http://kariera.mk

Një tjetër telefon premium Samsung po vjen: Galaxy A90 5G, zbulohen specifikat

para 3 muajve - Koha.mk

Raportet dhe informatorët sugjerojnë drejt një telefoni të cilësisë së lartë dhe raportet e fundit sugjeruan se do të përfshijë porcesorin Snapdragon 855, së bashku me aftësitë 5G nëpërmjet modemit X50....

Samsung Galaxy A90 5G zbulohen specifikat

para 3 muajve - Flaka

Kemi dëgjuar për Samsung Galaxy A90 që nga fillimi i marsit. Raportet dhe informatorët sugjerojnë drejt një telefoni të cilësisë së lartë dhe raportet e fundit sugjeruan se do të përfshijë porcesorin Snapdragon...

Ja telefoni Samsung që do të sjellë 5G për masat

para 3 muajve - Medial

Samsung e ofron një telefon 5G dhe është gati tu joshë më shumë drejt teknologjisë me një telefon tjetër po jo aq të shtrenjtë sa Galaxy S10 5G. Zgjidhja është një telefon “i lirë” 5G cili mund të marrë...

Një tjetër telefon premium Samsung po vjen: Galaxy A90 5G, zbulohen specifikat

para 3 muajve - Gazeta Observer

Kemi dëgjuar për Samsung Galaxy A90 që nga fillimi i marsit. Raportet dhe informatorët sugjerojnë drejt një telefoni të cilësisë së lartë dhe raportet e fundit sugjeruan se do të përfshijë porcesorin Snapdragon...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK