http://kariera.mk

A u falsifikua shkuarja në Hënë – flet eksperti i kinemasë

para 3 muajve - RTV 21

Edhe pas një gjysmë shekulli nga shkuarja në Hënë, ka shumë njerëz që ende nuk besojnë se kjo ka ndodhur Sivjet bëhen 50-vjet qëkur njeriu hodhi këmbën e parë në Hënë, kur Apollo 11 u ul në Detin e Qetësisë,...

A u falsifikua shkuarja në Hënë – flet eksperti i kinemasë

para 3 muajve - TV21

Edhe pas një gjysmë shekulli nga shkuarja në Hënë, ka shumë njerëz që ende nuk besojnë se kjo ka ndodhur Sivjet bëhen 50-vjet qëkur njeriu hodhi këmbën e parë në Hënë, kur Apollo 11 u ul në Detin e Qetësisë,...

A u falsifikua shkuarja në Hënë – flet eksperti i kinemasë

para 3 muajve - Fol

Edhe pas një gjysmë shekulli nga shkuarja në Hënë, ka shumë njerëz që ende nuk besojnë se kjo ka ndodhur Sivjet bëhen 50-vjet qëkur njeriu hodhi këmbën e parë në Hënë, kur Apollo 11 u ul në Detin e Qetësisë,...

A u falsifikua shkuarja në Hënë – flet eksperti i kinemasë

para 3 muajve - Gazeta e re

Edhe pas një gjysmë shekulli nga shkuarja në Hënë, ka shumë njerëz që ende nuk besojnë se kjo ka ndodhur. Sivjet bëhen 50-vjet qëkur njeriu hodhi këmbën e parë në Hënë, kur Apollo 11 u ul në Detin e Qetësisë,...

A u falsifikua shkuarja në Hënë – flet eksperti i kinemasë

para 3 muajve - KosovaPress

Sivjet bëhen 50-vjet qëkur njeriu hodhi këmbën e parë në Hënë, kur Apollo 11 u ul në Detin e Qetësisë, më 20 korrik 1969. Ky është njëri nga momentet më ikonike dhe të paharrueshme në historinë e njerëzimit,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK