http://kariera.mk

Menaxheri tregon se ku po ateron Amir Rrahmani

para 5 muajve - Aktuale

Tashmë pothuajse e ardhmja e mbrojtësit të Kosovës, Amir Rrahmani vetëm se dihet. Është menaxheri i Rrahmanit, Adrian Aliaj i cili ka postuar një foto ku shkruan se janë rrugës për në Itali. “Itali, ne...

Mbrojtësi kosovar nga pushimi drejt në Milano

para 5 muajve - Alsat-M

Amir Rrahmani ka braktisur pushimet e tij të verës, teksa ndodhej në Greqi, duke u ngjitur te avioni me destinacion Milano, ku ka arritur dhe tashmë do të niset drejt Veronës, ku e presin vizitat mjekësore...

Rrahmani mbërrin në Milan, zyrtarizimi çështje orësh

para 5 muajve - GazetaBlic

Mbrojtësi i Dinamo Zagrebit Amir Rrahmani ka mbërritur në Itali për të kompletuar transferimin e tij prej 2 milionë eurove te Hellas Verona, pavarësisht nga konkurrenca e Standard Liege. 25-vjeçari fluturoi...

Amir Rrahmani së bashku me menaxherin e tij udhëtojnë për në Itali

para 5 muajve - Insajderi

Tashmë është e sigurt se Amir Rrahmani nga sezoni i ardhshëm do të bartë fanellën e skuadrës italiane, Hellas Verona, më shumë në Insporti.com.

Amir Rrahmani ndodhet në Itali, në pritje të zyrtarizimit te Verona

para 5 muajve - Telegrafi

(Foto: Instagram/amir_rrahmani13)

Amir Rrahmani niset drejt Serie A, po e pret kjo skuadër

para 5 muajve - OraInfo

Mbrojtësi i kombëtares së Kosovës, Amir rrahmani, po transferohet në Serie A. Është menaxheri i Rrahmanit, Adrian Aliaj i cili ka postuar një foto ku shkruan se janë rrugës për në Itali. “Itali, ne po...

Rrahmani mbërrin në Itali, pritet të nënshkruajë me skuadrën e Serie A

para 5 muajve - KosovaPress

Forma e shkëlqyeshme e Amir Rrahmanit do të shpërblehet me një transferim të madh, pasi qendërmbrojtësi i përfaqësueses së Kosovës është shumë pranë kalimit te Verona. Një konfirmim vjen nga vet lojtari...

Rrahmani ndërprenë pushimet në Greqi, aderon në Itali para transferimit

para 5 muajve - Periskopi

Amir Rrahmani ka braktisur pushimet e tij të verës, teksa ndodhej në Greqi, duke u ngjitur tek avioni me destinacion Milano, ku ka mbërritur dhe tashmë do të niset drejt Veronës, ku e presin vizitat mjekësore...

FOTO/ Nuk ka dyshime, ish-lojtari i PARTIZANIT transferohet në Seria A

para 5 muajve - Newsport

Prej ditësh flitej se ish- lojtari i Partizanit Amir Rrahmani kishte arritur marrëveshjen me Veronën dhe do të transferohej në Serie A. Sot janë larguar dhe dyshimet më minimale për të ardhmen e qendërmbrojtësit...

Konfirmohet: Rrahmani rrugës për në Serie A

para 5 muajve - Periskopi

Duket se është gati çështje e kryer transferimi i mbrojtësit të Kombëtares së Kosovës, Amir Rrahmani te Hellas Verona. Menaxheri i futbollistit, Adrian Alijaj ka postuar një foto ku shkruan se është rrugës...

Punë e kryer, Amir Rrahmani kalon te klubi italian

para 5 muajve - Insajderi

Mbrojtësi i Kombëtares së Kosovës, që së fundmi ishte edhe kapiten në ndeshjen kundër Bullgarisë, do t’i bashkohet ekipit të Hellas Veronas, transmeton Insporti. Lexoni për detaje në INSPORTI.

Rrahmani këtë javë kompleton kalimin te Verona

para 5 muajve - Koha.net

Mbrojtësi i Kombëtares së Kosovës, Amir Rrahmani edicionin e ri pritet të luajë në kampionatin italin, Serie A. Rrahmani këtë javë do të udhëtojë drejt Veronas për t’i kryer testet mjekësore te Hellas...

Amir Rrahmani të martën kryen vizitat mjekësore tek Verona

para 6 muajve - Koha.net

Amir Rrahmani shumë shpejtë pritet të bëhet me skuadër të re. Edhe pse u përfol se mbrojtësi kosovar do të vazhdojë karrierën në Belgjikë tek Standard Liege, Rrahmani pritet sezonin e ardhshëm të laujë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK