http://kariera.mk

Qyteti francez kufizon shpejtësinë, në 30 km në orë

para 3 muajve - Top Channel

Begles, një qytet me rreth 27 mijë banorë, afër Bordosë në Gironde, do të bëhet Bashkia e parë e kësaj përmase, që do të kufizojë shpejtësinë në 30 km në orë, në të gjithë rrjetin e saj të rrugëve. Masa,...

Qyteti francez kufizon shpejtësinë, në 30 km në orë

para 3 muajve - Insajderi

Begles, një qytet me rreth 27 mijë banorë, afër Bordosë në Gironde, do të bëhet Bashkia e parë e kësaj përmase, që do të kufizojë shpejtësinë në 30 km në orë, në të gjithë rrjetin e saj të rrugëve.

Qyteti francez kufizon shpejtësinë në trafik në 30 km në orë

para 3 muajve - Koha.mk

Begles, një qytet me rreth 27 mijë banorë, afër Bordosë në Gironde, do të bëhet Bashkia e parë e kësaj përmase, që do të kufizojë shpejtësinë në 30 km në orë, në të gjithë rrjetin e saj të rrugëve. Masa,...

Qyteti që kufizon shpejtësinë në vetëm 30 km/h

para 3 muajve - Albinfo

Kujdes në këtët qytet sepse nuk mund të vozitni më shumë se 30 kilometra në orë Begles, një qytet me rreth 27 mijë banorë, afër Bordosë në Gironde, do të bëhet Bashkia e parë e kësaj përmase, që do të...

Qyteti francez kufizon shpejtësinë, në 30 km në orë

para 3 muajve - Gazeta Observer

Begles, një qytet me rreth 27 mijë banorë, afër Bordosë në Gironde, do të bëhet Bashkia e parë e kësaj përmase, që do të kufizojë shpejtësinë në 30 km në orë, në të gjithë rrjetin e saj të rrugëve. Masa,...

Qyteti francez kufizon shpejtësinë në trafik në 30 km në orë

para 3 muajve - Koha.net

Begles, një qytet me rreth 27 mijë banorë, afër Bordosë në Gironde, do të bëhet Bashkia e parë e kësaj përmase, që do të kufizojë shpejtësinë në 30 km në orë, në të gjithë rrjetin e saj të rrugëve. Masa,...

Qyteti francez kufizon shpejtësinë, në 30 km në orë - video

para 3 muajve - KosovaPress

Masa, sipas zyrtarëve, merret për të siguruar një ndarje më të mirë të hapësirës publike dhe për të garantuar sigurinë dhe do të hyjë në fuqi të hënën. Ky kufizim i shpejtësisë në qytet në 30 km në orë,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK