http://kariera.mk

190 mijë euro grabitje te lojrat e fatit, e pëson keq shqiptari në kërkim nga e gjithë Evropa

para 3 muajve - Sot News

Një 22-vjeçar shqiptar në kërkim nga Europoli, është arrestuar në Casalotti në Itali. Ai u ndalua gjatë një kontrolli rrugor rutinë. Shqiptari kishte kryer vjedhje të shumta në të gjithë Evropën. Në Gjermani...

Shkatërrohet banda e "skifterëve" shqiptarë në Itali, kush janë të arrestuarit

para 3 muajve - Albeu

Policia italiane ka shkatërruar një bandë shqiptare që merrej me vjedhje në banesa. Në pranga kanë rënë janë Emanuel Macaj, 31 vjeç, Gentian Kurtulla, 26 vjeç dhe Xhovan Bela, 23 vjeç. Operacioni për arrestimin...

Shkatërrohet banda e “skifterave” shqiptarë në Itali (EMRAT)

para 3 muajve - Vizion Plus

Karabinierët kanë arritur të shkatërrojnë një bandë shqiptare në fushën e grabitjeve. Banda shqiptare vepronte në zonën e Bassano, ndërkohë bëhet me dije se tre shqiptarë kënë rënë në prangat e karabinierëve....

Shkatërrohet banda shqiptare e hajdutëve në Itali

para 3 muajve - Standard

Karabinierët në Bassano në Itali kanë arritur të shkatërrojnë një bandë shqiptare në fushën e grabitjeve. Tre shtetas shqiptarë u arrestuan në natën mes 4 dhe 5 korrikut në Pero të Milanos. Të prangosur...

Shkatërrohet banda shqiptare e hajdutëve në Itali (Emrat)

para 3 muajve - BalkanWeb

ITALI Karabinierët në Bassano në Itali kanë arritur të shkatërrojnë një bandë shqiptare në fushën e grabitjeve. Tre shtetas shqiptarë u arrestuan në natën mes 4 dhe 5 korrikut në Pero të Milanos. Të prangosur...

Shkatërrohet banda shqiptare e hajdutëve në Itali (Emrat)

para 3 muajve - Medial

ITALI Karabinierët në Bassano në Itali kanë arritur të shkatërrojnë një bandë shqiptare në fushën e grabitjeve. Tre shtetas shqiptarë u arrestuan në natën mes 4 dhe 5 korrikut në Pero të Milanos. Të prangosur...

190 mijë euro vjedhje në Gjermani/ Arrestohet në Itali skifteri shqiptar

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Një 22 vjeçar shqiptar u arrestua nga karabinierët e Casalotit në Itali, pasi rezultonte në kërkim evropian për një sërë vjedhjes. I riu akuzohet se ka kryer vjedhje të shumta në Gjermani midis 2016 dhe...

Shkatërrohet banda shqiptare në Itali, ja kush janë tre të rinjtë e arrestuar

para 3 muajve - Koha Jone

Policia italiane ka shkatërruar një bandë shqiptare në Pero në orët e vona të mbrëmjes së 4 dhe 5 korrikut. Mediat fqinje raportojnë se në pranga kanë rënë shtetasit Emanuel Macaj, 31 vjeç, Gentian Kurtulla,...

Policia fshihet në bazën e hajdutëve… tre të rinjtë shqiptarë shkojnë si “cjapi te kasapi”

para 3 muajve - PortaliOnline

Tre të rinj me origjinë nga Shqipëria janë arrestuar nga policia italiane mbi një sërë krimesh e në veçanti për atë të vjedhjes. Pas hetimit dhe zbulimit të “bazës” së tyre, një garazh në Pero të Italisë,...

Shkatërrohet banda shqiptare në Itali

para 3 muajve - LajmiFundit

Karabinierët në Bassano në Itali kanë arritur të shkatërrojnë një bandë shqiptare në fushën e grabitjeve. Të prangosur kanë përfunduar shtetasit Emanuel Macaj, 31 vjeç, Gentian Kurtulla, 26 vjeç dhe Xhovan...

Shkatërrohet banda shqiptare në Itali, ja 3 të rinjtë e arrestuar

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Karabinierët e Bassano del Grappa në Itai ka arrestuar tre të rinj shqiptarë si pjesë e një bande që merrej me shitjen e lëndëve narkotike në zonën e Milanos. Sipas mediave italiane, në pranga kanë rënë:...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK