paguajë klauzolën e Griezmannit në fillim të korrikut

para 5 muajve - Arbresh

Barcelona do të përfundojë nënshkrimin e Antoine Griezmann për 120 milionë euro nga Atletico Madrid, pasi klauzola lirimit në kontratën e tij hyn në fuqi më 1 korrik. Telegraph Sport mëson se marrëveshja...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK