http://kariera.mk

Aksidentoi për vdekje çiftin shqiptar, arrestohet i riu

para 4 muajve - Insajderi

Një aksident rrugor i ka marrë jetën një çifti shqiptar nga Pogradeci në New Jersey. Sakaq, ngjarja mësohet se ka ndodhur mëngjesin e 26 qershorit, po është njoftuar vetëm një ditë më parë nga mediat amerikane....

SHBA/ Çifti shqiptar ndërron jetë në aksident, ja dëshira e tyre e fundit

para 4 muajve - Blitz

Një aksident tragjik me pasojë vdekjen e dy shqiptarëve ka ndodhur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në New Jersey, ndërsa viktima kanë mbetur shtetasit Muhamet Oparaku, 68...

SHBA/ Aksidentoi për vdekje çiftin shqiptar, arrestohet i riu

para 4 muajve - Shekulli

Një aksident rrugor i ka marrë jetën një çifti shqiptar nga Pogradeci në New Jersey. Sakaq, ngjarja mësohet se ka ndodhur mëngjesin e 26 qershorit, po është njoftuar vetëm një ditë më parë nga mediat amerikane....

Përplasen për vdekje çifti shqiptar në SHBA, cila ishte dëshira e fundit

para 4 muajve - Albeu

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e një çifti shqiptar ka ndodhur në New Jersey të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Tragjedia ndodhi si pasojë e shpejtësisë së të riut Donald Kumar Davis 29 vjeç,...

Arrestohet shoferi që shtypi për vdekje shefin e Policisë së Pogradecit dhe gruan e tij…

para 4 muajve - Standard

Nju Xhersi – Një burrë nga Nutley u burgos të mërkurën lidhur me vdekjen e një shqiptari, shefi policie në pension dhe gruas së tij menaxhere tek “ Garfield  Walmart” në një përplasje që ndodhi herët në...

E rëndë në Amerikë, ish-shefi i Policisë së Pogradecit shtypet bashkë me të shoqen sapo del nga shtëpia (EMRI)

para 4 muajve - Sot News

Një person është arrestuar ditën e sotme, për një ngjarje tragjike të ndodhur në New Jersey të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, ku mbetën të vdekur një çift nga Pogradeci, përkatësisht Muhamet Oparaku,...

SHBA, aksidentohet për vdekje çifti shqiptar, ja dëshira e fundit

para 4 muajve - BalkanWeb

Një aksident tragjik me pasojë vdekjen e dy shqiptarëve ka ndodhur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në New Jersey, ndërsa viktima kanë mbetur shtetasit Muhamet Oparaku, 68...

Aksidentohen për vdekje çifti i shqiptarëve në SHBA

para 4 muajve - Opinion

Një çift shqiptarësh të cilët banonin në New Yersey është aksidentuar për vdekje pasditen e 29 qershorit, ndërkohë që nga mediat vendase është raportuar një ditë më parë. Muhamet Oparaku 68-vjeç dhe bashkëshortja...

SHBA, aksidentohet për vdekje çifti shqiptar, ja dëshira e fundit

para 4 muajve - Koha Jone

Një aksident tragjik me pasojë vdekjen e dy shqiptarëve ka ndodhur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në New Jersey, ndërsa viktima kanë mbetur shtetasit Muhamet Oparaku, 68...

Ish-shefi i Policisë së Pogradecit shtypet bashkë me të shoqen sapo del nga shtëpia në Amerikë

para 4 muajve - Gazeta Tema

Një person është arrestuar ditën e sotme, për një ngjarje tragjike të ndodhur në New Jersey të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, ku mbetën të vdekur një çift nga Pogradeci, përkatësisht Muhamet Oparaku,...

Çifti shqiptar ndërron jetë në SHBA: Dëshira e fundit ishte të preheshin në vendlindje

para 4 muajve - Lajm

Një person është kapur ditën e sotme, për një ngjarje jo te mire që ndodhur në New Jersey të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, ku mbetën pa jete një çift nga Pogradeci, përkatësisht Muhamet Oparaku, 68...

I përplas një makinë në SHBA, humb jetën ish-shefi i policisë së Pogradecit dhe gruaja e tij

para 4 muajve - Gazeta Telegraf

Një aksident i ka marrë jetën një çifti shqiptar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Aksidenti ka ndodhur në New Jersey, ku një automjet që po lëvizte me shepjtësi i ka përplasur dy shqiptarët për vdekje....

SHBA, kapet shoferi që i mori jetën çiftit shqiptar, ja dëshira e fundit

para 4 muajve - LajmiFundit

Nju Xhersi – Një burrë nga Nutley u burgos të mërkurën, 10 korrik 2019, lidhur me vdekjen e një shqiptari, shefi policie në pension dhe gruas së tij menaxhere tek “ Garfield Walmart”, në një përplasje...

Aksidentohet për vdekje çifti shqiptar në SHBA

para 4 muajve - Arbresh

Një çift shqiptar janë aksidentuar për vdekje në Neë Jersey të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Viktimat janë Muhamet Oparaku 68 vjeç dhe bashkëshortja e tij Bukurie Oparaku 64 vjeç. Për ngjarjen u arrestua...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK