http://kariera.mk

Dy filma të metrazhit të gjatë nga Kosova marrin mbështetje nga Agjensioni i Filmit në Maqedoninë Veriore

para 3 muajve - Koha.net

“The Stroke (Skype)” me regji dhe skenar nga Isa Qosja dhe “Heshtja e Sirenave” me regji dhe skenar nga Gazmend Nela janë dy filmat kosovarë që janë mbështetur edhe nga Agjensioni i Filmit i Maqedonisë...

Agjensioni i Filmit në Maqedoninë Veriore përkrahë dy filma nga Kosova

para 3 muajve - Insajderi

Filmi “The Stroke (Skype)” është ranguar në vendin e 5të në nga 23 projektet e përzgjedhura nga Euroimage këtë vit. Projekti filmik është bashkëprodhim në mes Kosovës, Francës, Shqipërisë dhe Malit të...

Dy filma kosovarë mbështeten nga Agjensioni i Filmit, Maqedoni

para 3 muajve - KosovaLive360

"The Stroke (Skype)" me regji dhe skenar nga Isa Qosja dhe "Heshtja e Sirenave" me regji dhe skenar nga Gazmend Nela janë dy filmat kosovarë që janë mbështetur edhe nga Agjensioni i Filmit i Maqedonisë...

Dy filma kosovarë mbështeten nga Agjencia për Film e Maqedonisë

para 3 muajve - Albinfo

Qendra Kinematografike e Kosovës njofton se filmi “The Stroke (Skype)” me regji dhe skenar nga Isa Qosja dhe “Heshtja e Sirenave” me regji dhe skenar nga Gazmend Nela, janë dy filmat kosovarë që janë mbështetur...

Dy filma të gjatë kosovarë mbështeten nga Agjencioni për Film i Maqedonisë Veriore

para 3 muajve - GazetaBlic

Qendra Kinematografike e Kosovës (QKK), ka njoftuar se dy filma nga Kosova janë mbështetur nga Agjencioni për Film i Maqedonisë Veriore. “The Stroke (Skype)” me regji dhe skenar nga Isa Qosja dhe “Heshtja...

Dy filma të gjatë Kosovarë mbështeten nga Agjensioni për Film i Maqedonisë Veriore

para 3 muajve - Ekonomia Online

“The Stroke (Skype)” me regji dhe skenar nga Isa Qosja dhe “Heshtja e Sirenave” me regji dhe skenar nga Gazmend Nela janë dy filmat kosovarë që janë mbështetur edhe nga Agjensioni i Filmit i Maqedonisë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK