http://kariera.mk

Del në dritë tableti i ri i Samsung Galaxy Tab S6

para 3 muajve - Insajderi

Nuk ka informacion se kur Samsung ka planifikuar të lançoi tabletin. Megjithatë pas certifikimit të tij nga Aleanca e Wi-Fi, presim që tabletin sa shohim shumë shpejt. Pas disa muajsh nga debutimi i Galaxy...

Del në dritë tableti i ri i Samsung Galaxy Tab S6

para 3 muajve - Zhurnal

Pas disa muajsh nga debutimi i Galaxy Tab S5E, disa imazhe të rrjedhura konfirmojnë pasardhësin e tabletit, Galaxy Tab S6. Sipas sajtit të specializuar për lajmet e Samsung, tableti do të ketë një laps...

Del në dritë tableti i ri i Samsung Galaxy Tab S6

para 3 muajve - Medial

Pas disa muajsh nga debutimi i Galaxy Tab S5E, disa imazhe të rrjedhura konfirmojnë pasardhësin e tabletit, Galaxy Tab S6. Sipas sajtit të specializuar për lajmet e Samsung, tableti do të ketë një laps...

Samsung do të kapërcej Galaxy Tab S5, do të lansoj Galaxy Tab S6

para 3 muajve - Gazeta Observer

Burime të shumëfishta raportojnë se Samsung ka të ngjarë të kapërcejë Galaxy Tab S5 dhe në vend të kësaj të lansoj Galaxy Tab S6, si një produkt tablet anësor. Para MWC 2019, Samsung prezantoi zyrtarisht...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK