http://kariera.mk

“Gati rritja e pagave”, Mitsotakis flet për një Greqi të fortë

para 3 muajve - BalkanWeb

Në intervistën e parë si kryeministër i Greqisë, Kyriakos Mitsotakis ka thënë se ai nuk ka një shkop magjik për rimëkëmbjen e Greqisë, por gjithsesi ai beson verbërisht tek plani ekonimik që ka. Ai tregoi...

Kyriakos Mitsotakis “imiton” Edi Ramën në intervistën e parë si kryeministër: Nuk kam shkop magjik!

para 3 muajve - Gazeta Tema

Në intervistën e tij të parë si kryeministri i Greqisë, Kyriakos Mitsotakis ka deklaruar se ai nuk ka një “shkop magjik”, por ka një plan për vendin e tij. Frazën “nuk kam shkop magjik” e ka përdorur edhe...

Mitsotakis premton një ekonomi të fortë për shtetin grek

para 3 muajve - LajmiFundit

Kyriakos Mitsotakis është shprehur se ai nuk ka një shkop magjik për rimëkëmbjen e Greqisë, por që ai beson verbërisht e plani ekonomik që ka. Në intervistën e parë si kryeministër i Greqisë, ai thekson...

Kyriakos Mitsotakis imiton Edi Ramën në intervistën e parë si Kryeministër: Nuk kam shkop magjik!

para 3 muajve - Gazeta Tema

Në intervistën e tij të parë si kryeministri i Greqisë, Kyriakos Mitsotakis ka deklaruar se ai nuk ka një “shkop magjik”, por ka një plan për vendin e tij. Frazën “nuk kam shkop magjik” e ka përdorur edhe...

Mitsotakis “imiton” Edi Ramën në intervistën e parë si kryeministër: Nuk kam shkop magjik!

para 3 muajve - Lexo

Në intervistën e tij të parë si kryeministri i Greqisë, Kyriakos Mitsotakis ka deklaruar se ai nuk ka një “shkop magjik”, por ka një plan për vendin e tij. Frazën “nuk kam shkop magjik” e ka përdorur edhe...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK