http://kariera.mk

Parisi miraton taksën ndaj gjigantëve të informatikës

para 3 muajve - Alsat-M

Parlamenti francez miratoi sot përfundimisht një taksë mbi gjigantët e informatikës, duke e bërë Francën një prej vendeve të para që aplikon masa të tilla. Kjo taksë do të aplikohet ndaj rreth 30 sipërmarrjesh...

Parisi miraton taksën ndaj gjigantëve të informatikës

para 3 muajve - Tetova Sot

Parlamenti francez miratoi sot përfundimisht një taksë mbi gjigantët e informatikës, duke e bërë Francën një prej vendeve të para që aplikon masa të tilla. Kjo taksë do të aplikohet ndaj rreth 30 sipërmarrjesh...

Francë, miratohet taksa ndaj gjigantëve të informatikës

para 3 muajve - BalkanWeb

Parlamenti francez miratoi sot përfundimisht një taksë mbi gjigantët e informatikës, duke e bërë Francën një prej vendeve të para që aplikon masa të tilla. Kjo taksë do të aplikohet ndaj rreth 30 sipërmarrjesh...

Parisi miraton taksën ndaj gjigantëve të informatikës

para 3 muajve - Lajm

This photograph taken on September 28, 2017, shows a smartphone being operated in front of GAFA logos (acronym for Google, Apple, Facebook and Amazon web giants) as background in Hédé-Bazouges, western...

Franca miraton taksën ndaj gjigantëve të teknologjisë

para 3 muajve - Insajderi

Kjo taksë do të aplikohet ndaj rreth 30 sipërmarrjesh përfshirë “Google”, “Amazon”, “Facebook” dhe “Apple”, si dhe “Meetic”, “Airbnb”, “Instagram” apo ato franceze si “Criteo”. Në arkat e shtetit francez...

Franca miraton taksën ndaj gjigantëve të informatikës

para 3 muajve - KosovaPress

Kjo taksë do të aplikohet ndaj rreth 30 sipërmarrjesh përfshirë “Google”, “Amazon”, “Facebook” dhe “Apple”, si dhe “Meetic”, “Airbnb”, “Instagram” apo ato franceze si “Criteo”. Në arkat e shtetit francez...

Franca miraton taksën ndaj gjigantëve të teknologjisë

para 3 muajve - Arbresh

Parlamenti francez miratoi sot përfundimisht një taksë mbi gjigantët e teknologjisë;, duke e bërë Francën një prej vendeve të para që aplikon masa të tilla. Kjo taksë do të aplikohet ndaj rreth 30 sipërmarrjesh...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK