http://kariera.mk

Shitjet e Huaweit bien për 40 për qind

para 4 muajve - Periskopi

Kompania kineze Huawei ka përjetuar një rënie të madhe në shitjet e telefonave të saj në tregun evropian e amerikan. Që kur Shtetet e Bashkuara e futën në listën e zezë, Huawei ka pësuar shumë, gjatë muajve...

Shitjet e Huaweit bien për 40 për qind

para 4 muajve - Gazeta Observer

Kompania kineze Huawei ka përjetuar një rënie të madhe në shitjet e telefonave të saj në tregun evropian e amerikan. Që kur Shtetet e Bashkuara e futën në listën e zezë, Huawei ka pësuar shumë, gjatë muajve...

Bien shitjet ndërkombëtare të Huaweit

para 4 muajve - Koha.mk

Ren Zhengfei, themelues i firmës kineze të teknologjisë Huawei, tha se shitjet ndërkombëtare të saj kanë rënë për 40% muajin e kaluar, pasi shantazhi i SHBA-së kundër gjigantit kinez është intensifikuar....

Shitjet e Huaweit bien për 40 për qind

para 4 muajve - Albinfo

Kompania kineze Huawei ka përjetuar një rënie të madhe në shitjet e telefonave të saj në tregun evropian e amerikan . Që kur Shtetet e Bashkuara e futën në listën e zezë , Huawei ka pësuar shumë , gjatë...

Uashingtoni sanksionon 5 kompani kineze

para 4 muajve - KosovaPress

Departamenti amerikan i Tregtisë vendosi të premten ”Sugon”, një kompani e fuqishme në fushën e elektronikës, si dhe tre nga degët e saj që prodhojnë mikroçipa, si dhe një institut kompjuterik që i përkiste...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK