http://kariera.mk

“Euromoney” vlerëson Bankën Kombëtare Tregtare për të shtatën herë si “Banka më e mirë në Shqipëri”

para 3 muajve - Top Channel

Si vlerësim i performancës së jashtëzakonshme dhe lidershipit në tregun bankar, Banka Kombëtare Tregtare, fiton çmimin “Banka më e mirë në Shqipëri”, për të shtatën herë, nga “Euromoney Magazine”, një...

“Euromoney” vlerëson BKT për të shtatën herë si “banka më e mirë në Shqipëri”

para 3 muajve - BalkanWeb

Si vlerësim i performancës së jashtëzakonshme dhe lidershipit në tregun bankar, Banka Kombëtare Tregtare, fiton çmimin “Banka më e mirë në Shqipëri”, për të shtatën herë, nga “Euromoney Magazine”, një...

“Euromoney” vlerëson Bankën Kombëtare Tregtare për të shtatën here si “Banka më e mire në Shqipëri”

para 3 muajve - Gazeta Tema

Si vlerësim i performancës së jashtëzakonshme dhe lidershipit në tregun bankar, Banka Kombëtare Tregtare, fiton çmimin “Banka më e mirë në Shqipëri”, për të shtatën herë, nga “Euromoney Magazine”, një...

“Euromoney” vlerëson Bankën Kombëtare Tregtare për të shtatën here si “Banka më e mire në Shqipëri”

para 3 muajve - Gazeta Tema

Si vlerësim i performancës së jashtëzakonshme dhe lidershipit në tregun bankar, Banka Kombëtare Tregtare, fiton çmimin “Banka më e mirë në Shqipëri”, për të shtatën herë, nga “Euromoney Magazine”, një...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK