http://kariera.mk

Audi lanson një R8 super sportiv, LMS GT2

para 3 muajve - Albinfo

Divizioni sportiv i Audi-së ka lansuar një version vetëm për pista garash të R8 coupe në festivalin e sivjetmë të shpejtësisë ‘Goodwood’. Ky Audi është bërë për të qenë pjesë e grupit garues GT2 2020,...

Audi lanson modelin e radhës të serisë ‘R8’

para 4 muajve - Ina

Kompania prodhuese e automobilave ‘Audi’ ka lansuar modelin e ri të formatit ‘V10’ nga seria ‘R8’.Modeli është emërtuar si ‘R8 LMS GT2’, një ndër veturat më ekstravagante dhe të fuqishme në rrafshin e...

Audi lanson modelin e radhës të serisë ‘R8’

para 4 muajve - The Prestige

Kompania prodhuese e automobilave ‘Audi’ ka lansuar modelin e ri të formatit ‘V10’ nga seria ‘R8’. Modeli është emërtuar si ‘R8 LMS GT2’, një ndër veturat më ekstravagante dhe të fuqishme në rrafshin e...

Audi lanson modelin e radhës të serisë ‘R8’

para 4 muajve - Gazeta Observer

Kompania prodhuese e automobilave ‘Audi’ ka lansuar modelin e ri të formatit ‘V10’ nga seria ‘R8’. Modeli është emërtuar si ‘R8 LMS GT2’, një ndër veturat më ekstravagante dhe të fuqishme në rrafshin e...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK