http://kariera.mk

Koscielny refuzon të udhëtojë me Arsenalin në SHBA

para 4 muajve - Koha.net

Kapiteni i Arsenalit, Laurent Koscielny, ka refuzuar të udhëtojë me klubin në SHBA për turneun parasezonal. Mbrojtësit 33-vjeçar i skadon kontrata me Arsenalin në verën e vitit 2020 dhe ai është duke u...

Arsenali i zhgënjyer nga Koscienly

para 4 muajve - KosovaPress

33-vjeçarit i ka përfunduar kontrata me Arenalin dhe francezi është synimi i tri skuadrave franceze: Bordeaux, Rennes dhe Lyon, transmeton KosovaPress. “Jemi shumë të zhgënjyer prej veprimeve të Laurentit,...

Xhaka dhe Mustafi së bashku vazhdojnë me Arsenalin

para 4 muajve - Klan Kosova

Dyshja shqiptare e Arsenalit, Granit Xhaka dhe Shkodran Mustafi, kanë demantuar spekulimet se mund të largohen nga Arsenali. Kjo pasi ata i janë bashkuar ekipit në përgatitjet para sezonale për në Amerikë....

Më në fund zbulohet arsyeja pse Koscielny refuzoi t’i bashkohet Arsenalit në ushtrimet parasezonale

para 4 muajve - Periskopi

Arsenali po përballet me një problem të madh – dhe emri i këtij problemi është Laurent Koscielny. “Topçinjtë” publikuan një komunikatë të enjten duke thënë se kapiteni i tyre refuzoi të udhëtonte me skuadrën...

Mbarojë pushimet, Xhaka e Mustafi nisen për në SHBA

para 4 muajve - Albeu

Granit Xhaka dhe Shkodran Mustafi , bashkë me pjesën tjetër të ekipit të Arsenalit, kanë marrë rrugën drejt Shteteve të Bashkuara të Amerikës, ku do ta zhvillojnë fazën përgatitore . Dyshja shqiptare...

​Kapiteni i Arsenalit refuzon të udhëtojë me ekipin në SHBA

para 4 muajve - RTV 21

Kontrata e 33-vjeçarit francez skadon në fund të sezonit 2019/20 Kapiteni i Arsenalit Laurent Koscielny refuzoi të udhëtojë me ekipin në një turne para sezonit në Shtetet e Bashkuara, njoftoi sot klubi londinez.

​Kapiteni i Arsenalit refuzon të udhëtojë me ekipin në SHBA

para 4 muajve - TV21

Kapiteni i Arsenalit Laurent Koscielny refuzoi të udhëtojë me ekipin në një turne para sezonit në Shtetet e Bashkuara, njoftoi sot klubi londinez. Kontrata e 33-vjeçarit e lojtarit francez skadon në fund...

Largimi i Koscielny, mundësi që Mustafi të mbetet në Arsenal

para 4 muajve - Albinfo

Mbrojtësi francez, Laurent Koscielny, ka refuzuar të udhëtojë me Arsenalin në turneun përgatitor në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ka njoftuar vetë klubi. “Ne jemi shumë të zhgënjyer nga veprimi i tij...

Arsenali do ta dënojë kapitenin Koscielny, i cili synon largimin nga klubi

para 4 muajve - Tetova Sot

Arsenali e ka nisur një procedurë disiplinore ndaj kapitenit Laurent Koscielnyt, pasi francezi refuzoi të udhëtojë me skuadrën e “Topçinjve” në Shtetet e Bashkuara të Amerikës për turneun parasezonal....

Xhaka e Mustafi shkojnë në Amerikë

para 4 muajve - Tetova Sot

Granit Xhaka dhe Shkodran Mustafi, bashkë me pjesën tjetër të ekipit të Arsenalit, e kanë marrë rrugën drejt Shteteve të Bashkuara të Amerikës, ku do ta zhvillojnë fazën përgatitore parasezonale Granit...

Këto janë të rejat e fundit për dyshen e Arsenalit, Xhaka – Mustafi

para 4 muajve - Insajderi

Dyshja shqiptare e Arsenalit Granit Xhaka dhe Shkodran Mustafi i janë bashkangjitur skuadrës në stërvitjet para-sezonale që do t’i zhvillojnë Amerikë. Xhaka e Mustafi që fliteshin për një mundësi largimi...

Kapiteni Koscielny s’pranon të udhëtojë me skuadrën e Arsenalit

para 4 muajve - Zhurnal

Faqja zyrtare e Arsenalit ka bërë të ditur se Laurent Koscielny nuk ka pranuar të udhëtojë me skuadrën e “Topçinjve” në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku anglezët do ta zhvillojnë turneun parasezonal....

Te Arsenali shfaqet një rebel francez, nuk udhëton me ekipin në Amerikë

para 4 muajve - Koha Jone

Laurent Koscielny ka vendosur që t’i japë fund aventurës me skuadrën e Arsenalit. Futbollisti francez u transferua në vitin 2010 re “Gunners”, dhe që nga atëherë ka qenë një lider në repartin e mbrojtjes,...

Arsenal fillon përgatitjet në Amerikë – mungon një super lojtar

para 4 muajve - GazetaBlic

Skuadra e Arsenalit ka njoftuar se ka udhëtuar në Amerikë për përgatitjet para-sezonale. Megjithatë, kapiteni Laurent Koscielny ka refuzuar të udhëtojë – pasi ende nuk ka arritur marrëveshjen për të vazhduar...

Xhaka dhe Mustafi së bashku vazhdojnë me Arsenalin

para 4 muajve - Ekonomia Online

Dyshja shqiptare e Arsenalit, Granit Xhaka dhe Shkodran Mustafi, kanë demantuar spekulimet se mund të largohen nga Arsenali. Kjo pasi ata i janë bashkuar ekipit në përgatitjet para sezonale për në Amerikë....

Koscielny refuzon udhëtimin në SHBA, Arsenali i pakënaqur me veprimin e kapitenit

para 4 muajve - Telegrafi

Laurent Koscielny (Foto: Laurence Griffiths/Getty Images/Guliver)

Plas tek gjigantët britanik, kapiteni refuzon të shkojë me skuadrën

para 4 muajve - Albeu

Laurent Koscielny ka refuzuar të udhëtojë në SHBA për turneun para-sezonal. Për këtë, skuadra angleze sapo ka dalur me njoftim zyrtar. “Ne jemi shumë të zhgënjyer nga veprimet e Laurent , të cilat janë...

Kapiteni i Arsenalit refuzon të udhëtojë me ekipin në SHBA

para 4 muajve - KosovaPress

Kontrata e 33-vjeçarit e lojtarit francez skadon në fund të sezonit 2019/20, dhe Bordeaux, Ren dhe Lyon thuhet se janë të interesuar për të. Arsenali ka njoftuar se janë shumë të zhgënjyer nga veprimet...

Arsenali do ta dënojë kapitenin Koscielny, i cili synon largimin nga klubi

para 4 muajve - Sovrani

Arsenali e ka nisur një procedurë disiplinore ndaj kapitenit Laurent Koscielnyt, pasi francezi refuzoi të udhëtojë me skuadrën e “Topçinjve” në Shtetet e Bashkuara të Amerikës për turneun parasezonal....

Plas sherri te Arsenali, kapiteni ia bën “mat” skuadrës angleze

para 4 muajve - Lajm

Laurent Koscielny ka refuzuar të udhëtojë në SHBA për turneun para-sezonal. Për këtë, skuadra angleze sapo ka dalur me njoftim zyrtar. “Ne jemi shumë të zhgënjyer nga veprimet e Laurent, të cilat janë...

Plas sherri te Arsenali, kapiteni ia bën “mat” skuadrës angleze

para 4 muajve - Gazeta Observer

Laurent Koscielny ka refuzuar të udhëtojë në SHBA për turneun para-sezonal. Për këtë, skuadra angleze sapo ka dalur me njoftim zyrtar. “Ne jemi shumë të zhgënjyer nga veprimet e Laurent, të cilat janë...

Krizë e thellë në Arsenal: Kapiteni refuzon të shkojë me klubin në turin parasezonal

para 4 muajve - Periskopi

Kapiteni i Arsenalit, Laurent Koscielny, ka refuzuar që të udhëtojë në turin parasezonal të klubit në ShBA. 33 vjeçari francez është pa kontratë në fundin e sezonit 2019-20 dhe raportohet se po kërkohet...

Bayerni po e mendon rikthimin e Mandzukicin

para 4 muajve - Telegrafi

Mario Mandzukic (Foto: Laurence Griffiths/Getty Images/Guliver)

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK