http://kariera.mk

Everton rrëmben nga Barça këtë futbollist

para 5 muajve - OraInfo

Andre Gomes nuk do të jetë më lojtar i Barcelonës. Everton ka nënshkruajtur me Andre Gomes nga Barcelona për një shumë prej 25 milionë eurove. Mesfushori portugez ka nënshkruar një marrëveshje pesëvjeçare...

Zyrtare: Evertoni ka konfirmuar blerjen e parë

para 5 muajve - GazetaBlic

Everton ka konfirmuar blerjen e Andre Gomes, ai ka firmosur një kontratë pesëvjeçare dhe është blerja e dytë e verës për klubin anglez. Barcelona do të fitojë 25 milionë euro nga shitja e mesfushorit portugez....

Zyrtare, mesfushori i Barcelona-s transferohet në Premier League

para 5 muajve - Tetova Sot

Everton ka konfirmuar blerjen e Andre Gomes, ai ka firmosur një kontratë pesëvjeçare dhe është blerja e dytë e verës për klubin anglez. Barcelona do të fitojë 25 milionë euro nga shitja e mesfushorit portugez....

Lojtari i Barcelonës transferohet në Premier League

para 5 muajve - Gazeta Telegraf

Barcelona dhe Everton kanë arritur marrëveshjen për transferimin e lojtarit Portugez. Andre Gomez është blerë nga klubi i Premier League për shumën e 25-milion eurove. Gomes kaloi një sezon të madh i huazuar...

Zyrtare, mesfushori i Barcelona-s transferohet në Premier League

para 5 muajve - Sovrani

Everton ka konfirmuar blerjen e Andre Gomes, ai ka firmosur një kontratë pesëvjeçare dhe është blerja e dytë e verës për klubin anglez. Barcelona do të fitojë 25 milionë euro nga shitja e mesfushorit portugez....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK