http://kariera.mk

Shfaqet për herë të parë në lëvizje super-vetura e ‘Porsche’-s [Video]

para 3 muajve - Fakti Ditor

Vetëm pak kohë para prezantimit zyrtar, është mundësuar një video e ‘Porsche Taycan’ duke lëvizur rrugëve. Porsche Taycan është shfaqur duke u vozitur për të pranishmit në Festivalin e Shpejtësisë në Goodwood,...

Porsche elektrik me mbi 600 kuajfuqi debuton në Goodwood

para 3 muajve - Zhurnal

Porsche Taycan i maskuar u shfaq për herë të parë para një audience në “Festivalin e shpejtësisë Goodwood” në Angli. Vozitësi i veturës së kamufluar ishte ish-garuesi i Formula 1, australiani Mark Webber....

Porsche elektrik debuton në Goodwood

para 3 muajve - Indeks.mk

Porsche Taycan i maskuar u shfaq për herë të parë para një audience në “Festivalin e shpejtësisë Goodwood” në Angli. Vozitësi i veturës së kamufluar ishte ish-garuesi i Formula 1, australiani Mark Webber....

Porsche elektrik debuton në Goodwood - video

para 4 muajve - KosovaPress

Vozitësi i veturës së kamufluar ishte ish-garuesi i Formula 1, australiani Mark Webber, transmeton KosovaPress. I bazuar në konceptin e Mission E nga 2015, Porsche Taycan do të ketë premierën e tij botërore...

Puna e dreqit: Lamborghini Huracan Performante Diabolico me 666 kuaj

para 4 muajve - KosovaPress

Në një edicion të përmirësuar - simbolikisht të quajtur "Diabolico" për shkak të numrit të kuajve, Huracan Performante ka marrë 26 shtesë kuaj fuqi dhe tani ka një "666 kuaj fuqi diabolik”, transmeton...

Porsche elektrik debuton në Goodwood

para 4 muajve - Gazeta Observer

Porsche Taycan i maskuar u shfaq për herë të parë para një audience në “Festivalin e shpejtësisë Goodwood” në Angli. Vozitësi i veturës së kamufluar ishte ish-garuesi i Formula 1, australiani Mark Webber....

Porsche elektrik debuton në Goodwood

para 4 muajve - Tetova Sot

Porsche Taycan i maskuar u shfaq për herë të parë para një audience në “Festivalin e shpejtësisë Goodwood” në Angli. Vozitësi i veturës së kamufluar ishte ish-garuesi i Formula 1, australiani Mark Webber....

Puna e dreqit: Lamborghini Huracan Performante Diabolico me 666 kuaj

para 4 muajve - Tetova Sot

Kompania gjermane Wheelsandmore, e cila merret me përpunimin e modeleve të makinave, ka avancuar performancën e Lamborghini Huracan. Në një edicion të përmirësuar – simbolikisht të quajtur “Diabolico”...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK