http://kariera.mk

Përmbyset makina, dy persona bëhen për spital

para 3 muajve - Insajderi

Dy persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti në Elbasan. Ngjarja ka ndodhur përpara shkollës profesionale, ku drejtuesi i mjetit ka humbur kontrollin dhe makinë është përmbysur. Shkak i humbjes së...

Aksident në Elbasan, përmbyset makina

para 3 muajve - Shekulli

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në qytetin e Elbasanit. Bëhet me dije se dy mjete kanë humbur kontrollin dhe janë përplasur me njëri-tjetrin. Edhe pse, sipas informacioneve përplasja nuk ka qenë...

Udhëtonte me shpejtësi, përmbyset makina në Elbasan

para 3 muajve - Vizion Plus

Një aksident rrugor është regjistruar në Elbasan këtë të enjte në afërsi të shkollës profesionale në lagjen 29 nëntori. Mësohet se një automjet është përmbysur nga ku ka mbetur I plagosur drejtuesi I mjetit....

Foto/ Me shpejtësi “skëterrë”, makina përmbyset në mes të rrugës

para 3 muajve - BalkanWeb

Një aksident rrugor është riregjistruar në një nga rrugët kryesore të qytetit të Elbasanit gjatë mesditës së sotme. Një autoveturë që dyshohet se qarkullonte me shpejtësi është përmbysur në rrugë, por...

Me shpejtësi “skëterrë”, makina përmbyset në mes të rrugës

para 3 muajve - BalkanWeb

Një aksident rrugor është riregjistruar në një nga rrugët kryesore të qytetit të Elbasanit gjatë mesditës së sotme. Një autoveturë që dyshohet se qarkullonte me shpejtësi është përmbysur në rrugë, por...

Përmbyset makina përpara shkollës, dy të plagosur

para 3 muajve - Standard

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në qytetin e Elbasanit. Bëhet me dije se dy mjete kanë humbur kontrollin dhe janë përplasur me njëri-tjetrin. Edhe pse, sipas informacioneve përplasja nuk ka qënë...

Aksident në Elbasan, makina kthehet përmbys

para 3 muajve - Koha Jone

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Elbasanit. Edhe pse sipas informacineve nga terreni përplasja nuk ka qënë shumë e fortë, njëri prej mjeteve ka përfunduar I përmbysur në mes të rrugës....

Përmbyset makina në mes të rrugës, të plagosurit dërgohen me urgjencë në spital

para 3 muajve - Sot News

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Elbasan. Mësohet se është përmbysur një automjet e për pasojë janë plagosur dy persona. Të plagosur kanë mbetur drejtuesi dhe pasagjeri emrat e të cilëve nuk bëhen ende...

E FUNDIT/ Përmbyset makina në Elbasan, 2 të plagosur

para 3 muajve - Albeu

Një aksident me pasojë plagosjen rëndë të dy personave është regjistruar pak më parë në Elbasan . Të plagosur janë drejtuesi i mjetit dhe një pasagjer. Vijon...

Arrestohet shoferi i “Land Rover” që plagosi 7 vetë në Pogradec

para 3 muajve - Vizion Plus

Policia arrestoi në flagrancë një shtetas I cili konsiderohet fajtor për aksidentin e ndodhur në aksin rrugor Korçë-Pogradec të mërkurën në mbrëmje, pranë fshatit Vërdovë. Shtetasi Spartak Cela 34 vjec...

Përplasje makinash në Elbasan, mjeti kthehet përmbys

para 3 muajve - LajmiFundit

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në qytetin e Elbasanit. Bëhet me dije se dy mjete kanë humbur kontrollin dhe janë përplasur me njëri-tjetrin. Edhe pse, sipas informacioneve përplasja nuk ka qënë...

Elbasan/ Përmbyset makina, dy të plagosur

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Një aksident rrugor ka ndodhur mesditën e sotme në qytetin e Elbasanit, ku një makinë është përmbysur në rrugë. Nga të dhënat e para, mësohet se kanë mbetur të plagosur dy persona, identiteti i të cilëve ende nuk bëhet me dije.

Aksidenti me 8 të plagosur në Pogradec, arrestohet shoferi (Emri)

para 3 muajve - Shekulli

Ditën e sotme, policia Rrugore ka arrestuar 34-vjeçarin Spartak Cela, drejtuesin e mjetit që shkaktoi aksidentin pasditen e djeshme në aksin rrugor Korçë-Pogradec, pranë fshatit Vërdovë, duke drejtuar...

Aksidenti me 7 të plagosur në Pogradec, arrestohet shoferi (Emri)

para 3 muajve - BalkanWeb

Policia Rrugore e Pogradecit ka arrestuar sot 34-vjeçarin Spartak Cela, drejtuesin e mjetit që shkarktoi pasditen e djeshme një aksident në aksin rrugor Korçë-Pogradec, pranë fshatit Vërdovë, duke drejtuar...

E FUNDIT/ Aksidenti i rëndë me 9 të plagosur në Pogradec, arrestohet shoferi

para 3 muajve - Albeu

Ditën e djeshme, qyeti i Pogradecit u trondit nga një ngjarje e rëndë ku si pasojë e përplasjes së një automjeti mbetën të plagosur 9 persona. Ditën e sotme, policia ka arrestuar 34 vjeccarin i cili mësohet...

Aksidenti i rëndë me 7 të plagosur, arrestohet 34-vjeçari

para 3 muajve - Koha Jone

Specialistët e Sektorit për Policinë Rrugore, kane arrestuar në flagrancë shtetasin S.Ç, 34 vjeç, banues në Pogradec. Arrestimi i tij u bë pasi, më datë një ditë më parë, në aksin rrugor Korçë-Pogradec,...

Aksidenti i rëndë me 9 të plagosur, arrestohet 34-vjeçari. Policia jep detajet se çfarë ndodhi

para 3 muajve - Sot News

Specialistët e Sektorit për Policinë Rrugore, kane arrestuar në flagrancë shtetasin S.Ç, 34 vjeç, banues në Pogradec. Arrestimi i tij u bë pasi, më datë 10.07.2019, në aksin rrugor Korçë-Pogradec, pranë...

Kapet shoferi që aksidentoi rëndë 6 pasagjerët e tij në rrugën e Pogradecit

para 3 muajve - LajmiFundit

Policia e Korçës njoftoi se ka arrestuar shoferin që shkaktoi plagosjen e 6 pasagjerëve në makinën e tij, në aksin Korçë-Pogradec. Ai është S.Ç, 34 vjeç, banues në Pogradec. Policia tha se ky person më...

Aksidenti i rëndë me 7 të plagosur, arrestohet 34-vjeçari

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Specialistët e Sektorit për Policinë Rrugore, kane arrestuar në flagrancë shtetasin S.Ç, 34 vjeç, banues në Pogradec. Arrestimi i tij u bë pasi, më datë një ditë më parë, në aksin rrugor Korçë-Pogradec,...

Makina e ambasadës ruse që u aksidentua….

para 3 muajve - Standard

Një makinë e ambasadës ruse në Tiranë u përfshi mbrëmjen e kaluar në një aksident rrugor në aksin Elbasan-Librazhd. Në aksident mbetën të plagosur çifti rus Nikhain Kruchinina dhe Darja Igor Kruchinina,...

Aksidentohen në Librazhd punonjësit ambasadës ruse, ka të plagosur

para 3 muajve - Sot News

Një makinë që i përket ambasadës ruse në Tiranë u përfshi mbrëmjen e kaluar në një aksident rrugor në aksin Elbasan-Librazhd duke u përplasur me një makinë të tipit Benz, me drejtues Besnik Gora. Sipas...

Aksident i rëndë në Pogradec. Plagosen 8 persona, 2 prej tyre në gjendje të rëndë!

para 3 muajve - Blitz

Tetë të rinj janë aksidentuar në afërsi të rrugës së ish-minierës së qymyrit të fshatit Vërdovë, në Pogradec. Të rinjtë të moshës 30-35 vjeç udhëtonin me një mjet fuoristradë, ndërsa kanë humbur kontrollin...

Foto/ Makina e ambasadës ruse që u aksidentua në Librazhd

para 3 muajve - Medial

Një makinë e ambasadës ruse në Tiranë u përfshi mbrëmjen e kaluar në një aksident rrugor në aksin Elbasan-Librazhd. Gazetari Fatmir Popja raportoi për “BalkanWeb” se në aksident mbetën të plagosur çifti...

Foto/ Makina e ambasadës ruse që u aksidentua në Librazhd

para 3 muajve - BalkanWeb

Një makinë e ambasadës ruse në Tiranë u përfshi mbrëmjen e kaluar në një aksident rrugor në aksin Elbasan-Librazhd. Gazetari Fatmir Popja raportoi për “BalkanWeb” se në aksident mbetën të plagosur çifti...

Foto/ Makina e ambasadës ruse që u aksidentua në Librazhd

para 3 muajve - Shenja

Një makinë e ambasadës ruse në Tiranë u përfshi mbrëmjen e kaluar në një aksident rrugor në aksin Elbasan-Librazhd. Në aksident mbetën të plagosur çifti rus Nikhain Kruchinina dhe Darja Igor Kruchinina,...

Aksidenti në Pogradec/ Shkon në 9 numri i të plagosurve, 2 me urgjencë drejt Tiranës

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Ka shkuar në 9 numri i personave të plagosur në aksidentin e ndodhur në afërsi të rrugës së ish minierës së qymyrit të fshatit Vërdovë. Mësohet se të 9 të plagosurit ishin në mjetin tip Land Rover. Ata...

E rëndë në Pogradec, shkon në 9 numri i të plagosurve nga aksidenti

para 3 muajve - Zhurnal

Ka shkuar në 9 numri i personave të plagosur që u aksidentuan gjatë ditës së sotme në aksin Korçë-Pogradec.   Mësohet se, të plagosurit ishin duke udhëtuar në një makinë “Land Rover”, nga Kalivaci në...

E rëndë në Pogradec, shkon në 9 numri i të plagosurve nga aksidenti (Detajet)

para 3 muajve - Sot News

Ka shkuar në 9 numri i personave të plagosur që u aksidentuan gjatë ditës së sotme në aksin Korçë-Pogradec. Mësohet se, të plagosurit ishin duke udhëtuar në një makinë “Land Rover”, nga Kalivaci në drejtim...

Aksidenti në Pogradec, shkon në 9 numri i të plagosurve

para 3 muajve - Opinion

Ka shkuar në 9 numri i të plagosurve në që u aksidentuan gjatë ditës së sotme në aksin Korçë-Pogradec. Mësohet se, të plagosurit ishin duke udhëtuar në një makinë “Land Rover”, nga Kalivaci në drejtim...

Aksidenti i rëndë trafiku, lëndohen nëntë persona

para 3 muajve - GazetaBlic

Ka shkuar në 9 numri i personave të plagosur në aksidentin e ndodhur në afërsi të rrugës së ish minierës së qymyrit të fshatit Vërdovë të Pogradecit. Mësohet se të plagosurit po udhëtonin në një mjetin...

Aksidenti në Vërdovë të Pogradecit, shkon në 9 numri i të plagosurve

para 3 muajve - Top Channel

Ka shkuar në 9 numri i personave të plagosur në aksidentin e ndodhur në afërsi të rrugës së ish minierës së qymyrit të fshatit Vërdovë. Mësohet se të 9 të plagosurit ishin në mjetin tip Land Rover. Ata...

Aksidenti në Vërdovë të Pogradecit, shkon në nëntë numri i të plagosurve

para 3 muajve - Klan Kosova

Ka shkuar në nëntë numri i personave të plagosur në aksidentin e ndodhur në afërsi të rrugës së ish-minierës së qymyrit të fshatit Vërdovë. Mësohet se të gjithë plagosurit nga ky aksident ishin në mjetin...

Aksidenti në Pogradec, shkon në 9 numri i të plagosurve

para 3 muajve - Shekulli

Ka shkuar në 9 numri i personave të plagosur në aksidentin që ndodhi sot në mbrëmje në afërsi të fshatit Vërdovë në Pogradec. Raportohet se 9 të plagosurit ndodheshin në mjetin tip “Land Rover”, dhe po...

Aksidenti në Pogradec, shkon në 9 numri i të plagosurve

para 3 muajve - Albeu

Ka shkuar në 9 numri i personave të plagosur në aksidentin e ndodhur në afërsi të rrugës së ish minierës së qymyrit të fshatit Vërdovë. Mësohet se të 9 të plagosurit ishin në mjetin tip Land Rover . Ata...

Pogradec/Shkon në 8 numri i të plagosurve,2 vëllezër drejt Tiranës

para 3 muajve - BalkanWeb

Detaje të reja janë zbardhur nga aksidenti rrugor i ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Korçë-Pogradec. Gazetarja Lorena Kodra raporton për “BalkanWeb” se janë plagosur tetë persona, të cilët kanë qenë duke...

Aksidenti tragjik në Pogradec/ Shkon në 8 numri i të plagosurve, 2 vëllezërit drejt Tiranës

para 3 muajve - Standard

Ka shkuar në 9 numri i personave të plagosur në aksidentin e ndodhur në afërsi të rrugës së ish minierës së qymyrit të fshatit Vërdovë. Mësohet se të 9 të plagosurit ishin në mjetin tip Land Rover. Ata...

Moti i keq, makina del nga rruga në Pogradec, 3 të plagosur

para 3 muajve - Albeu

Tre persona kanë mbetur të plagosur në një aksident të ndodhur pak momente më parë në Vërdovë të Pogradecit. Burime nga vendngjarja bëjnë me dije se një automjet ka humbur drejtimin duke dalë nga rruga....

Detaje nga aksidenti në Pogradec, njëri prej të plagosurve në gjendje të rëndë

para 3 muajve - Medial

Një aksident i rëndë automobilistik është regjistruar në rrugën Trebinjë –Pogradec, ku pesë persona kanë mbetur të plagosur, njëri prej të cilëve në gjendje të rëndë. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 20.30...

Aksident në Vërdovë të Pogradecit, 5 të plagosur

para 3 muajve - Top Channel

Një aksident ka ndodhur në afërsi të rrugës së ish minierës së qymyrit të fshatit Vërdovë, ku si pasojë janë plagosur pesë persona. Të rinjtë të moshës 30-35 vjeç udhëtonin me një mjet fuoristradë ndërsa...

Detaje nga aksidenti në Pogradec, njëri prej të plagosurve në gjendje të rëndë

para 3 muajve - Vizion Plus

Një aksident i rëndë automobilistik është regjistruar në rrugën Trebinjë –Pogradec, ku pesë persona kanë mbetur të plagosur, njëri prej të cilëve në gjendje të rëndë. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 20.30...

Aksidenti në Pogradec, shkon në 9 numri i të lënduarve

para 3 muajve - Tetova1

Ka shkuar në 9 numri i personave të lenduar në aksidentin e ndodhur në afërsi të rrugës së ish minierës së qymyrit të fshatit Vërdovë. Mësohet se të 9 të lenduar ishin në mjetin tip Land Rover. Ata udhëtonin...

Aksident i rëndë në Pogradec, 9 persona të lënduar

para 3 muajve - Tetova Sot

Një aksident i rëndë ndodhi orët e pasdites në afërsi të fshatit Vërdove në Pogradec, ku një automjet i tipit “Land Rover” (fuoristradë) doli nga rruga dhe i përplas. Si pasojë e impaktit të fortë, bilanci...

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Pogradec, deri tani 9 persona të lënduar

para 3 muajve - InfoShqip

Ka shkuar në 9 numri i personave të lënduar në aksidentin e ndodhur në afërsi të rrugës së ish minierës së qymyrit të fshatit Vërdovë. Mësohet se të 9 të lënduarit ishin në mjetin tip Land Rover. Ata udhëtonin...

Aksident në Pogradec/ Mjeti del nga rruga, plagosen pesë persona

para 3 muajve - Medial

Një aksident është regjistruar në aksin rrugor Korçë-Pogradec. Mësohet se një automjet ka dalë nga rruga dhe ka përplasur disa persona. Sipas informacioneve paraprake,pesë persona kanë mbetur të plagosur...

Aksident në rrugën Korçë-Pogradec, 3 të plagosur

para 3 muajve - Top Channel

Një aksident ka ndodhur në rrugën Korçë-Pogradec, ku si pasojë janë plagosur tre persona. Mësohet se mjeti ka dalë në rrugë në vendin e quajtur Verdovë. Ndërsa për sa i përket gjendjes së të plagosurve...

Përplasen dy makina në Pogradec, 6 të lënduar

para 3 muajve - Koha Jone

Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Vërdovë të Pogradecit. Nga informacionet dyshohet se janë lënduar 6 persona si pasojë e përplasjes së dy automjeteve. Aksidenti mendohet se ka ndodhur për shkak...

Aksident i rëndë në Pogradec, 6 të plagosur

para 3 muajve - Zhurnal

Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Vërdovë të Pogradecit. Nga informacionet dyshohet se janë lënduar 6 persona si pasojë e përplasjes së dy automjeteve. Aksidenti mendohet se ka ndodhur për shkak...

Aksident në Pogradec/ Mjeti del nga rruga, plagosen pesë persona

para 3 muajve - Vizion Plus

Një aksident është regjistruar në aksin rrugor Korçë-Pogradec. Mësohet se një automjet ka dalë nga rruga dhe ka përplasur disa persona. Sipas informacioneve paraprake,pesë persona kanë mbetur të plagosur...

Aksident në aksin Korçë-Pogradec, plagosen tre persona

para 3 muajve - Opinion

Tre persona janë plagosur gjatë një aksidenti të ndodhur ditën e sotme në aksin Korçë-Pogradec. Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur Vërdovë. Mësohet se njëri prej të plagosurve ndodhet në gjendje të...

Aksident në aksin Korçë-Pogradec, tre të plagosur

para 3 muajve - Shekulli

Tre persona raportohet të jenë plagosur në aksin rrugor Korçë-Pogradec si pasojë e një aksidenti autombolistik. Mësohet se në vendin e quajtur Verdovë mjeti ka dalë nga rruga. Sa i përket gjendjes së të...

E FUNDIT/ Aksident i rëndë në Pogradec, 6 të plagosur

para 3 muajve - Albeu

Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Vërdovë të Pogradecit. Nga informacionet dyshohet se janë lënduar 6 persona si pasojë e përplasjes së dy automjeteve. Aksidenti mendohet se ka ndodhur për shkak...

Aksident në aksin Korçë-Pogradec, disa të plagosur

para 3 muajve - BalkanWeb

Një aksident rrugor ka ndodhur këtë mbrëmje në aksin Korçë-Pogradec. Raportohet se një mjet ka dalë nga rruga, duke lënë të plagosur disa persona. Ngjarja është shënuar në Vërdovë, ndërsa nuk dihet ende...

E FUNDIT/ Aksident i rëndë në Pogradec, 6 të plagosur

para 3 muajve - Koha Jone

Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Vërdovë të Pogradecit. Nga informacionet dyshohet se janë lënduar 6 persona si pasojë e përplasjes së dy automjeteve. Aksidenti mendohet se ka ndodhur për shkak...

Një aksident, 9 të plagosur! Detajet e incidentit në Pogradec

para 3 muajve - Arbresh

Një aksident i rëndë ndodhi orët e pasdites në afërsi të fshatit Vërdove në Pogradec, ku një automjet i tipit “Land Rover” (fuoristradë) doli nga rruga dhe i përplas. Si pasojë e impaktit të fortë, bilanci...

Një aksident, 9 të plagosur, këto janë detajet e reja

para 3 muajve - Gazeta Observer

Një aksident i rëndë ndodhi orët e pasdites në afërsi të fshatit Vërdove në Pogradec, ku një automjet i tipit “Land Rover” (fuoristradë) doli nga rruga dhe u përplasë. Si pasojë e impaktit të fortë, bilanci...

Një aksident, 9 të plagosur, këto janë detajet e reja

para 3 muajve - Gazeta Observer

Një aksident i rëndë ndodhi orët e pasdites në afërsi të fshatit Vërdove në Pogradec, ku një automjet i tipit “Land Rover” (fuoristradë) doli nga rruga dhe u përplasë. Si pasojë e impaktit të fortë, bilanci...

Aksidenti në Pogradec, shkon në 9 numri i të plagosurve

para 3 muajve - AlbPortali

Ka shkuar në 9 numri i personave të plagosur në aksidentin e ndodhur në afërsi të rrugës së ish minierës së qymyrit të fshatit Vërdovë. Loading... Mësohet se të 9 të plagosurit ishin në mjetin tip Land...

Shkon në nëntë numri i të lënduarve nga aksidenti në Vërdovë të Pogradecit

para 3 muajve - Periskopi

Ka shkuar në nëntë numri i personave të plagosur në aksidentin e ndodhur në afërsi të rrugës së ish-minierës së qymyrit të fshatit Vërdovë. Mësohet se të gjithë plagosurit nga ky aksident ishin në mjetin...

Përplaset në Librazhd automjeti i ambasadës ruse

para 3 muajve - Zhurnal

Një automjet i ambasadës ruse në Tiranë është përfshirë në një aksident në vendin e quajtur “Kthesa e Murrashit”, në Librazhd. Paraprakisht mësohet se makina e ambasadës ruse është përplasur me një mjet...

Aksidenti në Pogradec, shkon në 9 numri i të plagosurve

para 3 muajve - Fakti Ditor

Ka shkuar në 9 numri i personave të plagosur në aksidentin e ndodhur në afërsi të rrugës së ish minierës së qymyrit të fshatit Vërdovë. Mësohet se të 9 të plagosurit ishin në mjetin tip Land Rover. Ata...

Aksi.dentohet makina e ambasadës ruse në Librazhd

para 3 muajve - Medial

Makina e ambasadës ruse është përfshirë në një aksident në vendin e quajtur “Kthesa e Murrashit”, në Librazhd. Burime bëjnë me dije se makina e ambasadës ruse është përplasur me një mjet tip “Benz” dhe...

Aksidenti Korçë – Pogradec/ Detaje të reja, shkon në tetë numri i të plagosurve

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Detaje të reja janë zbardhur nga aksidenti rrugor i ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Korçë-Pogradec. Janë plagosur tetë persona, të cilët kanë qenë duke udhëtuar me një mjet tip “Land Rover”. Dy prej...

Makina del nga rruga në Pogradec, pesë persona përfundojnë në spital

para 3 muajve - LajmiFundit

Një aksident rrugor ka ndodhur në afërsi të rrugës së ish minierës së qymyrit të fshatit Vërdovë, te Pogradecit. Si pasojë e ngjarjes mesohet se janë plagosur pesë persona. Të rinjtë të moshës 30-35 vjeç...

Detaje/ Kush është çifti rus që u plagos në Librazhd (Emrat)

para 3 muajve - BalkanWeb

Detaje të reja janë zbardhur nga aksidenti i ndodhur në aksin Elbasan Librazhd, në të cilin u përfshi makina e ambasadës ruse. Gazetari Fatmir Popja raporton për “BalkanWeb” se në aksident kanë mbetur...

Përplaset automjeti i ambasadës ruse në Shqipëri

para 3 muajve - Klan Kosova

Makina e ambasadës ruse është përplasur me një mjet tip “Benz” pasditen e sotme në rrugën Elbasan-Librazhd, tek kthesa e Murrashit. Mësohet se ka mbetur i plagosur drejtuesi i mjetit “Benz” Besnik Gora....

Aksidenti i makinës së ambasadës Ruse, dalin emrat

para 3 muajve - Standard

Një aksident ka ndodhur sot në Librazhd, ku është përfshirë makina e ambasadës ruse. Aksidenti ka ndodhur tek kthesa e Murrashit, ku edhe mjeti tip “Benz” i diplomatëve rus ka humbur kontrollin. Mësohet...

Aksidentohet makina e ambasadës ruse në Librazhd

para 3 muajve - Vizion Plus

Makina e ambasadës ruse është përfshirë në një aksident në vendin e quajtur “Kthesa e Murrashit”, në Librazhd. Burime bëjnë me dije se makina e ambasadës ruse është përplasur me një mjet tip “Benz” dhe...

Gruaja e zyrtarit rus me dëmtime në gjoks, dalin të tjera detaje nga aksidenti në Librazhd (Kush janë dy diplomatët)

para 3 muajve - Sot News

Detaje të reja janë zbuluar nga aksidenti në Librazhd, ku e përfshirë ishte makina e ambasadës ruse. Mësohet se tre persona kanë mbetur të plagosur. Ata janë shoferi i makinës dhe dy punonjës së trupës...

Aksidentohet makina e ambasadës ruse në Shqipëri, ka të lënduar

para 3 muajve - Aktuale

Një aksident ka ndodhur pak më parë në aksin Librazhd-Elbasan. Mësohet se makina e përfshirë në aksident i përket ambasadës ruse në Tiranë. Aksidenti ka ndodhur në zonën e quajtur kthesa e Murashit dhe...

Moti i keq, dy të lënduar nga aksidenti në Kavajë-Rrogozhinë

para 3 muajve - Albeu

Pasditen e sotme një aksident automobilistik ka ndodhur në autostradën Rrogozhinë- Kavajë. Për pasojë dy persona kanë mbetur të plagosur. Paraprakisht mendohet se shkak për aksidentit është bërë moti i...

Aksidentohet makina e ambasadës ruse në Librazhd

para 3 muajve - GazetaBlic

Një aksident ka ndodhur këtë pasdite në aksin Elbasan-Librazhd. Gazetari Fatmir Popja raporton për “BalkanWeb” se në aksident është përfshirë makina e ambasadës ruse në Shqipëri. Automjeti i ambasadës...

Aksidentohet makina e ambasadës ruse, përplaset me një “Benz”

para 3 muajve - BalkanWeb

Një aksident ka ndodhur këtë pasdite në aksin Elbasan-Librazhd. Gazetari Fatmir Popi raporton për “BalkanWeb” se në aksident është përfshirë makina e ambasadës ruse në Tiranë. Automjeti i ambasadës ruse...

DETAJET: Tre të plagosur nga përplasja e makinës së ambasadës ruse

para 3 muajve - Gazeta Tema

Një makinë e ambasadës ruse, me targa diplomatike ka humbur kontrollin te kthesa e urës së Murrashit në Librazhd duke u përplasur me një tjetër mjet, tip ‘Benz’. Si pasojë e aksidentit tre persona janë...

Librazhd/ Aksidentohet makina e ambasadës ruse

para 3 muajve - Opinion

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në aksin Elbasan-Librazhd. Mësohet se në aksident është përfshirë  makina e ambasadës ruse në Shqipëri. Nga të dhënat e deri tanishme, bëhet me dije se automjeti i...

Tjetër aksident nga moti i keq, plagoset zyrtari i Ambasadës Ruse

para 3 muajve - Standard

Një akdisent automobilistik ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Librazhdit për shkak të lagështirës në rrugë. Sipas informacioneve nga terreni makina e Ambasadës ruse ka humbur kontrollin e për pasojë...

Korçë/ Makina del nga rruga, plagoset rëndë shoferi

para 3 muajve - Top Channel

Një automjet është aksidentuar në aksin Korçë-Maliq. Automjeti me drejtues S. Gjoza, 31 vjeç nga Bilishti, ka qenë duke udhëtuar për në Korçë kur ka dalë nga rruga për shkak të shpejtësisë. 31 vjeçari...

Librazhd/ Aksidentohet makina e ambasadës ruse

para 3 muajve - Shekulli

Makina e Ambasadës Ruse në Shqipëri, përfshihet në një aksident rrugor. Sakaq, mësohet se aksidenti ka ndodhur në Librazhd, në vendin e quajtur “Kthesa e Murashit”. Dyshohet se shkak i aksidentit është...

Aksident në aksin Korçë – Pogradec, makina del nga rruga

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Një aksident rrugor ka ndodhur para pak minutash në aksin Korçë-Pogradec. Raportohet se një mjet ka dalë nga rruga, duke lënë të plagosur tre persona, njëri prej të cilëve ndodhet në gjendje të rëndë....

Librazhd/ Aksidentohet makina e ambasadës ruse, plagoset zyrtari

para 3 muajve - Shekulli

Makina e Ambasadës Ruse në Shqipëri, përfshihet në një aksident rrugor. Sakaq, mësohet se aksidenti ka ndodhur në Librazhd, në vendin e quajtur “Kthesa e Murashit”, ku për pasojë ka mbetur i plagosur një...

Aksidentohet makina e ambasadës ruse

para 3 muajve - Koha Jone

Makina e ambasadës ruse është përfshirë në një aksident në vendin e quajtur “Kthesa e Murrashit”, në Librazhd. Burime për RTV Ora bëjnë me dije se makina e ambasadës ruse është përplasur me një mjet tip...

Makina del nga rruga në Korçë, plagosen dy persona

para 3 muajve - BalkanWeb

Një makinë ka dalë nga rruga sot pasdite në Korçë dhe për pasojë janë plagosur dy persona. Gazetarja e “BalkanWeb”, Lorena Kodra raporton se aksidenti ka ndodhur në aksin rrugor Korçë-Maliq. Mësohet se...

Aksidentohet rëndë zyrtari i Ambasadës Ruse, dërgohet menjëherë në spital(Detaje)

para 3 muajve - Sot News

Përfshihet në aksident rrugor makina e Ambasadës Ruse në Shqipëri. Mësohet se aksidenti ka ndodhur në Librazhd, te vendi i quajtur “Kthesa e Murashit” e për pasojë ka mbetur i plagosur një punonjës i Ambasadës....

Detaje/ Kush është çifti rus që u plagos në Librazhd (Emrat)

para 3 muajve - Lexo

Detaje të reja janë zbardhur nga aksidenti i ndodhur në aksin Elbasan Librazhd, në të cilin u përfshi makina e ambasadës ruse. Gazetari Fatmir Popja raporton për “BalkanWeb” se në aksident kanë mbetur...

E FUNDIT/ Aksidentohet makina e ambasadës ruse, ka të lënduar

para 3 muajve - Albeu

Një aksident ka ndodhur pak më parë në aksin Librazhd-Elbasan. Mësohet se makina e përfshirë në aksident i përket ambasadës ruse në Tiranë. Aksidenti ka ndodhur në zonën e quajtur kthesa e Murashit dhe...

Përplasen makinat, disa të plagosur rëndë

para 3 muajve - Koha Jone

Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur pak minuta më parë në aksin rrugor Korçë-Pogradec. Deri më tani mësohet se janë përplasur dy automjete. Nga ku aksident raportohet se kanë mbetur të plagosur disa...

Mot i keq/ Makina humb kontrollin, plagosen dy persona

para 3 muajve - Shekulli

Pak momente më parë, një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Rrogozhinë-Kavajë, ku janë plagosur dy persona. Dyshohet se automjeti ka humbur kontrollin si pasojë e motit të keq dhe si pasojë ka dalë nga...

Korçë, makina humb kontrollin dhe përplaset me shtyllën, dy të plagosur

para 3 muajve - Albeu

Dy persona janë plagosur në hyrje të qytetit të Korçës. Automjeti që drejtonte njëri prej tyre për shkak të shpejtësisë dhe mungesës së kontrollit është përplasur me një shtyllë të ndriçimit të qytetit...

Aksident në aksin Korçë-Maliq, plagosen dy persona

para 3 muajve - Vizion Plus

Dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti rrugor në askin Korçë-Maliq. Një automjet tip BMW si pasojë e shpejtësisë ka dalë nga rruga dhe është përplasur me trasenë ndarëse. Si pasojë...

Benzi luksoz përplaset me një tjetër automjet/ Plagosen dy persona

para 3 muajve - Koha Jone

Pasditen e sotme një aksident automobilistik ka ndodhur në autostradën Rrogozhinë- Kavajë. Për pasojë dy persona kanë mbetur të plagosur. Paraprakisht mendohet se shkak për aksidentit është bërë moti i...

Korçë/ Aksident rrugor, plagoset rëndë në kokë një person

para 3 muajve - Shekulli

Pak momente më parë, një aksident i rëndë është regjistruar në aksin rrugor Korçë-Pogradec, në afërsi të fshatit Vloçisht. Sipas informacioneve të deritanishme, bëhet me dije se si pasojë e përplasjes...

Dalin detajet, kush është çifti rus që u përplas në Librazhd

para 3 muajve - LajmiFundit

Detaje të reja janë zbardhur nga aksidenti i ndodhur në aksin Elbasan Librazhd, në të cilin u përfshi makina e ambasadës ruse. BW raporton se në aksident kanë mbetur të dëmtuar një çift rus, që po udhëtonin...

Aksidentohet makina e ambasadës ruse, përplaset me një “Benz”

para 3 muajve - Lexo

Një aksident ka ndodhur këtë pasdite në aksin Elbasan-Librazhd. Gazetari Fatmir Popi raporton për “BalkanWeb” se në aksident është përfshirë makina e ambasadës ruse në Tiranë. Automjeti i ambasadës ruse...

Përplaset në Librazhd automjeti i ambasadës ruse

para 3 muajve - LajmiFundit

Një automjet i ambasadës ruse në Tiranë është përfshirë në një aksident në vendin e quajtur “Kthesa e Murrashit”, në Librazhd. Paraprakisht mësohet se makina e ambasadës ruse është përplasur me një mjet...

Përplaset automjeti i ambasadës ruse në Shqipëri

para 3 muajve - Ekonomia Online

Makina e ambasadës ruse është përplasur me një mjet tip “Benz” pasditen e sotme në rrugën Elbasan-Librazhd, tek kthesa e Murrashit. Mësohet se ka mbetur i plagosur drejtuesi i mjetit “Benz” Besnik Gora....

Aksidentohet makina e ambasadës ruse, ka të lënduar

para 3 muajve - Fakti Ditor

Një aksident ka ndodhur pak më parë në aksin Librazhd-Elbasan. Mësohet se makina e përfshirë në aksident i përket ambasadës ruse në Tiranë. Aksidenti ka ndodhur në zonën e quajtur kthesa e Murashit dhe...

Aksidentohet makina e ambasadës ruse

para 3 muajve - Arbresh

Makina e ambasadës ruse është përfshirë në një aksident në vendin e quajtur “Kthesa e Murrashit”, në Librazhd. Burime për RTV Ora bëjnë me dije se makina e ambasadës ruse është përplasur me një mjet tip...

Detaje të reja/ Makina e ambasadës ruse doli nga rruga, plagoset punonjësi i selisë diplomatike

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Janë zbardhur detaje të reja nga aksidenti i ndodhur pak minuta më parë në aksin rrugor Rrogozhinë-Kavajë, ku si pasojë e daljes nga rruga e një mjeti për shkak të motit të keq, kanë mbetur të plagosur...

Aksidentohet vetura e ambasadës ruse në Shqipëri, ka të lënduar

para 3 muajve - Gazeta Observer

Një aksident ka ndodhur pak më parë në aksin Librazhd-Elbasan. Mësohet se makina e përfshirë në aksident i përket ambasadës ruse në Tiranë. Aksidenti ka ndodhur në zonën e quajtur kthesa e Murashit dhe...

Përplasje makinash në aksin Korçë-Pogradec, 5 pasagjerë përfundojnë në spital

para 3 muajve - LajmiFundit

Një aksident si pasojë e përplasjes së dy makinave ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Korçë-Pogradec. Raportohet që nga përplasja kanë mbetur të plagosur 4 persona, ndërkohë që njëri prej tyre ndodhet...

Makina del nga rruga, 2 të plagosur

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Një aksident me pasojë plagosjen e dy personave, ka ndodhur pasditen e sotme në Maliq të Korçës. Mësohet se makina ka dalë nga rruga, për shkak të shpejtësisë së lartë me të cilën po lëvizte. Të plagosur...

Aksident i rëndë rrugor, plagosen dy persona

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

aksidenti Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur para pak minutash në aksin rrugor Rrogozhinë-Kavajë, ku një automjet ka humbur drejtimin duke dalë nga rruga. Sipas pasojë e këtij aksidenti dy persona...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK