http://kariera.mk

Mini Cooper, elektrizohet/ Pas 60 vitesh ndryshon makina e famshme britanike

para 4 muajve - Top Channel

60 vite pas prezantimit të Minit origjinal, kompania ka sjellë edhe versionin e parë të saj, plotësisht elektrik, në fabrikën e “Oxfordit”, duke hedhur mënjanë shqetësimet për Brexitin. “Unë mendoj se...

“Mini Cooper” elektrizohet

para 4 muajve - Epoka e Re

60 vite pas prezantimit të Minit origjinal, kompania ka sjellë edhe versionin e parë të saj, plotësisht elektrik, në fabrikën e “Oxfordit”, duke hedhur mënjanë shqetësimet për Brexitin. “Unë mendoj se...

Mini Cooper, elektrizohet/Pas 60 vitesh ndryshon makina e famshme britanike

para 4 muajve - Zhurnal

60 vite pas prezantimit të Minit origjinal, kompania ka sjellë edhe versionin e parë të saj, plotësisht elektrik, në fabrikën e “Oxfordit”, duke hedhur mënjanë shqetësimet për Brexitin. “Unë mendoj se...

Mini Cooper, elektrizohet/ Pas 60 vitesh ndryshon makina e famshme britanike

para 4 muajve - Ina

60 vite pas prezantimit të Minit origjinal, kompania ka sjellë edhe versionin e parë të saj, plotësisht elektrik, në fabrikën e “Oxfordit”, duke hedhur mënjanë shqetësimet për Brexitin.“Unë mendoj se makinat...

Edhe Mini Cooper bëhet elektrik

para 4 muajve - Albinfo

Inxhinierët thonë se edhe komoditeti dhe performanca do të jenë njësoj 60 vite pas prezantimit të Minit origjinal, kompania ka sjellë edhe versionin e parë të saj, plotësisht elektrik, në fabrikën e “Oxfordit”,...

Mini Cooper, elektrizohet/ Pas 60 vitesh ndryshon makina e famshme britanike

para 4 muajve - Tetova Sot

60 vite pas prezantimit të Minit origjinal, kompania ka sjellë edhe versionin e parë të saj, plotësisht elektrik, në fabrikën e “Oxfordit”, duke hedhur mënjanë shqetësimet për Brexitin. “Unë mendoj se...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK