http://kariera.mk

Horoskopi i datës 12 korrik 2019

para 3 muajve - RTV 21

Dashi Sot do ja hapni edhe më shumë zemrën atyre që keni pranë dhe do arrini me qetësi të zgjidhni edhe disa hatërmbetje. Vetëm në mbrëmje mund të ndodhë ndonjë debat i paparashikuar. Nëse jeni në një...

Horoskopi i datës 12 korrik 2019

para 3 muajve - TV21

Dashi Sot do ja hapni edhe më shumë zemrën atyre që keni pranë dhe do arrini me qetësi të zgjidhni edhe disa hatërmbetje. Vetëm në mbrëmje mund të ndodhë ndonjë debat i paparashikuar. Nëse jeni në një...

Tetë fakte “të ashpra” që i mësojmë dikur në jetë

para 3 muajve - Ekonomia Online

Procesi i rritjes së njeriut ndodh gjatë gjithë jetës së tij dhe sa më shumë ai zhvillohet profesionalisht, mendërisht, por edhe në çështjen e karakterit aq më shumë mëson rreth vetes, jetës dhe njerëzve....

3 gjëra që duhet t’i kërkoni nga puna juaj e parë

para 3 muajve - Ekonomia Online

Gjetja e punës së parë nuk është e lehtë dhe shpeshherë ne duhet të zgjedhim midis pak alternativave. Sidoqoftë gjatë kërkimit për punë duhet të keni parasysh 3 elementë të rëndësishëm për të zgjedhur...

8 gabime që i largojnë punonjësit më të mirë

para 3 muajve - Ekonomia Online

Është e vështirë të mbani punonjësit më të mirë, por nuk duhet të jetë kështu. Pjesa më e madhe e gabimeve që bëjnë kompanitë mund të shmangen lehtësisht. Kur ju gaboni, punonjësit më të mirë janë të parët...

Zgjedhni një pite dhe mësoni rreth llojit të personalitetit tuaj

para 3 muajve - TV21

Ekspertët besojnë se ka një lidhje të drejtpërdrejtë mes personalitetit të dikujt dhe mendjes Kështu funksionojnë këto puzzla – madje edhe një vendim i thjeshtë si zgjedhja e një piteje nuk është një aksident,...

Zgjedhni një pite dhe mësoni rreth llojit të personalitetit tuaj

para 3 muajve - RTV 21

Ekspertët besojnë se ka një lidhje të drejtpërdrejtë mes personalitetit të dikujt dhe mendjes Kështu funksionojnë këto puzzla – madje edhe një vendim i thjeshtë si zgjedhja e një piteje nuk është një aksident,...

Zgjidhni një pite dhe mësoni rreth llojit të personalitetit tuaj

para 3 muajve - TV21

Ekspertët besojnë se ka një lidhje të drejtpërdrejtë mes personalitetit të dikujt dhe mendjes nënndërgjegjeshëm Kështu funksionojnë këto puzzla – madje edhe një vendim i thjeshtë si zgjedhja e një piteje...

Si ta shndërroni pasionin tuaj në karrierë të mirëfilltë

para 3 muajve - Ekonomia Online

A jeni të lodhur duke bërë ditë pas ditë një punë të cilën nuk e pëlqeni, por që fatkeqësisht jeni të detyruar sepse nuk keni zgjidhje tjetër? Sipas një studimi të fundit të kryer në Universitetin Deloitte,...

Horoskopi, e enjte 11 korrik 2019!

para 3 muajve - Vizion Plus

Dashi 21 Mars – 19 Prill Kjo është një ditë gjatë së cilës nuk do të ndiheni rehat, veçanërisht në dashuri, ku nuk do të arrini që të gjeni zgjidhjet e duhura ndaj disa problemeve. Gjithashtu ka disa çështje...

Horoskopi 11 korrik 2019, parashikimi i yjeve për ju

para 3 muajve - Albeu

Dashi – Një anëtar i familjes suaj ndoshta ka mbajtur disa emocione negative për një kohë të gjatë. Ai ose ajo më në fund mund të thojë gjithçka sot. Kjo mund të duket sikur mund të të prishë planet, pasi...

Horoskopi për ditën e sotme, 11 korrik 2019

para 3 muajve - Koha Jone

Dashi Sot jeta do t’ju ofrojë të njëjtën ndjesi sikur po mësoni biçikletën për herë të parë. Shijojeni këtë emocion si një fëmijë pa bërë shumë pyetje. Mund të jetë një raport i ri sentimental ose një...

Horoskopi 11 Korrik 2019

para 3 muajve - Opinion

Dashi Sot jeta do t’ju ofrojë të njëjtën ndjesi sikur po mësoni biçikletën për herë të parë. Shijojeni këtë emocion si një fëmijë pa bërë shumë pyetje. Mund të jetë një raport i ri sentimental ose një...

5 gjëra që dëmtojnë imazhin tuaj profesional

para 3 muajve - Ekonomia Online

Pa marrë parasysh se sa i zoti jeni në punën tuaj apo rolin që keni në një kompani, ka disa gjëra që dëmtojnë imazhin tuaj profesional dhe nuk e kuptoni. Gjeni më poshtë 5 gjërat që e prishin më së shumti...

Horoskopi për ditën e sotme, 11 korrik 2019

para 3 muajve - BalkanWeb

Dashi Sot jeta do t’ju ofrojë të njëjtën ndjesi sikur po mësoni biçikletën për herë të parë. Shijojeni këtë emocion si një fëmijë pa bërë shumë pyetje. Mund të jetë një raport i ri sentimental ose një...

Horoskopi ditor, e enjte 11 korrik 2019

para 3 muajve - Shekulli

Dashi Gjatë kësaj dite nuk do të mungojnë diskutimet lidhur me punën, si dhe do të keni shumë mundime edhe sa i takon sferës sentimentale. Por vera do të jetë sezoni i gjallërisë, ndaj mundohuni që të...

Horoskopi për ditën e sotme, 11 korrik 2019

para 3 muajve - Sot News

Dashi Sot jeta do t’ju ofrojë të njëjtën ndjesi sikur po mësoni biçikletën për herë të parë. Shijojeni këtë emocion si një fëmijë pa bërë shumë pyetje. Mund të jetë një raport i ri sentimental ose një...

Ky do të jetë horoskopi për ditën e sotme

para 3 muajve - GazetaBlic

Dashi Gjatë kësaj dite nuk do të mungojnë diskutimet lidhur me punën, si dhe do të keni shumë mundime edhe sa i takon sferës sentimentale. Por vera do të jetë sezoni i gjallërisë, ndaj mundohuni që të...

Horoskopi ditor: 11 korrik 2019

para 3 muajve - LajmiFundit

Dashi Gjatë kësaj dite nuk do të mungojnë diskutimet lidhur me punën, si dhe do të keni shumë mundime edhe sa i takon sferës sentimentale. Por vera do të jetë sezoni i gjallërisë, ndaj mundohuni që të...

Horoskopi 11 Korrik 2019

para 3 muajve - Sovrani

Çfarë thotë horoskopi i ditës së sotme? Dashi Sot jeta do t’ju ofrojë të njëjtën ndjesi sikur po mësoni biçikletën për herë të parë. Shijojeni këtë emocion si një fëmijë pa bërë shumë pyetje. Mund të jetë...

Puna, shëndeti dhe dashuria/ Njihuni me parashikimin e astrologut italian për të lindurit e çdo shenje

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Horoskopi, e enjte, 11 korrik 2019, sipas astrologut italian Paolo Fox Dashi Gjatë kësaj dite nuk do të mungojnë diskutimet lidhur me punën, si dhe do të keni shumë mundime edhe sa i takon sferës sentimentale....

Horoskopi 11 korrik 2019

para 3 muajve - Albeu

Dashi Gjatë kësaj dite nuk do të mungojnë diskutimet lidhur me punën, si dhe do të keni shumë mundime edhe sa i takon sferës sentimentale. Por vera do të jetë sezoni i gjallërisë, ndaj mundohuni që të...

Horoskopi i datës 11 korrik 2019

para 3 muajve - TV21

Dashi Disa gjëra që mendonit se i kishit rregulluar së fundmi do vazhdojnë t’iu hapin probleme edhe sot. Dielli do i kundërvihet Saturnit. Ju të dashuruarit do e keni shumë të vështirë të bëni disa zgjedhje....

FATI YT SOT/ HOROSKOPI 11 KORRIK 2019

para 3 muajve - Lexo

Dashi Gjatë kësaj dite nuk do të mungojnë diskutimet lidhur me punën, si dhe do të keni shumë mundime edhe sa i takon sferës sentimentale. Por vera do të jetë sezoni i gjallërisë, ndaj mundohuni që të...

30 gjëra që duhet t’i dini para moshës 30 vjeç

para 3 muajve - Ekonomia Online

Thuhet se jeta fillon pas të tridhjetave, kur më në fund fitojmë ndjenjën e vetëdijes dhe pavarësisë dhe kuptojmë aspiratat dhe dëshirat tona të vërteta. Megjithatë, me qëllim që të realizoni ëndrrat tuaja...

6 punët e ëndrrave që na lejojnë të udhëtojmë nëpër botë

para 4 muajve - Albeu

Nëse je në kërkim të një pune që të jep kënaqësinë e udhëtimit, ne ju tregojmë 6 prej tyre: 1.Bëhuni përfaqësues i largët i shërbimit të klientit Kompanitë si U-Haul, Amazon dhe LiveOps paguajnë agjentë...

Horoskopi ditor, e mërkurë 10 korrik 2019

para 4 muajve - Iliria News

Dashi Kjo është një ditë gjatë së cilës nuk do të ndiheni rehat, veçanërisht në dashuri, ku nuk do të arrini që të gjeni zgjidhjet e duhura ndaj disa problemeve. Gjithashtu ka disa çështje profesionale,...

Horoskopi, e mërkurë 10 korrik 2019!

para 4 muajve - Vizion Plus

Dashi Kjo është një ditë gjatë së cilës nuk do të ndiheni rehat, veçanërisht në dashuri, ku nuk do të arrini që të gjeni zgjidhjet e duhura ndaj disa problemeve. Gjithashtu ka disa çështje profesionale,...

Horoskopi 10 korrik 2019, ja parashikimi i yjeve për ju

para 4 muajve - Albeu

Dashi – Nëse ke dëshirë për të arritur një ëndërr, realiteti mund t’ju kujtojë disa gjëra. Ka ardhur koha për të reaguar. Disa qëllime financiare ose profesionale mund të kenë disa vonesa. Ju duhet të...

Horoskopi 10 Korrik 2019

para 4 muajve - Opinion

Dashi Sot mund të jeni në një humor shumë të mirë? Nëse është kështu, kjo ka shumë kuptim sepse universi po ju dërgon energji introverte. Në vend që të harxhoni kohën nëpër klube me miqtë, organizoni ndonjë...

Horoskopi për ditën e sotme, 10 korrik 2019

para 4 muajve - Koha Jone

Dashi Ekziston rreziku që dikush të reagojë më fort se sa duhet për diçka që do të thoni sot. Por mos u përpiqni të vetëcensuroheni për të parandaluar një shpërthim, sepse mund ta ngatërroni më tej mesazhin...

Horoskopi për ditën e sotme, 10 korrik 2019

para 4 muajve - BalkanWeb

Dashi Ekziston rreziku që dikush të reagojë më fort se sa duhet për diçka që do të thoni sot. Por mos u përpiqni të vetëcensuroheni për të parandaluar një shpërthim, sepse mund ta ngatërroni më tej mesazhin...

Horoskopi ditor, e mërkurë 10 korrik 2019

para 4 muajve - Shekulli

Dashi Kjo është një ditë gjatë së cilës nuk do të ndiheni rehat, veçanërisht në dashuri, ku nuk do të arrini që të gjeni zgjidhjet e duhura ndaj disa problemeve. Gjithashtu ka disa çështje profesionale,...

Horoskopi për ditën e sotme, 10 korrik 2019

para 4 muajve - Sot News

Dashi Ekziston rreziku që dikush të reagojë më fort se sa duhet për diçka që do të thoni sot. Por mos u përpiqni të vetëcensuroheni për të parandaluar një shpërthim, sepse mund ta ngatërroni më tej mesazhin...

Ja çfarë thotë horoskopi sot për ju

para 4 muajve - GazetaBlic

Dashi Kjo është një ditë gjatë së cilës nuk do të ndiheni rehat, veçanërisht në dashuri, ku nuk do të arrini që të gjeni zgjidhjet e duhura ndaj disa problemeve. Gjithashtu ka disa çështje profesionale,...

Horoskopi ditor: 10 korrik 2019

para 4 muajve - LajmiFundit

Dashi Kjo është një ditë gjatë së cilës nuk do të ndiheni rehat, veçanërisht në dashuri, ku nuk do të arrini që të gjeni zgjidhjet e duhura ndaj disa problemeve. Gjithashtu ka disa çështje profesionale,...

Horoskopi, 10 korrik 2019

para 4 muajve - Arbresh

Dashi Kjo është një ditë gjatë së cilës nuk do të ndiheni rehat, veçanërisht në dashuri, ku nuk do të arrini që të gjeni zgjidhjet e duhura ndaj disa problemeve. Gjithashtu ka disa çështje profesionale,...

Parashikimi i yjeve për sot 10 korrik 2019

para 4 muajve - Gazeta Telegraf

Dashi Ekziston rreziku që dikush të reagojë më fort se sa duhet për diçka që do të thoni sot. Por mos u përpiqni të vetëcensuroheni për të parandaluar një shpërthim, sepse mund ta ngatërroni më tej mesazhin...

Horoskopi për datën 10 korrik 2019

para 4 muajve - Sovrani

Dashi Ekziston rreziku që dikush të reagojë më fort se sa duhet për diçka që do të thoni sot. Por mos u përpiqni të vetëcensuroheni për të parandaluar një shpërthim, sepse mund ta ngatërroni më tej mesazhin...

Kur duhet t’i pushoni punonjësit tuaj nga puna?

para 4 muajve - Ekonomia Online

Sjelljet e punonjësve kanë qenë gjithmonë burim i frustrimit për menaxherët, dhe ka dërguar në vepra të rëndësishme si ajo e Fredrick Winston Taylor, katër parimet e menaxhimit dhe ajo e Douglas McGregor,...

Pse po punoni më shumë se 40 orë në javë?

para 4 muajve - Ekonomia Online

Ju mund të thoni se një ndërmarrës do të dështojë së shpejti nga pamja që shihni në sytë lodhur dhe të drobitur. Disa ankohen se punojnë 60 deri në 80 orë javë. Ndjenja e tyre e ndërtimit “barazi djerse”...

Kur gjithçka shkon keq, kujtoni 6 gjëra

para 4 muajve - Ekonomia Online

Ndonjëherë ndodhë diçka e papritur që e kthen botën tonë me kokë poshtë, megjithatë, pa marrë parasysh se çfarë ndodhë dhe për çfarë arsye ndodhë, kuptojeni që janë vetëm disa ditë të këqija. Mos harro,...

Horoskopi ditor, e mërkurë 10 korrik 2019

para 4 muajve - Portalb

Dashi Kjo është një ditë gjatë së cilës nuk do të ndiheni rehat, veçanërisht në dashuri, ku nuk do të arrini që të gjeni zgjidhjet e duhura ndaj disa problemeve. Gjithashtu ka disa çështje profesionale,...

Horoskopi për ditën e sotme, 9 korrik 2019

para 4 muajve - BalkanWeb

Dashi Nëse jeni duke menduar që të bëni blerje të mëdha, shtyjeni për një moment tjetër. Aktualisht nuk po kaloni një periudhë të mirë financiare, por çdo problem do të jetë kalimtar falë mbështetjes që...

Horoskopi për ditën e sotme, 9 Korrik 2019

para 4 muajve - Sot News

Dashi Nëse jeni duke menduar që të bëni blerje të mëdha, shtyjeni për një moment tjetër. Aktualisht nuk po kaloni një periudhë të mirë financiare, por çdo problem do të jetë kalimtar falë mbështetjes që...

Horoskopi 9 korrik 2019, ja parashikimi i yjeve për ju

para 4 muajve - Shekulli

Dashi – Është koha për të marrë përgjegjësinë. Mos qëndroni prapa në asnjë mënyrë. Sulmoni me besim çdo projekt duke e ditur se gjërat do të funksionojnë në favorin tuaj. Zgjeroni mendjen dhe shpërblimet...

Horoskopi, e hënë 8 korrik 2019!

para 4 muajve - Vizion Plus

Dashi Kjo është dita juaj për të shkëlqyer. Krihni flokët para se të dilni jashtë dhe sigurohuni që keni veshje të hijshme. Ju keni mundësinë të shtyni emocionet tuaja në një spirale ngjitëse. Nëse ka...

Njohje të reja dhe sukses në punë, çfarë ka rezervuar fati për sot

para 4 muajve - Albeu

Dashi Parashikohet një ditë disi e mbytur për ju, ku pozitiviteti dhe negativiteti do të jenë në luftë me njëra tjetrën. Përpiquni të gjykoni me mendje të ftohtë se si të rregulloni gabimet tuaja. Përsa...

Horoskopi për ditën e sotme, 8 korrik 2019

para 4 muajve - BalkanWeb

Dashi Të gjithë mund të jenë kritikë, por kjo nuk do të aplikohet domosdoshmërisht për ju sot. Aktualisht ndodheni në një fazë ku nuk duhet të gjykoni askënd. Pa marrë parasysh se çfarë sjelljeje hasni...

Horoskopi Javor

para 4 muajve - Sovrani

Horoskopi Javor 8 Korrik – 14 Korrik Dashi 21 Mars – 19 Prill Dashura: Kontrastet planetare të javës ndoshta do t’ju shohin ju të angazhuar për zgjidhjen e mosmarrëveshjeve të dshurisë. Disa grindje me...

Horoskopi 8 Korrik 2019, kujdes me paratë sot, ja çfarë parashikohet

para 4 muajve - Sot News

Dashi Të gjithë mund të jenë kritikë, por kjo nuk do të aplikohet domosdoshmërisht për ju sot. Aktualisht ndodheni në një fazë ku nuk duhet të gjykoni askënd. Pa marrë parasysh se çfarë sjelljeje hasni...

Ky është horoskopi i datës 8 korrik 2019

para 4 muajve - Sovrani

Dashi Të gjithë mund të jenë kritikë, por kjo nuk do të aplikohet domosdoshmërisht për ju sot. Aktualisht ndodheni në një fazë ku nuk duhet të gjykoni askënd. Pa marrë parasysh se çfarë sjelljeje hasni...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK