http://kariera.mk

Vrasja e Ibrahim Bashës në Lazarat, ekstradohet nga SHBA 22-vjeçari

para 3 muajve - Shekulli

Ruhan Hiraj u arrestua në vitin 2017 në New York, si emigrant i paligjshëm. Ai u largua nga Shqipëria menjëherë pas vrasjes së efektivit në Lazarat. Ndaj tij, Krimet e Rënda kanë caktuar masën e sigurisë...

Vrau policin në Lazarat, ekstradohet pas 4 vitesh autori

para 3 muajve - BalkanWeb

Është depërtuar nga SHBA një prej anëtarëve të grupit kriminal të Lazaratit, që vrau efektivin e policisë. Shtetasi i depërtuar është Ruhan Hiraj, banues në Lazarat, Gjirokastër. Njoftimi i policisë: Rinas...

Ekstradohet nga SHBA, lazaratasi që sulmoi RENEA-n në vitin 2015

para 3 muajve - Vizion Plus

Ekstradohet nga SHBA një prej pjesëtarëve të grupit të strukturuar kriminal, ku pas sulmit me armë në qershor të vitit 2015 në Lazarat, mbeti i vrarë punonjësi i policisë Ibrahim Basha si dhe u plagosën...

I dënuar me 15 vite burg, vrasësi i efektivit Ibrahim Basha sillet nga SHBA-ja në Rinas (Detajet e ngjarjes në Lazarat) 

para 3 muajve - Sot News

Deportohet nga SHBA-ja, një prej pjesëtarëve të grupit të strukturuar kriminal, ku pas sulmit me armë në qershor të vitit 2015 në Lazarat, mbeti i vrarë punonjësi i Policisë Ibrahim Basha, sot "Dëshmor...

Vrau policin në Lazarat, ekstradohet pas 4 vitesh autori

para 3 muajve - Koha Jone

Është depërtuar nga SHBA një prej anëtarëve të grupit kriminal të Lazaratit, që vrau efektivin e policisë. Shtetasi i depërtuar është Ruhan Hiraj, banues në Lazarat, Gjirokastër. Njoftimi i policisë: Rinas...

Vrasja e efektivit në Lazarat, ekstradohet nga SHBA i riu

para 3 muajve - Opinion

Një prej pjesëtarëve të grupit të strukturuar kriminal, që qëndron pas sulmit me armë në qershor të vitit 2015 në Lazarat, ku mbeti i vrarë punonjësi i Policisë Ibrahim Basha është depërtuar nga SHBA. ...

Avokati i lazaratasit të esktraduar sot nga SHBA tregon detajet e akuzave ndaj tij

para 3 muajve - Albeu

Pas deportimit nga SHBA i të akuzuarit Ruhan Hiraj për vrasjen e efektivit të RENEA-s Ibrahim Basha në Lazarat, avokati i tij kanë dalë në një konferencë për shtyp për të sqaruar këtë ngjarje. Avokti mbrojtës...

Vrasja e komandos në Lazarat, ekstradohet nga SHBA pjesëtari i grupit që qëlloi mbi Policinë

para 3 muajve - Shekulli

Deportohet nga SHBA-ja, një prej pjesëtarëve të grupit të strukturuar kriminal, ku pas sulmit me armë në qershor të vitit 2015 në Lazarat, mbeti i vrarë punonjësi i Policisë Ibrahim Basha, sot “Dëshmor...

SHBA rikthen në Shqipëri pjestarin e grupit që vrau efektitivin e RENEA-s

para 3 muajve - Albeu

Deportohet nga SHBA-ja, një prej pjesëtarëve të grupit të strukturuar kriminal, ku pas sulmit me armë në qershor të vitit 2015 në Lazarat, mbeti i vrarë punonjësi i Policisë Ibrahim Basha, sot "Dëshmor...

DETAJET: Vrau policin në Lazarat në vitin 2015, ekstradohet nga SHBA pjesëtari i grupit kriminal

para 3 muajve - Gazeta Tema

Deportohet nga SHBA-ja, një prej pjesëtarëve të grupit të strukturuar kriminal, ku pas sulmit me armë në qershor të vitit 2015 në Lazarat, mbeti i vrarë punonjësi i Policisë Ibrahim Basha, sot “Dëshmor...

I akuzuar për vrasjen e efektivit gjatë operacionit në Lazarat, flet avokati i Hirajt: Atë ditë ishte në Tiranë, do provojmë që... 

para 3 muajve - Sot News

Avokati mbrojtës i Ruhan Hirajt, i ekstraduar ditën e sotme nga SHBA, si pjesë e grupit kriminal të Lazaratit të akuzuar për vrasjen e efektivit Ibrahim Basha, deklaron se klienti i tij është i pafajshëm....

Pamje kur i dënuari për vrasjen e policit në Lazarat ekstradohet nga ShBA

para 3 muajve - Kallxo

https://www.facebook.com/1502420603377639/videos/1133851746825137/ I dyshuari për vrasjen e policit Ibrahim Basha në Lazarat në vitin 2015-të është ekstraduar nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës  – ShBA...

I mori jetën policit në Lazarat, ekstradohet pas 4 vitesh autori

para 3 muajve - LajmiFundit

Është depërtuar nga SHBA një prej anëtarëve të grupit kriminal të Lazaratit, që vrau efektivin e policisë. Shtetasi i depërtuar është Ruhan Hiraj, banues në Lazarat, Gjirokastër. Gjatë paradites së sotme...

Vrasja e policit në Lazarat/ Deportohet nga SHBA 22-vjeçari

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Ka mbërritur ditën e sotme në aeroporin e Rinasit, 22-vjeçari Ruhan Hiraj. Ai akuzohet se bashkë me një grup personash te tjerë sulmuan me armë në qershor të vitit 2015 në Lazarat ku mbeti i vrarë punonjësi...

E FUNDIT/ Deportimi nga SHBA i Ruhan Hirajt, avokati mohon akuzat

para 3 muajve - LajmiFundit

Avokati Bashkim Nikolla ka muhuar se klienti i tij, Ruhan Hiraj i cili i deportua ditën e sotme nga Amerika ka muhuar se klienti i tij të jetë i përfshirë në vrasjen e efektivit të RENEA-s në Lazarat në...

Vrasja e policit Ibrahim Basha në Lazarat, ekstradim nga SHBA i dënuarit në mungesë

para 3 muajve - Te Sheshi

E ekstradua nga SHBA-ja një prej pjesëtarëve të grupit nga i cili thuhet se u qëllua e mbeti i vrarë në Lazarat, punonjësi i Policisë Ibrahim Basha, sot “Dëshmor i Atdheut”, si dhe u plagosën dy efektivë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK