http://kariera.mk

Publikohet promo e edicionit të 11 të PriFest

para 3 muajve - TV21

Festivali nis më më 16 korrik Kanë mbetur vetëm një javë para fillimit të edicionit të 11-të, të festivalit të filmit “PriFest”. PriFest11 këtë vit do të shfaq 70 filma kombëtarë dhe ndërkombëtarë si dhe...

Së shpejti nisë festivali i filmit në kryeqytet

para 3 muajve - Insajderi

Tanimë kanë mbetur vetëm një javë para fillimit të edicionit të 11-të të festivalit të filmit “PriFest”, gjithçka është gati për të sjellë një edicion me shumë të veçanta. Në mënyrë që të paralajmërohet...

Promo zyrtare e Prifest 11

para 3 muajve - Periskopi

Tanimë kanë mbetur vetëm një javë para fillimit të edicionit të 11-të të  festivalit të filmit “PriFest”, gjithçka është gati për të sjellë një edicion me shumë të veçanta. Në mënyrë që të paralajmërohet...

Publikohet promo e edicionit të 11 të PriFest

para 3 muajve - RTV 21

Festivali nis më më 16 korrik Kanë mbetur vetëm një javë para fillimit të edicionit të 11-të, të festivalit të filmit “PriFest”. PriFest11 këtë vit do të shfaq 70 filma kombëtarë dhe ndërkombëtarë si dhe...

Gjithçka gati për fillimin e edicionit të 11-të të festivalit të filmit “PriFest”

para 3 muajve - Arbresh

Tanimë kanë mbetur vetëm një javë para fillimit të edicionit të 11-të të festivalit të filmit “PriFest”, gjithçka është gati për të sjellë një edicion me shumë të veçanta. Në mënyrë që të paralajmërohet...

PriFest po vjen

para 3 muajve - KosovaPress

Në mënyrë që të paralajmërohet ajo që do të ndodh gjatë ditëve të festivalit tashmë janë realizuar edhe promot e këtij edicioni. Promon zyrtare mund të gjeni më poshtë si dhe në kanalin zyrtar të “PriFest”...

Filmi dokumentar artistik për Zahir Pajazitin premierë në “PriFest”

para 4 muajve - RTV 21

70 filma do të shfaqen në edicionin e sivjetmë të “PriFest” Nga data 16 deri më 21 korrik do të mbahet edicioni i 11-të i festivalit ndërkombëtar të filmit “PriFest”. Në mesin e 70 filmave që do të shfaqen...

Filmi dokumentar artistik për Zahir Pajazitin premierë botërore në “PriFest”

para 4 muajve - RTV 21

70 filma do të shfaqen në edicionin e sivjetmë të “PriFest” Nga data 16 deri më 21 korrik do të mbahet edicioni i 11-të i festivalit ndërkombëtar të filmit “PriFest”. Në mesin e 70 filmave që do të shfaqen...

Ja çfarë do të ketë sivjet në “DokuFest”

para 4 muajve - Gazeta Observer

“DokuFest” ka shpallur programin e filmave garues për edicionin e 18-të, i cili do të mbahet nga data 2 – 10 gusht në Prizren. Pjesë e programit të sivjetshëm do të jenë mbi 100 filma e dokumentarë. Po...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK