http://kariera.mk

Aeroporti në Singapor, thjesht bëni check-in dhe rrëshqitni deri në terminalin e juaj!

para 3 muajve - Sovrani

Për shumë njërëz janë të mundimshme procedurat e aeroportit. Por një aeroport në Singapor ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për t’i dërguar pasagjerët në vendin e duhur. Pasagjerët duhet vetëm të bëjnë...

E veçanta e aeroportit në Singapor, thjeshtë bëni check-in dhe rrëshqitni deri në terminalin e juaj!

para 3 muajve - Zhurnal

Për shumë njërëz janë të mundimshme procedurat e aeroportit. Por një aeroport në Singapor ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për t’i dërguar pasagjerët në vendin e duhur. Pasagjerët duhet vetëm të bëjnë...

E veçanta e aeroportit, thjesht bëni check-in dhe rrëshqitni në terminalin tuaj

para 3 muajve - Gazeta Tema

Për shumë njerëz janë të mundimshme procedurat e aeroportit. Por një aeroport në Singapor ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për t’i dërguar pasagjerët në vendin e duhur. Pasagjerët duhet vetëm të bëjnë...

E veçanta e aeroportit, thjeshtë bëni check-in dhe rrëshqitni në terminalin tuaj

para 3 muajve - Gazeta Tema

Për shumë njerëz janë të mundimshme procedurat e aeroportit. Por një aeroport në Singapor ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për t’i dërguar pasagjerët në vendin e duhur. Pasagjerët duhet vetëm të bëjnë...

E veçanta e aeroportit në Singapor, thjeshtë bëni check-in dhe rrëshqitni deri në terminalin e juaj!

para 3 muajve - Gazeta Observer

Për shumë njërëz janë të mundimshme procedurat e aeroportit. Por një aeroport në Singapor ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për t’i dërguar pasagjerët në vendin e duhur. Pasagjerët duhet vetëm të bëjnë...

E veçanta e aeroportit në Singapor, thjeshtë bëni check-in dhe rrëshqitni deri në terminalin e juaj!

para 3 muajve - Alsat-M

Për shumë njërëz janë të mundimshme procedurat e aeroportit. Por një aeroport në Singapor ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për t’i dërguar pasagjerët në vendin e duhur. Pasagjerët duhet vetëm të bëjnë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK