http://kariera.mk

Pasi paraqiti raportin vjetor, Kuvend i jep afat deri në tetor Arta Markut: Godit korrupsionin dhe nxjerrjen e sekretit hetimor (Rezoluta)

para 4 muajve - Sot News

Kuvendi i ka përcjellë një rezolutë Kryeprokurores së përkohshme Arta Marku, me anë të së cilës shpreh pakënaqësi e njëherësh piketon disa detyra e prioritete që duhet të ketë organi qëndror i akuzës....

REZOLUTA/ Kuvendi, 20 kërkesa për Arta Markun: Godit krimin, korrupsionin, nxjerrjen e sekretit hetimor. Të presim deri në tetor!

para 4 muajve - Gazeta Tema

Kuvendi i ka përcjellë një rezolutë Kryeprokurores së përkohshme Arta Marku, me anë të së cilës shpreh pakënaqësi e njëherësh piketon disa detyra e prioritete që duhet të ketë organi qëndror i akuzës....

REZOLUTA/ PS, 20 kërkesa për Arta Markun: Godit krimin dhe nxjerrjen e sekretit hetimor (Bild)

para 4 muajve - Koha Jone

Kuvendi i ka përcjellë një rezolutë Kryeprokurores së përkohshme Arta Marku, me anë të së cilës shpreh pakënaqësi e njëherësh piketon disa detyra e prioritete që duhet të ketë organi qëndror i akuzës....

Ndodh edhe kjo, Kuvendi i cakton punën prokurorisë

para 4 muajve - Opinion

Përmes një rezolute të miratuar në 20 qershor 2019, disa deputetë të Kuvendit të Shqipërisë i kanë caktuar 20 detyra Prokurorisë së Përgjithshme. Konkretisht 72 deputetë, të pakënaqur me punën e prokurorisë...

REZOLUTA/ Kuvendi, 20 kërkesa për Arta Markun: godit krimin, korrupsionin, nxjerrjen e sekretit hetimor….të presim deri në tetor!

para 4 muajve - Te Sheshi

Kuvendi i ka përcjellë një rezolutë Kryeprokurores së përkohshme Arta Marku, me anë të së cilës shpreh pakënaqësi e njëherësh piketon disa detyra e prioritete që duhet të ketë organi qëndror i akuzës....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK