http://kariera.mk

Pamjet e para të ‘Mercedes S’ të vitit 2020 [Video]

para 5 muajve - Fakti Ditor

Pamjet e një koncepti të maskuar të një automjeti të ri të klasës S janë publikuar së fundmi në internet, nëpërmjet një videoje. Videoja nuk zbulon shumë, duke pasur parasysh se makina është e “kamufluar”...

Njihuni me Mercedes S për vitin 2020

para 5 muajve - Flaka

Imazhet e një versioni para-prodhues të maskuar të një automjeti të ri të klasës S janë shfaqur në internet. Duke pasur parasysh se makina është e “kamufluar” tërësisht, por është një konfirmim se Mercedes...

Njihuni me Mercedes S për vitin 2020

para 5 muajve - Flaka

Imazhet e një versioni para-prodhues të maskuar të një automjeti të ri të klasës S janë shfaqur në internet. Duke pasur parasysh se makina është e “kamufluar” tërësisht, por është një konfirmim se Mercedes...

Imazhet e Mercedes S për vitin 2020

para 5 muajve - Insajderi

Imazhet e një versioni para-prodhues të maskuar të një automjeti të ri të klasës S janë shfaqur në internet. Videoja nuk zbulon shumë, duke pasur parasysh se makina është e “kamufluar” tërësisht, por është...

Njihuni me Mercedes S për vitin 2020

para 5 muajve - Zhurnal

Imazhet e një versioni para-prodhues të maskuar të një automjeti të ri të klasës S janë shfaqur në internet. Videoja nuk zbulon shumë, duke pasur parasysh se makina është e “kamufluar” tërësisht, por është...

Dalin pamjet e para të ‘Mercedes S’ të vitit 2020

para 5 muajve - Arbresh

Pamjet e një koncepti të maskuar të një automjeti të ri të klasës S janë publikuar së fundmi në internet, nëpërmjet një videoje. Videoja nuk zbulon shumë, duke pasur parasysh se makina është e “kamufluar”...

Njihuni me Mercedes S për vitin 2020

para 5 muajve - Tetova Sot

Imazhet e një versioni para-prodhues të maskuar të një automjeti të ri të klasës S janë shfaqur në internet. Videoja nuk zbulon shumë, duke pasur parasysh se makina është e “kamufluar” tërësisht, por është...

Njihuni me Mercedes S për vitin 2020 – video

para 5 muajve - KosovaPress

Videoja nuk zbulon shumë, duke pasur parasysh se makina është e "kamufluar" tërësisht, por është një konfirmim se Mercedes tashmë është duke u përgatitur për pasardhësin e limuzinës më luksoze. Edhe pse...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK