http://kariera.mk

Hysaj pranë gjigantit spanjoll

para 4 muajve - Koha.net

Mbrojtësi i Kombëtares së Kosovës, Elseid Hysaj, është pranë transferimit te skuadra spanjolle, Atletico Madrid, kanë njoftuar mediumet në Itali dhe Spanjë. Hysaj pritet të largohet gjatë kësaj vere nga...

Hysaj bëhet me skuadër të re, transferimi drejt zyrtarizimit

para 4 muajve - Aktuale

Aventura e Elseid Hysajt te Napoli është në ditë e fundit të saj. Mbrojtësi shkodran ka pranuar parimisht kalimin te Atletico e Madridit. Atletico Madrid është ajo që ka insistuar në firmën me futbollistin...

Mbrojtësi i Shqipërisë, Hysaj, pritet të largohet nga Italia

para 4 muajve - Albinfo

Mbrojtësi i Kombëtares së Shqipërisë, Elseid Hysaj, është pranë transferimit te skuadra spanjolle, Atletico Madrid, kanë njoftuar mediumet në Itali dhe Spanjë. Hysaj pritet të largohet gjatë kësaj vere...

Hysaj bëhet me skuadër të re, transferimi drejt zyrtarizimit

para 4 muajve - Albeu

Aventura e Elseid Hysajt te Napoli është në ditë e fundit të saj. Mbrojtësi shkodran ka pranuar parimisht kalimin te Atletico e Madridit . Atletico Madrid është ajo që ka insistuar në firmën me futbollistin...

Hysaj pranë Atletico – transferimi drejt zyrtarizimit

para 4 muajve - Gazeta Observer

Aventura e Elseid Hysajt te Napoli është në ditë e fundit të saj. Mbrojtësi shkodran i kombëtares shqiptare të futbollit ka pranuar parimisht kalimin te Atletiko e Madridit si skuadra më serioze në ofertën...

Hysaj pranë Atletico/ Transferimi drejt zyrtarizimit

para 4 muajve - Top Channel

Aventura e Elseid Hysajt te Napoli është në ditë e fundit të saj. Mbrojtësi shkodran i kombëtares shqiptare të futbollit ka pranuar parimisht kalimin te Atletiko e Madridit si skuadra më serioze në ofertën...

Atletico dyfishon përpjekjet për Trippier

para 4 muajve - Klan Kosova

Atletico Madrid i ka dyfishuar përpjekjet për transferimin e mbrojtësit të Atletico Madrid-it, Kieran Trippier, sipas raportimeve nga The Sun. Trippier shihet si pasardhës i Juanfran-it në krahun e djathtë...

Arrihet akordi, Hysaj te Atletico Madrid

para 4 muajve - InfoShqip

Elseid Hysaj është shumë pranë transferimit te Atletico Madrid. Lajmi i bujshëm bëhet i ditur nga gazeta italiane La Repubblica, sipas së cilës drejtuesit e Napolit kanë arritur akordin me Los Colchoneros...

Marrëveshja është mbyllur në Itali, ky është gjigandi spanjoll ku do transferohet Elseid Hysaj

para 4 muajve - Medial

Elseid Hysaj do largohet nga Napoli këtë merkato vere, pasi sezonin e fundit u shndërrua në një lojtar stoli.Futbollisti i kombëtares shqiptare, duket se do luajë në Spanjë, pasi është gjithmonë e më shumë...

Marrëveshja është mbyllur në Itali, ky është gjigandi spanjoll ku do transferohet Elseid Hysaj

para 4 muajve - Sot News

Elseid Hysaj do largohet nga Napoli këtë merkato vere, pasi sezonin e fundit u shndërrua në një lojtar stoli.Futbollisti i kombëtares shqiptare, duket se do luajë në Spanjë, pasi është gjithmonë e më shumë...

ELSEID HYSAJ PRANË KALIMIT TEK ATLETICO MADRID

para 4 muajve - Klan Macedonia

Mbrojtësi i Kombëtarës së Shqipërisë, Elseid Hysaj pas plotë 5 sezonesh do të largohet nga Napoli, për të vazhduar karrierën në Spanjë. Sipas gazetave italiane La Repubblica dhe La Gazzetta dello Sport,...

Hysaj te Atletico Madrid, afër nënshkrimi

para 4 muajve - Klan Kosova

Elseid Hysaj është afër që të kalojë te klubi spanjoll, Atletico Madrid, sipas raportimeve nga medium Italian, La Repubblica. Ky medium raporton që tashmë është arritur një marrëveshje mes zyrtarëve të...

Arrihet marrëveshja, kjo është skuadra e re e Hysajt

para 4 muajve - OraInfo

Hysaj tashmë është bërë me skuadër të re. Elseid Hysaj karrierën do ta vazhdojë në La Liga. Mbrojtësi i Kombëtares Shqiptare është shumë pranë transferimit te Atletcio Madrid. Gazeta italiane ‘La Repubblica’...

Arrihet akordi, Elseid Hysaj te Atletico Madrid

para 4 muajve - Gazeta Tema

Elseid Hysaj është shumë pranë transferimit te Atletico Madrid. Lajmi i bujshëm bëhet i ditur nga gazeta italiane La Repubblica, sipas së cilës drejtuesit e Napolit kanë arritur akordin me Los Colchoneros...

Elseid Hysaj nga Seria A vazhdon në La Liga

para 4 muajve - Iliria News

Elseid Hysaj pas plotë 5 vite do të largohet nga Napoli, për të vazhduar karrierën në Spanjë. Sipas mediave italiane, e ardhmja e mbrojtësit shqiptar do të jetë te skuadra gjigande e Atletiko Madridit....

Akord total mes klubeve, Hysaj zgjedh ekipin e ri!

para 4 muajve - BalkanWeb

Elseid Hysaj-Napoli është një bashkëjetesë e destinuar të përfundoj në divorc, kjo një zgjedhje e kushtëzuar shumë nga vendimi i C.Ancelottit i cili nuk e sheh Hysajn si titullar në skemat e tij. Anësori...

Arrihet marrëveshja, Hysaj kalon te gjiganti i La Ligas

para 4 muajve - Fakti Ditor

Elseid Hysaj është shumë pranë transferimit te Atletico Madrid. Lajmi i bujshëm bëhet i ditur nga gazeta italiane La Repubblica, sipas së cilës drejtuesit e Napolit kanë arritur akordin me Los Colchoneros...

Elseid Hysaj pranë kalimit tek Atletico Madrid

para 4 muajve - Ekonomia Online

Mbrojtësi i Kombëtarës së Shqipërisë, Elseid Hysaj, është pranë transferimit tek Atletico Madrid. Ky lajm u bë i ditur nga gazeta italiane La Repubblica. Sipas kësaj është arritur marrëveshja mes Napolit...

Hysaj te Atletico Madrid, afër nënshkrimi

para 4 muajve - Ekonomia Online

Elseid Hysaj është afër që të kalojë te klubi spanjoll, Atletico Madrid, sipas raportimeve nga medium Italian, La Repubblica. Ky medium raporton që tashmë është arritur një marrëveshje mes zyrtarëve të...

Akord total mes klubeve, Hysaj zgjedh ekipin e ri!

para 4 muajve - GazetaBlic

Elseid Hysaj-Napoli është një bashkëjetesë e destinuar të përfundoj në divorc, kjo një zgjedhje e kushtëzuar shumë nga vendimi i C.Ancelottit i cili nuk e sheh Hysajn si titullar në skemat e tij. Anësori...

Elseid Hysaj nga Seria A vazhdon në La Liga

para 4 muajve - Alsat-M

Elseid Hysaj pas plotë 5 vite do të largohet nga Napoli, për të vazhduar karrierën në Spanjë. Sipas mediave italiane, e ardhmja e mbrojtësit shqiptar do të jetë te skuadra gjigande e Atletiko Madridit....

Hysaj pranë kalimit tek skuadra e njohur spanjolle

para 4 muajve - Ina

Mbrojtësi i Kombëtarës së Shqipërisë, Elseid Hysaj, është pranë transferimit tek Atletico Madrid. Ky lajm u bë i ditur nga gazeta italiane La Repubblica. Sipas kësaj është arritur marrëveshja mes Napolit...

Hysaj bëhet me skuadër të re

para 4 muajve - Arbresh

Elseid Hysaj karrierën do ta vazhdojë në La Liga. Mbrojtësi i Kombëtares Shqiptare është shumë pranë transferimit te Atletcio Madrid. Gazeta italiane ‘La Repubblica’ bën të ditur se drejtuesit e Napolit...

Arrihet akordi, Hysaj te Atletico Madrid

para 4 muajve - Klan Kosova

Elseid Hysaj është shumë pranë transferimit te Atletico Madrid. Lajmi i bujshëm bëhet i ditur nga gazeta italiane La Repubblica, sipas së cilës drejtuesit e Napolit kanë arritur akordin me Los Colchoneros...

Elseid Hysaj nga Seria A vazhdon në La Liga

para 4 muajve - Gazeta Observer

Elseid Hysaj pas plot 5 vite do të largohet nga Napoli, për të vazhduar karrierën në Spanjë. Sipas mediave italiane, e ardhmja e mbrojtësit shqiptar do të jetë te skuadra gjigande e Atletiko Madridit....

Elseid Hysaj nga Seria A vazhdon në La Liga

para 4 muajve - Arbresh

Elseid Hysaj pas plotë 5 vite do të largohet nga Napoli, për të vazhduar karrierën në Spanjë. Sipas mediave italiane, e ardhmja e mbrojtësit shqiptar do të jetë te skuadra gjigande e Atletiko Madridit....

Arrihet akordi, Hysaj te Atletico Madrid

para 4 muajve - Ekonomia Online

Elseid Hysaj është shumë pranë transferimit te Atletico Madrid. Lajmi i bujshëm bëhet i ditur nga gazeta italiane La Repubblica, sipas së cilës drejtuesit e Napolit kanë arritur akordin me Los Colchoneros...

Elseid Hysaj pranë kalimit tek Atletico Madrid

para 4 muajve - Medial

Mbrojtësi i Kombëtarës së Shqipërisë, Elseid Hysaj, është pranë transferimit tek Atletico Madrid. Ky lajm u bë i ditur nga gazeta italiane La Repubblica. Sipas kësaj është arritur marrëveshja mes Napolit...

Elseid Hysaj pranë kalimit tek Atletico Madrid

para 4 muajve - Klan Kosova

Mbrojtësi i Kombëtarës së Shqipërisë, Elseid Hysaj, është pranë transferimit tek Atletico Madrid. Ky lajm u bë i ditur nga gazeta italiane La Repubblica. Sipas kësaj është arritur marrëveshja mes Napolit...

Atletico Madrid me formacion të frikshëm, ‘tmerron’ Barcelonën dhe Realin

para 4 muajve - OraInfo

Atletico ka prezantuar një formacion të ‘frikshëm’. Atletico Madrid është një nga ekipet më aktive në tregun e transferimeve këtë afat kalimtar. Pas largimit të Godin, Rodrigo dhe me Antonio Griezmann...

Arrihet akordi, Hysaj te Atletico Madrid

para 4 muajve - SuperSport

Elseid Hysaj është shumë pranë transferimit te Atletico Madrid. Lajmi i bujshëm bëhet i ditur nga gazeta italiane La Repubblica, sipas së cilës drejtuesit e Napolit kanë arritur akordin me Los Colchoneros...

Arrihet marrëveshja, zbulohet ekipi ku do të luajë Hysaj

para 4 muajve - Shekulli

Elseid Hysaj është një hap drejt spanjollëve të Atletikos së Madridit, raporton gazeta italiane “La Repubblica”. Sipas medias në fjalë palët kanë arritur një marrëveshje, dhe në orët e ardhshme pritet...

Nuk ka më dyshime, Hysaj do të transferohet tek…

para 4 muajve - Flaka

Elseid Hysaj do të largohet nga Napoli, pas plotë 5 sezonesh me italianët. Sipas lajmeve më të fundit, e ardhmja e mbrojtësit shqiptar do të jetë në Spanjë, më saktësisht tek Atletiko Madridi. “La Repubblica”,...

Pothuajse e konfirmuar, Hysaj largohet nga Napoli për tu transferuar në…

para 4 muajve - Fakti Ditor

Atletico Madridi pritet ta zyrtarizojë shumë shpejt transferimin e Elseid Hysajt. Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare ka vendosur të largohet nga Napoli dhe mediat spanjolle shkruajnë se në ditët në vazhdim...

E konfirmuar, Hysaj largohet nga Napoli për t’u transferuar drejt Madridit

para 4 muajve - LajmiFundit

Atletico Madridi pritet ta zyrtarizojë shumë shpejt transferimin e Elseid Hysajt. Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare ka vendosur të largohet nga Napoli dhe mediat spanjolle shkruajnë se në ditët në vazhdim...

Hysaj është pothuajse i Atletico Madridit

para 4 muajve - Tetova Sot

Atletico Madridi pritet ta zyrtarizojë shumë shpejt transferimin e Elseid Hysajt. Mbrojtësi i djathtë ka vendosur të largohet nga Napoli dhe mediat spanjolle shkruajnë se në orët apo ditët në vazhdim “Los...

Lajm i MADH, ja ku po transferohet Hysaj

para 4 muajve - OraInfo

Hysaj mund të përfundojë në futbollin spanjoll. Elseid Hysaj rikthehet në orbitën e skuadrës së Atletico Madridit. Pas interesimit për Semedon nga Barcelona, Los Colchoneros rikthehen në sulm për mbrojtësin...

E bujshme për Hysajn, mbrojtësi nën “radarët” e gjigantit spanjoll

para 4 muajve - Newsport

Elseid Hysaj mund të jetë lojtari i ardhshëm i Atletico Madrid. Sikurse raporton AS, madrilenët po e shohin mbrojtësin shqiptar si alternativën e 3-të, pasi synimi i tyre është të arrijnë marrëveshjen...

Atletico rikthehet në garë për Hysajn, bën gati ofertën e radhës

para 4 muajve - Koha Jone

Elseid Hysaj rikthehet në orbitën e skuadrës së Atletico Madridit. Pas interesimit për Semedon nga Barcelona, Los Colchoneros rikthehen në sulm për mbrojtësin shkodran. De Laurentiis nuk ka pranuar të...

Hysaj në MADRID, tratativat drejt mbylljes

para 4 muajve - Newsport

E ardhmja e Hysaj është është ende në pikëpyejte, pasi mbrojtësi i Kombëtares ka kërkuar largimin nga Napoli. Drejtuesit nuk janë kudër largimit duke parë që kanë gjetur dhe zëvendësuesin e tij Giovanni...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK