http://kariera.mk

Macotakara: Prodhimi masiv i iPad të ri të Apple fillon këtë muaj

para 4 muajve - Zhurnal

Nëse jeni të interesuar të bleni një tablet të ri iPad, atëherë mund të dëshironi të prisni pak. Kjo është për shkak se sipas një raporti nga Macotakara, duke cituar Daily Economic Daily të Tajvanit, thuhet...

Apple ka nisur përgatitjet për 5 iPad të rinj

para 4 muajve - Medial

Në botën e tabletëve Apple ka qenë e zënë këtë vit që nga iPad Air i ri tek përditësimi i iPad Mini. Por ky si duket është vetëm fillimi. MySmartPrice zbuloi edhe pesë iPad të rinj të pa prezantuar. Detajet...

Macotakara: Prodhimi masiv i iPad të ri të Apple fillon këtë muaj

para 4 muajve - Flaka

Nëse jeni të interesuar të bleni një tablet të ri iPad, atëherë mund të dëshironi të prisni pak. Kjo është për shkak se sipas një raporti nga Macotakara, duke cituar Daily Economic Daily të Tajvanit, thuhet...

Macotakara: Prodhimi masiv i iPad të ri të Apple fillon këtë muaj

para 4 muajve - Gazeta Observer

Nëse jeni të interesuar të bleni një tablet të ri iPad, atëherë mund të dëshironi të prisni pak. Kjo është për shkak se sipas një raporti nga Macotakara, duke cituar Daily Economic Daily të Tajvanit, thuhet...

Zgjedhja e një laptopi MacBook më e thjeshtë se kurrë më parë

para 4 muajve - Zhurnal

Apple thjeshtoi ditën e Enjte linjën e laptopëve duke tërhequr disa prej tyre nga tregu. Modeli 12-inç MacBook dhe MacBook Air para 2018-ës nuk janë më në shitje përmes Apple Store. Tashmë kanë ngelur...

Apple tërheq nga tregu modelet “low-cost” të MacBook

para 4 muajve - Insajderi

Edhe pse iPhone mbetet burimi kryesor i të ardhurave të Apple, linja Mac është shndërruar në burimin e dytë të të ardhurave duke kaluar shitjet e iPad. Apple përditësoi ditën e Marte MacBook Air dhe MacBook...

Zgjedhja e një laptopi MacBook më e thjeshtë se kurrë më parë

para 4 muajve - Medial

Apple thjeshtoi ditën e Enjte linjën e laptopëve duke tërhequr disa prej tyre nga tregu . Modeli 12-inç MacBook dhe MacBook Air para 2018-ës nuk janë më në shitje përmes Apple Store. Tashmë kanë ngelur...

Apple po punon në një iPad të palosshëm me rrjet 5G

para 4 muajve - Gazeta Observer

Sipas ‘China’s Economic Daily News’, Jeff Lin, një analist me IHS Markit, beson se Apple po krijon fshehurazi një iPad të palosshëm me rrjet 5G. Apple planifikon të nisë një iPad ndryshe vitin e ardhshëm,...

Apple po punon në një iPad të palosshëm me rrjet 5G

para 4 muajve - Zhurnal

Sipas ‘China’s Economic Daily News’, Jeff Lin, një analist me IHS Markit, beson se Apple po krijon fshehurazi një iPad të palosshëm me rrjet 5G. Apple planifikon të nisë një iPad ndryshe vitin e ardhshëm,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK