http://kariera.mk

Misteri i adoleshentes së zhdukur në Vatikan

para 3 muajve - TV21

Ende nuk dihet për fatin e saj Varret e dy princeshave gjermane nga shekulli i 19-të që tashmë janë të hapura janë krejtësisht bosh, me çka ka humbur shpresa e fundit se do të gjendeshin eshtrat e tinejxheres...

Misteri i adoleshentes së zhdukur në Vatikan

para 3 muajve - RTV 21

Ende nuk dihet për fatin e saj Varret e dy princeshave gjermane nga shekulli i 19-të që tashmë janë të hapura janë krejtësisht bosh, me çka ka humbur shpresa e fundit se do të gjendeshin eshtrat e tinejxheres...

Misteri i adoleshentes së zhdukur në Vatikan mbetet i pazgjidhur

para 3 muajve - KosovaPress

Zhdukja e Orlandi është një nga misteret më të gjata dhe hapja e varreve me kërkesë të familjes ishte përpjekja e fundit për të gjetur eshtrat e saj. “Në vend të kësaj shtrohet pyetja se çfarë ka ndodhur...

Misteri i adoleshentes së zhdukur në Vatikan mbetet i pazgjidhur

para 3 muajve - Gazeta e re

Varret e dy princeshave gjermane nga shekulli i 19-të që tashmë janë të hapura janë krejtësisht bosh, me çka ka humbur shpresa e fundit se do të gjendeshin eshtrat e tinejxheres Emanuele Orlandi, e cila...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK