http://kariera.mk

Pamje tmerruese nga sulmi në mes dy peshkaqenëve

para 3 muajve - Insajderi

Dy peshkaqenë janë kapur në kamerë teksa sulmojnë njëri-tjetrin. Pamjet e peshkaqenëve të cilët shndërrohen në kanibalë janë shumë të rralla. Kjo video shfaq momentin kur të dy sulmojnë njërit-tjetrin,...

Pamje tmerruese të kanibalizmit të peshkaqenëve të bardhë

para 3 muajve - Tetova Sot

Dy peshkaqenë janë kapur në kamerë teksa sulmojnë njëri-tjetrin. Pamjet e peshkaqenëve të cilët shndërrohen në kanibalë janë shumë të rralla. Kjo video shfaq momentin kur të dy sulmojnë njërit-tjetrin,...

Pamje tmerruese të kanibalizmit të peshkaqenëve të bardhë

para 3 muajve - Infokusi

Dy peshkaqenë janë kapur në kamerë teksa sulmojnë njëri-tjetrin. Pamjet e peshkaqenëve të cilët shndërrohen në kanibalë janë shumë të rralla. Kjo video shfaq momentin kur të dy sulmojnë njërit-tjetrin,...

Video e rrallë: Momenti kur peshku gjigant e gëlltit peshkaqenin të tërin

para 3 muajve - GazetaBlic

Eksploruesit e oqeanit kanë kapur video të rralla të një peshku të madh që hanë një peshkaqen të tërë. Videoja është postuar nga Administrata Kombëtare Amerikane e Oqeanisë dhe Atmosferës (NOAA), e cila...

Gosti nënujore: kur peshqit e vegjël hanë të madhin dhe i madhi ha të voglin

para 3 muajve - Gazeta e re

Një skenë e rrallë është arritur të kapet në thellësinëe detrave nga një grup eksploruesish nënujorë, ku një grup peshkanqenësh të vegjël ushqehen me një peshk të madh të ngordhur, e ndoshta të vrarë prej...

VIDEO/ Gosti nënujore: Kur peshqit e vegjël hanë të madhin dhe i madhi ha të voglin

para 3 muajve - Gazeta Tema

Një skenë e rrallë është arritur të kapet në thellësinëe detrave nga një grup eksploruesish nënujorë, ku një grup peshkanqenësh të vegjël ushqehen me një peshk të madh të ngordhur, e ndoshta të vrarë prej...

VIDEO/ Gosti nënujore: Kur peshqit e vegjël hanë të madhin dhe i madhi ha të voglin

para 3 muajve - Gazeta Tema

Një skenë e rrallë është arritur të kapet në thellësinëe detrave nga një grup eksploruesish nënujorë, ku një grup peshkanqenësh të vegjël ushqehen me një peshk të madh të ngordhur, e ndoshta të vrarë prej...

Momenti i rrallë kur peshku gjigant e gëlltit peshkaqenin të tërin

para 3 muajve - Insajderi

Videoja është postuar nga Administrata Kombëtare Amerikane e Oqeanisë dhe Atmosferës (NOAA), e cila tha se ishte në gjendje të kapte pamjet e ngjarjeve gjatë zhvillimit të tyre në sajë të një aparati në...

Gosti nënujore: kur peshqit e vegjël hanë të madhin dhe i madhi ha të voglin

para 3 muajve - Te Sheshi

Një skenë e rrallë është arritur të kapet në thellësinëe detrave nga një grup eksploruesish nënujorë, ku një grup peshkanqenësh të vegjël ushqehen me një peshk të madh të ngordhur, e ndoshta të vrarë prej...

Kaq afër, asnjëherë nuk do keni rastin ta shihni një peshkaqen

para 3 muajve - GazetaBlic

Për shkak se shquhet si predator ujor, vështirë se në këtë terren mund t’i afrohet shumë afër peshkaqenit. Pavarësisht kësaj, një kamerë duket se ka arritur ta bëjë një gjë të tillë. Në një video të ngarkuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK