http://kariera.mk

Zbulohen specifikat dhe çmimi i Passatit të ri

para 3 muajve - Koha.net

Volkswagen ka zbuluar çmimin e Passatit të ri, i cili fillon nga 30,600 euro. Volkswagen Passat ofrohet në dy versione, estate e saloon ndërsa i janë shtuar një varg i gjerë teknologjish. Passati ofrohet...

Mësohet se sa do të kushtojë Passat’i i ri

para 3 muajve - Infokusi

Volkswagen ka zbuluar çmimin e Passatit të ri, i cili fillon nga 30,600 euro. Volkswagen Passat ofrohet në dy versione, estate e saloon, ndërsa i janë shtuar një varg i gjerë teknologjish. Passati ofrohet...

Ky do të jetë çmimi i Passatit të ri

para 3 muajve - Arbresh

Volkswagen ka zbuluar çmimin e Passatit të ri, i cili fillon nga 30,600 euro.  Volkswagen Passat ofrohet në dy versione, estate e saloon, ndërsa i janë shtuar një varg i gjerë teknologjish. Passati ofrohet...

Mësohet se sa do të kushtojë Passat’i i ri

para 3 muajve - Fol

Volkswagen ka zbuluar çmimin e Passatit të ri, i cili fillon nga 30,600 euro. Volkswagen Passat ofrohet në dy versione, estate e saloon, ndërsa i janë shtuar një varg i gjerë teknologjish. Passati ofrohet...

Zbulohen specifikat dhe çmimi i Passatit të ri

para 3 muajve - Zhurnal

Volkswagen ka zbuluar çmimin e Passatit të ri, i cili fillon nga 30,600 euro. Volkswagen Passat ofrohet në dy versione, estate e saloon ndërsa i janë shtuar një varg i gjerë teknologjish. Passati ofrohet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK