http://kariera.mk

Ministri Popovski nga Londra: Qëllimi ynë kryesor mbetet gazetari profesionale, cilësore dhe gazetari e lirë nga ndikimet e qendrave të fuqisë

para 3 muajve - Aktuale

Gazetaria profesionale dhe cilësore mbetet qëllimi kryesor i Republikës së Maqedonisë së Veriut. Gazetaria që i kundërshtohet ndikimeve të qendrave të fuqisë, deklaroi në ditën e dytë të Konferencës ndërkombëtare...

Ministri Popovski: Qëllimi kryesor mbetet gazetari profesionale

para 3 muajve - Zhurnal

Shkup, 11 korrik – Gazetaria profesionale dhe cilësore mbetet qëllimi kryesor i Republikës së Maqedonisë së Veriut. Gazetaria që i kundërshtohet ndikimeve të qendrave të fuqisë, deklaroi në ditën e dytë...

Maqedonia e Veriut pjesë e përpjekjes globale për lirinë e mediave

para 3 muajve - Portalb

Nikolla Dimitrov , ministër në Ministrinë e Punëve të Jashtme (MPJ), sot në Londër në  Konferencën ndërkombëtare për lirinë e mediave , ka nënshkruar përpjekjen globale për lirinë e mediave, me të cilën...

Maqedonia e Veriut pjesë e përpjekjes globale për lirinë e mediave

para 3 muajve - Lajm

Ministri i Punëve të Jashtme Nikolla Dimitrov, sot në Londër në ditën e dytë të Konferencës ndërkombëtare për lirinë e mediave , në emër të Republikës së Maqedonisë së Veriut e ka nënshkruar përpjekjen...

Maqedonia e Veriut pjesë e përpjekjes globale për lirinë e mediave

para 3 muajve - Aktuale

Ministri i Punëve të Jashtme Nikolla Dimitrov, sot në Londër në ditën e dytë të Konferencës ndërkombëtare për lirinë e mediave , në emër të Republikës së Maqedonisë së Veriut e ka nënshkruar përpjekjen...

Popovski: Qëllimi ynë kryesor mbetet gazetari profesionale

para 3 muajve - Koha.mk

Shkup, 11 korrik – Gazetaria profesionale dhe cilësore mbetet qëllimi kryesor i Republikës së Maqedonisë së Veriut. Gazetaria që i kundërshtohet ndikimeve të qendrave të fuqisë, deklaroi në ditën e dytë...

Ministri Popovski nga Londra: Qëllimi ynë kryesor mbetet gazetari profesionale, cilësore dhe gazetari e lirë nga ndikimet e qendrave të fuqisë

para 3 muajve - Tetova Sot

Gazetaria profesionale dhe cilësore mbetet qëllimi kryesor i Republikës së Maqedonisë së Veriut. Gazetaria që i kundërshtohet ndikimeve të qendrave të fuqisë, deklaroi në ditën e dytë të Konferencës ndërkombëtare...

Ministri Popovski nga Londra: Qëllimi ynë kryesor mbetet gazetari profesionale, cilësore dhe gazetari e lirë nga ndikimet e qendrave të fuqisë

para 3 muajve - Medial

Shkup, 11 korrik 2019 (MEDIAL) – Gazetaria profesionale dhe cilësore mbetet qëllimi kryesor i Republikës së Maqedonisë së Veriut. Gazetaria që i kundërshtohet ndikimeve të qendrave të fuqisë, deklaroi...

Maqedonia e Veriut pjesë e përpjekjes globale për lirinë e mediave

para 3 muajve - Tetova Sot

Ministri i Punëve të Jashtme Nikolla Dimitrov, sot në Londër në ditën e dytë të Konferencës ndërkombëtare për lirinë e mediave , në emër të Republikës së Maqedonisë së Veriut e ka nënshkruar përpjekjen...

Popovski: Qëllimi ynë kryesor mbetet gazetari profesionale

para 3 muajve - Flaka

Gazetaria profesionale dhe cilësore mbetet qëllimi kryesor i Republikës së Maqedonisë së Veriut. Gazetaria që i kundërshtohet ndikimeve të qendrave të fuqisë, deklaroi në ditën e dytë të Konferencës ndërkombëtare...

Ministri Popovski: Qëllimi kryesor mbetet gazetari profesionale

para 3 muajve - Fol

Menu Maqedoni Ministri Popovski: Qëllimi kryesor mbetet gazetari profesionale July 11, 201921:10Maqedoni Shkup, 11 korrik – Gazetaria profesionale dhe cilësore mbetet qëllimi kryesor i Republikës së Maqedonisë...

Maqedonia e Veriut pjesë e përpjekjes globale për lirinë e mediave

para 3 muajve - Medial

Shkup, 11 korrik 2019 (MEDIAL) – Ministri i Punëve të Jashtme Nikolla Dimitrov, sot në Londër në ditën e dytë të Konferencës ndërkombëtare për lirinë e mediave , në emër të Republikës së Maqedonisë së...

Maqedonia e Veriut pjesë e përkushtimit global për liri të mediave

para 3 muajve - Zhurnal

Shkup, 11 korrik, zhurnal.mk – Ministri i Punëve të Jashtme, Nikolla Dimitrov, sot në Londër në ditën e dytë nga Konferenca ndërkombëtare për liritë e mediave, në emër të Maqedonisë së Veriut e nënshkroi...

Dimitrov: Do të vazhdojmë të punojmë në krijimin e kushteve për lirinë e medieve

para 3 muajve - Aktuale

Një delegacion i Qeverisë në përbërjen e të cilit janë ministri i Punëve të Jashtme, Nikolla Dimitrov dhe ministri përgjegjës për Komunikime, Llogaridhënie dhe Transparencë, Robert Popovski me ftesë të...

Frank Shkreli/ Në Londër mbahet konferencë globale për lirinë e medias

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Nga Frank Shkreli, ish-Drejtor i VOA-s për Euroazinë Sipas një njoftimi nga burime qeveritare britanike, qeveria e Britanisë së Madhe dhe ajo e Kanadasë – më 10 dhe më 11 Korrik – po zhvillojnë një konferencë...

Dimitrov: Do të vazhdojmë të punojmë në krijimin e kushteve për lirinë e medieve

para 3 muajve - Koha.mk

Shkup, 10 korrik – Një delegacion i Qeverisë në përbërjen e të cilit janë ministri i Punëve të Jashtme, Nikolla Dimitrov dhe ministri përgjegjës për Komunikime, Llogaridhënie dhe Transparencë, Robert Popovski...

Dimitrov: Do të vazhdojmë të punojmë në krijimin e kushteve për lirinë e medieve

para 3 muajve - Flaka

Një delegacion i Qeverisë në përbërjen e të cilit janë ministri i Punëve të Jashtme, Nikolla Dimitrov dhe ministri përgjegjës për Komunikime, Llogaridhënie dhe Transparencë, Robert Popovski me ftesë të...

Dimitrov: Do të vazhdojmë të punojmë në krijimin e kushteve për lirinë e medieve

para 3 muajve - Zhurnal

Londër, 10 korrik – Një delegacion i Qeverisë në përbërjen e të cilit janë ministri i Punëve të Jashtme, Nikolla Dimitrov dhe ministri përgjegjës për Komunikime, Llogaridhënie dhe Transparencë, Robert...

Dimitrov: Do të vazhdojmë të punojmë në krijimin e kushteve për lirinë e medieve

para 3 muajve - Medial

Shkup, 10 korrik 2019 (MEDIAL) – Një delegacion i Qeverisë në përbërjen e të cilit janë ministri i Punëve të Jashtme, Nikolla Dimitrov dhe ministri përgjegjës për Komunikime, Llogaridhënie dhe Transparencë,...

‘Do të vazhdojmë të punojmë në krijimin e kushteve për lirinë e medieve’

para 3 muajve - Gazeta Observer

Një delegacion i Qeverisë në përbërjen e të cilit janë ministri i Punëve të Jashtme, Nikolla Dimitrov dhe ministri përgjegjës për Komunikime, Llogaridhënie dhe Transparencë, Robert Popovski me ftesë të...

Dimitrov: Do të vazhdojmë të punojmë në krijimin e kushteve për lirinë e medieve

para 3 muajve - Lajm

Një delegacion i Qeverisë në përbërjen e të cilit janë ministri i Punëve të Jashtme, Nikolla Dimitrov dhe ministri përgjegjës për Komunikime, Llogaridhënie dhe Transparencë, Robert Popovski me ftesë të...

Dimitrov dhe Popovski në Konferencë për lirinë e mediave në Londër

para 4 muajve - Medial

Shkup, 10 korrik 2019 (MEDIAL) – Ministri i Punëve të Jashtme Nikolla Dimitrov dhe ministri i angazhuar për Komunikime, Llogaridhënie dhe Transparencë Robert Popovski në ftesë të Qeverisë të Mbretërisë...

Dimitrov dhe Popovski në Konferencë për lirinë e mediave në Londër

para 4 muajve - Aktuale

Ministri i Punëve të Jashtme Nikolla Dimitrov dhe ministri i angazhuar për Komunikime, Llogaridhënie dhe Transparencë Robert Popovski në ftesë të Qeverisë të Mbretërisë së Bashkuar sot dhe nesër do të...

Dimitrov: Do të vazhdojmë të punojmë në krijimin e kushteve për lirinë e medieve

para 3 muajve - Tetova Sot

Një delegacion i Qeverisë në përbërjen e të cilit janë ministri i Punëve të Jashtme, Nikolla Dimitrov dhe ministri përgjegjës për Komunikime, Llogaridhënie dhe Transparencë, Robert Popovski me ftesë të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK