http://kariera.mk

Tomë Gashi dhe Artan Sadiku heqin dorë nga Loredana Zefi? Ky është avokati i ri i saj

para 3 muajve - Zhurnal

Avokatë, Tomë Gashi dhe Artan Sadiku nuk përfaqësojnë më reperen Loredana Zefi, përcjellë GazetaBlic.Ndonëse u përfol se përshkak bllokimit të xhirollogarive, reperja kërkoi një avokat nga shteti, por...

Avokatët heqin dorë nga Loredana, reperja merr vendimin drastik

para 3 muajve - Tetova Sot

Loredana prej më shumë se 1 muaji po përballet me një çështje ligjore kundrejt saj, e cila mund të ketë pasoja të rënda për të. Reperja akuzohet se ka zhvatur dhe mashtruar një çift zvicerian duke i marrë...

Vjen reagimi i Tomë Gashit: Unë jam ende avokat i Loredanës

para 3 muajve - Telegrafi

Loredana Zefi dhe avokati Tomë Gashi (Foto: Ridvan Slivova/Telegrafi)

Media zviceriane: Loredana ndërron avokatët

para 3 muajve - Insajderi

Tejet e njohur u bë për publikun jo për faktin se prodhon muzikë por se u akuzua se  vodhi 350.000 franga një çifti zvicerran. Reperja e njohur Loredana, pasi ka nisur hetimi ndaj saj ka vendosur të ndrrojë...

Zhvillime të reja në rastin e Loredanës, reperja merr vendimin e papritur

para 3 muajve - OraInfo

Duket se ka zhvillime të reja në rastin e Loredanës. Kohët e fundit Loredana Zefi ka qenë ndër emrat më të lakuar lidhur me akuzat që janë bërë drejt saj nga një çift zviceran. Një çift zviceran e kishte...

Vjen reagimi i Tomë Gashit: Unë jam ende avokat i Loredanës

para 3 muajve - Sovrani

Pak orë më parë gazeta zvicerane 20 minuten , ka raportuar se artistja nga Ferizaji, Loredana Zefi, ka larguar si avokatë të saj, Tomë Gashin dhe Artan Sadikun. Sipas tyre, avokati i ri i këngëtares është...

Reagon Tomë Gashi pasi u tha se Loredana Zefi e ka larguar nga rasti i saj

para 3 muajve - GazetaBlic

Ditën e sotme mediat zvicerane raportuan se tashmë avokatët e Loredana Zefit nuk janë më, Tomë Gashi dhe Artan Sadiku, shkruan GazetaBlic. Madje ata zbuluan dhe avokatin e ri të reperes, zvicerani Thomas...

Loredana Zefi largon Tomë Gashin dhe Artan Sadikun, bëhet me avokat të ri

para 3 muajve - Telegrafi

Loredana Zefi në Prishtinë (Foto: Ridvan Slivova/Telegrafi)

Çështja e Loredanës dhe çiftit zvicerian, këngëtarja ndryshon avokat

para 3 muajve - Albeu

Një skandal me një çift zvicerian e kanë kthyer Loredanën dhe Mozzik në kryefjalën e mediave. Çifti zviceran pretendon se këngëtarja nëpërmjet mashtrimeve ju ka marrë 350.000 franga dhe nuk ua ka kthyer...

Tomë Gashi tregon a ka hequr dorë nga Loredana

para 3 muajve - Infokusi

Gjatë ditës u raportua që Tomë Gashi dhe Artan Sadiku  nuk janë më avokatë të Loredana Zefit. Por lidhur ka reaguar vetë Tomë Gashi, përmes një statusi në rrjetin sociale në facebook “Loredana Zefi..!Për...

Zhvillime të reja mbi çështjen e Loredanës dhe çiftit zviceran! Këngëtarja ndryshon avokatin e çështjes

para 3 muajve - Lexo

Pas skandalit më çiftin zviceran Loredana Zefi është kthyer në kryefjalën e mediave. Çifti zviceran pretendon se këngëtarja nëpërmjet mashtrimeve ju ka marrë 350.000 franga dhe nuk ua ka kthyer ende. Pas...

E la Loredana, flet Tomë Gashi

para 3 muajve - Gazeta Observer

Saktësisht dy muaj më parë, Loredana Zefi zbarkoi në Kosovë për të bërë filma. Çuditërisht, pjesë e këtyre filmave u bë edhe avokati i njohur kosovar, Tomë Gashi. Në një shfaqje aspak serioze dhe goxha...

Zhvillime të reja në rastin e Loredanës me çiftin zviceran, reperja merr këtë vendim

para 3 muajve - Sovrani

Kohët e fundit Loredana Zefi ka qenë ndër emrat më të lakuar lidhur me akuzat që janë bërë drejt saj nga një çift zviceran, shkruan lajmi.net. Një çift zviceran e kishte akuzuar atë për zhvatje parash...

Flet Tomë Gashi, tregon nëse është ende avokat i Loredana Zefit

para 3 muajve - Bota Press

Avokati Tomë Gashi ka kundërshtuar shkrimet e gazetës zvicerane 20min.ch, që raportuan se ai dhe avokati Artan Sadiku nuk e përfaqësojnë më reperen Loredana Zefi. Sipas këtij mediumi, u përfol se kjo ka...

Zhvillime të reja në rastin e Loredana Zefit me çiftin zviceran!

para 3 muajve - Zhurnal

Avokati i ri i Loredana Zefit nuk beson se reperja po ndiqet penalisht. Ai kërkon kompensim!E veshur e tëra në të bardhë, dhe me syze të zeza, Loredana Zefi u shfaq në konferencë shtypi në Prishtinë në...

Tomë Gashi dhe Artan Sadiku heqin dorë nga Loredana, ky është avokati i ri i reperes

para 3 muajve - Infokusi

Loredana tash po përfaqësohet nga një avokat zviceran. Avokatët Tomë Gashi dhe Artan Sadiku nuk përfaqësojnë më reperen Loredana Zefi. Ndonëse u përfol se përshkak bllokimit të xhirollogarive, reperja...

Tomë Gashi dhe Artan Sadiku heqin dorë nga Loredana Zefi? Ky është avokati i ri i saj

para 3 muajve - GazetaBlic

Avokatë, Tomë Gashi dhe Artan Sadiku nuk përfaqësojnë më reperen Loredana Zefi, përcjellë GazetaBlic. Ndonëse u përfol se përshkak bllokimit të xhirollogarive, reperja kërkoi një avokat nga shteti, por...

Loredana Zefi i largon si avokatë të saj, Tomë Gashin e Artan Sadikun

para 3 muajve - Fakti Ditor

Reperja kosovare, Loredana Zefi ka ndërruar avokatin e saj. Zyra e prokurorisë së Lucernit në Zvicër kishte ngritur aktakuzë për Loredanën duke e hetuar sepse ajo ishte e dyshuar për marrjen e 350,000...

Zhvillime të reja mbi çështjen e Loredanës dhe çiftit zviceran!

para 3 muajve - LajmiFundit

Pas skandalit më çiftin zviceran Loredana Zefi është kthyer në kryefjalën e mediave. Çifti zviceran pretendon se këngëtarja nëpërmjet mashtrimeve ju ka marrë 350.000 franga dhe nuk ua ka kthyer ende. Pas...

Loredana Zefi fiton një çmim të rëndësishëm në Gjermani

para 3 muajve - Telegrafi

Loredana Zefi (Foto: Instagram/loredana)

Zhvillime të reja në rastin e Loredana Zefit me çiftin zviceran!

para 3 muajve - GazetaBlic

Avokati i ri i Loredana Zefit nuk beson se reperja po ndiqet penalisht. Ai kërkon kompensim! E veshur e tëra në të bardhë, dhe me syze të zeza, Loredana Zefi u shfaq në konferencë shtypi në Prishtinë në...

Zhvillime të reja në rastin e Loredana Zefit me çiftin zviceran!

para 3 muajve - Bota Press

Avokati i ri i Loredana Zefit nuk beson se reperja po ndiqet penalisht. Ai kërkon kompensim!E veshur e tëra në të bardhë, dhe me syze të zeza, Loredana Zefi u shfaq në konferencë shtypi në Prishtinë në...

Tomë Gashi dhe Artan Sadiku heqin dorë nga Loredana, ky është avokati i ri i reperes

para 3 muajve - Bota Press

Loredana tash po përfaqësohet nga një avokat zviceran. Avokatët Tomë Gashi dhe Artan Sadiku nuk përfaqësojnë më reperen Loredana Zefi. Ndonëse u përfol se përshkak bllokimit të xhirollogarive, reperja...

Zhvillime të reja në rastin e Loredana Zefit me çiftin zviceran!

para 3 muajve - Gazeta Observer

Avokati i ri i Loredana Zefit nuk beson se reperja po ndiqet penalisht. Ai kërkon kompensim! E veshur e tëra në të bardhë, dhe me syze të zeza, Loredana Zefi u shfaq në konferencë shtypi në Prishtinë në...

Gashi: Iniciativa e Veselit për hetimin e listave të veteranëve, të mos jetë alternativë e Prokurorisë Speciale

para 3 muajve - Medial

Avokati Tomë Gashi ka thënë se iniciativa e kryeparlamentarit Veseli për të hetuar listat e veteranëve nga një Komision hetimor parlamentar po bëhet për poena politikë. Gashi, në ‘Dossier D” në RTV Dukagjini...

Gashi: Iniciativa e Veselit për hetimin e listave të veteranëve, të mos jetë alternativë e Prokurorisë Speciale

para 3 muajve - Arbresh

Avokati Tomë Gashi ka thënë se iniciativa e kryeparlamentarit Veseli për të hetuar listat e veteranëve nga një Komision hetimor parlamentar po bëhet për poena politikë. Gashi, në ‘Dossier D” në RTV Dukagjini...

Gashi: Iniciativa e Veselit për hetimin e listave të veteranëve, të mos jetë alternativë e Prokurorisë Speciale

para 3 muajve - GazetaBlic

Avokati Tomë Gashi ka thënë se iniciativa e kryeparlamentarit Veseli për të hetuar listat e veteranëve nga një Komision hetimor parlamentar po bëhet për poena politikë. Gashi, në ‘Dossier D” në RTV Dukagjini...

Gashi: Iniciativa e Veselit për hetimin e listave të veteranëve, të mos jetë alternativë e Prokurorisë Speciale

para 3 muajve - Infokusi

Avokati Tomë Gashi ka thënë se iniciativa e kryeparlamentarit Veseli për të hetuar listat e veteranëve nga një Komision hetimor parlamentar po bëhet për poena politikë. Gashi, në ‘Dossier D” në RTV Dukagjini...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK