http://kariera.mk

Stuhia në Halkidiki, 7 viktima dhe dhjetëra të plagosur

para 3 muajve - Ina

Shtatë të vdekur, dhjetëra të plagosur dhe dëme të pallogaritshme materiale është bilanci i stuhisë që goditi gadishullin turistik të Halkidikisë mbrëmjen e të mërkurës. Një djalë 8 vjeç nga Rumania dhe...

Stuhia në Greqi, 7 turistë humbën jetën në Halkidiki

para 3 muajve - Alsat-M

Shtatë viktima dhe të paktën 30 të plagosur është bilanci i një shtrëngate të furishme që shpërtheu mbrëmë në Greqinë veriore. Forca shkatërrimtare e stuhisë u shpërnda në zonën turistike të Halkidikit...

Stuhia në Halkidiki, 7 viktima dhe dhjetëra të plagosur

para 3 muajve - Medial

Stuhia e së mërkurës në Halkidiki shkaktoi 7 viktima mes të cilëve dhe dy fëmijë, dhjetëra të plagosur dhe dëme të shumta material. Pjesa më e madhe e viktimave ishin turistë Shtatë të vdekur, dhjetëra...

Stuhia që shkaktoi viktima në Greqi, aty ishte edhe një familje shqiptare/ Jemi me fat që jemi gjallë

para 3 muajve - Alsat-M

Gjashtë persona kanë humbur jetën dhe qindra të tjerë raportohet të jenë plagosur si pasojë e një stuhie tronditëse që goditi Halkidikin e Greqisë natën e kaluar. Sipas informacioneve të para thuhet se...

STUHI NË HALKIDIKI, 7 TË VDEKUR E DHJETËRA TË PLAGOSUR

para 3 muajve - Klan Macedonia

Shtatë të vdekur, dhjetëra të plagosur dhe dëme të pallogaritshme materiale është bilanci i stuhisë që goditi gadishullin turistik të Halkidikisë mbrëmjen e të mërkurës. Një djalë 8 vjeç nga Rumania dhe...

Stuhia në Greqi, rritet numri i viktimave, mes tyre fëmijë

para 3 muajve - GazetaBlic

Bilanci tragjik nga moti i keq dhe një shtrëngate të furishme që shpërtheu mbrëmjen e së mërkurës në Greqinë veriore është rritur, përcjell Gazeta Blic. Numri i viktimave të cilët kanë humbur jetën nga...

6 turistë kanë vdekur nga stuhia e fortë në veri të Greqisë – VIDEO

para 3 muajve - Kallxo

Gjashtë turistë kanë vdekur dhe qindra njërëz janë lënduar nga një stuhi e fortë në veri të Greqisë, kanë thënë autoritetet, raporton The Guardian . Erëra të forta dhe breshëri kanë goditur regjionin e...

Stuhia vret 7 turistë në Greqi, mes tyre edhe dy fëmijë

para 3 muajve - Vizion Plus

7 viktima dhe të paktën 100 të plagosur është bilanci tragjik nga moti i keq dhe një shtrëngate të furishme që shpërtheu mbrëmjen e së mërkurës në Greqinë veriore. Stuhia shkaterrimtare goditi zonën turistike...

Stuhia që shkaktoi viktima në Greqi, aty ishte edhe një familje shqiptare/ Jemi me fat që jemi gjallë

para 3 muajve - Tetova Sot

Gjashtë persona kanë humbur jetën dhe qindra të tjerë raportohet të jenë plagosur si pasojë e një stuhie tronditëse që goditi Halkidikin e Greqisë natën e kaluar. Sipas informacioneve të para thuhet se...

Shtatë persona kanë humbur jetën dhe të paktën 30 të lënduar nga stuhia e fuqishme që kaploi Greqi!

para 3 muajve - TV21

Nga shtrëngatë e fuqishme që shpërtheu mbrëmjen e së mërkurës në Greqinë Veriut, shtat  persona  humbën jetën dhe të paktën 30 të plagosur. Stuhia e fuqishme më së shumti ka goditur gadishullin e Halkidikti...

Shqetësuese: Nënat me fëmijë në krah kërkojnë ndihmë nga moti i keq

para 3 muajve - Alsat-M

Moti i keq që pothuajse shkatërroi gjithçka për rreth, njerëzit dhe nënat me fëmijët e tyre në krah kanë kërkuar ndihmë duke kërkuar vend për tu fshehur. Ambasada e Maqedonisë së Veriut në Greqi ka njoftuar...

Video e frikshme, si u shkatërrua në 10 minuta Halkidiki i Greqisë

para 3 muajve - BalkanWeb

Mediet greke kanë publikuar pamje të reja nga stuhia e tmerrshme, që përfshiu vendin mbrëmjen e kaluar, duke iu marrë jetën gjashtë turistëve e plagosur qindra të tjerë, mes të cilëve edhe shqiptarë. Në...

7 turistë të vdekur nga stuhia ne Halkidiki

para 3 muajve - Respublica

Makina të kthyera përmbys, pemë të çrrënjosura, shtëpi e dyqane të shkatërruara, por edhe 7 të vdekur e mbi 100 të plagosur. Ky është bilanci tragjik i stuhisë vrastare që goditi plazhet e njohura të Halkidikisë...

6 të vdekur! Mes të lënduarëve edhe shqiptarë, tmerri që la pas stuhia në Greqi (FOTO LAJM)

para 3 muajve - Albeu

Një tragjedi ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në Greqi, për shkak të motit të tmerrshëm, që përfshiu vendin fqinj. Gjashtë turistë, mes të cilëve edhe dy fëmijë 8 e 2 vjeç, kanë humbur jetën në gadishullin...

Pamje të frikshme nga Greqia/Ç’mbeti në destinacionin e shqiptarëve

para 3 muajve - BalkanWeb

Një tragjedi ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në Greqi, për shkak të motit të tmerrshëm, që përfshiu vendin fqinj. Gjashtë turistë, mes të cilëve edhe dy fëmijë 8 e 2 vjeç, kanë humbur jetën në gadishullin...

Erërat dhe breshëri mbytën 6 turistë

para 3 muajve - RTV 21

Stuhi në Greqi Të paktën gjashtë turistë kanë vdekur dhe 30 të tjerë janë lënduar si pasojë e një stuhie që përfshiu rajonin e Greqisë veriore. Erërat e forta dhe shiu u rritën në Halkidiki, afër qytetit...

Gjashtë turistë humbin jetën nga stuhia në Greqi

para 3 muajve - Evropa e Lirë

Gjashtë turistë humbën jetën dhe së paku 30 njerëz të tjerë u plagosën nga një stuhi e fuqishme që përfshiu një rajon në veri të Greqisë. Erërat e rrëmbyeshme dhe shirat e furishëm përfshinë Halkidikin,...

Stuhia mbyt gjashtë turistë në Greqi

para 3 muajve - Zhurnal

Gjashtë turistë kanë vdekur dhe të paktën 30 të tjerë janë lënduar pas stuhisë së fuqishme që që përfshiu pjesën veriore të Greqisë, Erërat dhe shiu kapluan më së shumti Halkidikin, afër qytetit të Selanikut...

Janë shkulur pemë, shtëpi e dyqane dhe janë përmbysur makina/ Pamje të frikshme nga Greqia. Ç’mbeti në destinacionin e shqiptarëve

para 3 muajve - Sot News

Një tragjedi ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në Greqi, për shkak të motit të tmerrshëm, që përfshiu vendin fqinj. Gazetarja Ira Londo raportoi për “BalkanWeb” se gjashtë turistë, mes të cilëve edhe dy fëmijë...

Tragjedi në Greqi/ Stuhia i merr jetën 6 turistëve, mes tyre 2 fëmijë

para 3 muajve - Aktuale

Vala e motit të keq në Greqi ka shkaktuar viktima. Sipas mediave greke një stuhi e madhe ka goditur ishullin Halkidiki duke iu marrë jetën 6 turistëve, ndërkohë që shumë të tjerë kanë mbetur të plagosur....

Shqetësuese: Nënat me fëmijë në krah kërkojnë ndihmë nga moti i keq

para 3 muajve - Tetova Sot

Moti i keq që pothuajse shkatërroi gjithçka për rreth, njerëzit dhe nënat me fëmijët e tyre në krah kanë kërkuar ndihmë duke kërkuar vend për tu fshehur. Ambasada e Maqedonisë së Veriut në Greqi ka njoftuar...

Gjashtë veta humbën jetën nga moti i ligë në Greqi

para 3 muajve - Zëri i Amerikës

Autoritetet greke thanë se gjashtë shtetas të huaj, në mesin e të cilëve dy fëmijë humbën jetën, ndërsa më shumë se 100 të tjera pësuan lëndime nga një stuhi me erëra të forta dhe shi, që goditi natën...

Stuhia në Greqi, rritet numri i viktimave, mes tyre fëmijë

para 3 muajve - Periskopi

Bilanci tragjik nga moti i keq dhe një shtrëngate të furishme që shpërtheu mbrëmjen e së mërkurës në Greqinë veriore është rritur. Numri i viktimave të cilët kanë humbur jetën nga stuhia në Greqi tashmë...

Stuhia në Greqi, rritet numri i viktimave, mes tyre fëmijë

para 3 muajve - KosovaPress

Numri i viktimave të cilët kanë humbur jetën nga stuhia në Greqi tashmë ka shkuar në 7, gjashtë prej të cilëve janë turistë, ndërsa trupi i një peshkatari 62-vjeç u gjet në breg të detit. Autoritetet njoftojnë...

Video e frikshme, si u shkatërrua në 10 minuta Halkidiki i Greqisë

para 3 muajve - Shenja

Mediet greke kanë publikuar pamje të reja nga stuhia e tmerrshme, që përfshiu vendin mbrëmjen e kaluar, duke iu marrë jetën gjashtë turistëve e plagosur qindra të tjerë, mes të cilëve edhe shqiptarë. Në...

Stuhia që shkaktoi viktima në Greqi, aty ishte edhe një familje nga Kosova

para 3 muajve - Gazeta e re

Gjashtë persona kanë humbur jetën dhe qindra të tjerë raportohet të jenë plagosur si pasojë e një stuhie tronditëse që goditi Halkidikin e Greqisë natën e kaluar. Sipas informacioneve të para thuhet se...

Stuhia mbyt gjashtë turistë në Greqi

para 3 muajve - Klan Kosova

Gjashtë turistë kanë vdekur dhe të paktën 30 të tjerë janë lënduar pas stuhisë së fuqishme që që përfshiu pjesën veriore të Greqisë, Erërat dhe shiu kapluan më së shumti Halkidikin, afër qytetit të Selanikut...

Greqi, nga stuhia me erëra të fuqishme humbin jetën 6 persona

para 3 muajve - Medial

Një stuhi me erëra të fuqishme dhe shira të rrëmbyeshëm shkaktuan vdekjen e gjashtë personave dhe lënduan qindra të tjerë në Greqinë veriore, njoftojnë autoritetet, raporton Anadolu Ageny (AA). Stuhia...

Stuhi vdekjeprurëse në Halkidiki të Greqisë, kanë ndërruar jetë 6 turistë

para 3 muajve - Portalb

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi, për shkak të motit të keq. Një stuhi e madhe ka goditur gadishullin Halkidiki në vendin fqinj, duke iu marrë jetën gjashtë turistëve dhe lënë të plagosur me dhjetëra...

Greqi, nga stuhia me erëra të fuqishme humbin jetën 6 persona

para 3 muajve - Gazeta e re

Qindra të tjerë mbetën të plagosur pasi shirat e rrëmbyeshëm kapluan Greqinë veriore. Një stuhi me erëra të fuqishme dhe shira të rrëmbyeshëm shkaktuan vdekjen e gjashtë personave dhe lënduan qindra të...

FOTOT: Stuhia shkakton kaos në Greqinë veriore, vdesin 6 turistë, 30 të tjerë të plagosur

para 3 muajve - Gazeta Tema

Moti i stuhishëm në Greqi u ka marrë jetën të paktën gjashtë turistëve në gadishullin e Halkidikit afër Selanikut. 30 të tjerë kanë mbetur të plagosur nga furtuna dhe shira të rrëmbyer që përshkuan rajonin...

Stuhia “gjunjëzon” Greqinë, 6 turistë të vdekur, 100 të plagosur/ VIDEO

para 3 muajve - Vizion Plus

6 turistë gjeten vdekjen si pasojë e motit të keq në Halkidiki. Stuhia goditi Greqinë qëndrore, perendimore dhe veriore natën e të mërkurës duke shkaktuar viktime dhe dëme të mëdha në infrastrukturë. Pasojat...

Stuhia që shkaktoi viktima në Greqi, aty ishte edhe një familje nga Kosova

para 3 muajve - Gazeta Observer

Gjashtë persona kanë humbur jetën dhe qindra të tjerë raportohet të jenë plagosur si pasojë e një stuhie tronditëse që goditi Halkidikin e Greqisë natën e kaluar. Sipas informacioneve të para thuhet se...

Stuhi vdekjeprurëse në Hallkidiki, humbin jetën 4 veta ndër ta 2 fëmijë

para 3 muajve - Antpress

Këto janë imazhet tronditëse të asaj që ndodhi në Halkidiki të Greqisë: katastrofë e shkaktar nga moti i keq që vrau gjashtë persona dhe plagosi njëqind të tjerë. Të vdekurit janë të gjithë turistë: Dy...

Shqetësuese: Nënat me fëmijë në krah kërkojnë ndihmë nga moti i keq

para 3 muajve - AlbPortali

Moti i keq që pothuajse shkatërroi gjithçka për rreth, njerëzit dhe nënat me fëmijët e tyre në krah kanë kërkuar ndihmë duke kërkuar vend për tu fshehur. Loading... Ambasada e Maqedonisë së Veriut në Greqi...

Shqetësuese: Nënat me fëmijë në krah kërkojnë ndihmë nga moti i keq

para 3 muajve - Fakti Ditor

Moti i keq që pothuajse shkatërroi gjithçka për rreth, njerëzit dhe nënat me fëmijët e tyre në krah kanë kërkuar ndihmë duke kërkuar vend për tu fshehur. Ambasada e Maqedonisë së Veriut në Greqi ka njoftuar...

Tragjedi në Greqi/ Stuhia i merr jetën 6 turistëve, mes tyre 2 fëmijë

para 3 muajve - Opinion

Vala e motit të keq në Greqi ka shkaktuar viktima. Sipas mediave greke një stuhi e madhe ka goditur ishullin Halkidiki duke iu marrë jetën 6 turistëve, ndërkohë që shumë të tjerë kanë mbetur të plagosur....

Tragjedi/ Stuhia e madhe godet Greqinë, vdesin 6 turistë

para 3 muajve - BalkanWeb

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi, për shkak të motit të keq. Një stuhi e madhe ka goditur gadishullin Halkidiki në vendin fqinj, duke iu marrë jetën gjashtë turistëve dhe lënë të plagosur me dhjetëra...

Stuhi vdekjeprurëse në Halkidiki, humbin jetën 6 turistë, ndër ta 2 fëmijë

para 3 muajve - Albeu

Këto janë imazhet tronditëse të asaj që ndodhi në Halkidiki të Greqisë: katastrofë e shkaktar nga moti i keq që vrau gjashtë persona dhe plagosi njëqind të tjerë. Të vdekurit janë të gjithë turistë: Dy...

Stuhia godet Greqinë/ Vdesin 6 turistë, mbi 100 persona të tjerë janë plagosur (Fotot çfarë mbeti pas)

para 3 muajve - Sot News

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi, për shkak të motit të keq. Një stuhi e madhe ka goditur gadishullin Halkidiki në vendin fqinj, duke iu marrë jetën gjashtë turistëve dhe lënë të plagosur me dhjetëra...

Moti i keq shkakton tragjedi në Greqi! 6 të vdekur, mes tyre edhe fëmijë

para 3 muajve - Shekulli

Moti i keq në Greqi ka shkaktuar një tragjedi, duke lënë të vdekur të paktën 6 persona. Mediat raportojnë se një stuhi e madhe ka goditur gadishullin Halkidiki në vendin fqinj, duke iu marrë jetën gjashtë...

Humbin jetën 6 turistë nga një stuhi, ndër ta dy fëmijë

para 3 muajve - Albinfo

Si pasojë e një stuhie në Greqi, kanë humbur jetën gjashtë persona Këto janë imazhet tronditëse të asaj që ndodhi në Halkidiki të Greqisë, katastrofë e shkaktar nga moti i keq që vrau gjashtë persona dhe...

Stuhia mbyt gjashtë turistë në Greqi

para 3 muajve - Tetova Sot

Gjashtë turistë kanë vdekur dhe të paktën 30 të tjerë janë lënduar pas stuhisë së fuqishme që që përfshiu pjesën veriore të Greqisë, Erërat dhe shiu kapluan më së shumti Halkidikin, afër qytetit të Selanikut...

6 turistë të vdekur nga stuhia ne Halkidiki

para 3 muajve - Respublica

Makina të kthyera përmbys, pemë të çrrënjosura, shtëpi e dyqane të shkatërruara, por edhe 6 të vdekur e mbi 100 të plagosur. Ky është bilanci tragjik i stuhisë vrastare që goditi plazhet e njohura të Halkidikisë...

GREQI – Moti i keq shkakton vdekjen e gjashtë turistëve

para 3 muajve - 24 ore

Gjashtë turistë të huaj humbën jetën dhe 30 të tjerë u plagosën pas një stuhie që përfshiu veriun e gadishullit të Halkidhiqisë, njoftoi sot media ndërkombëtare. Ajo shtoi se stuhia kishte zgjatur rreth...

Gjashtë turistë humbin jetën nga stuhia në Greqi

para 3 muajve - Epoka e Re

Gjashtë turistë kanë humbur jetën dhe së paku 30 njerëz të tjerë janë plagosur nga një stuhi e fuqishme që ka përfshirë një rajon në veri të Greqisë. Erërat e rrëmbyeshme dhe shirat e furishëm kanë përfshirë...

Stuhia e madhe godet Greqinë, vdesin 6 turistë

para 3 muajve - Shenja

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi, për shkak të motit të keq. Një stuhi e madhe ka goditur gadishullin Halkidiki në vendin fqinj, duke iu marrë jetën gjashtë turistëve dhe lënë të plagosur me dhjetëra...

6 turistë të pa jetë dhe 30 në spital pas stuhisë së madhe në Greqi!

para 3 muajve - LajmiFundit

Një stuhi e furishme përfshiu rajonin të Greqisë veriore, ku 6 turistë janë vrarë dhe të paktën 30 të tjerë janë plagosur. Erërat e forta përfshinë Halkidikin, afër qytetit të Selanikut. Mediat bëjnë me...

Moti i keq shpartallon Greqinë, 6 jetë turistësh të humbura

para 3 muajve - Te Sheshi

Moti i keq që ka përfshirë Evropën, më së shumti ka goditur Greqinë. Stuhitë e shiut më së rëndi u kanë kushtuar turistëve, në radhët e të cilëve raportohen 6 jetë të humbura. Rajoni turistik Sozopol është...

Stuhi e madhe godet Greqinë/ Humbin jetën 6 turistë, mbi 100 të plagosur

para 3 muajve - Arbresh

Një stuhi e madhe ka goditur gadishullin Halkidiki, në Greqi, duke iu marrë jetën gjashtë turistëve dhe lënë të plagosur me dhjetëra të tjerë. Mediat e huaja raportojnë se mes viktimave janë edhe dy fëmijë...

6 turistë humbin jetë si pasoj e erës dhe shiut në Greqi

para 3 muajve - Arbresh

Gjashtë turistë kanë humbur jetë dhe së paku 30 persona të tjerë kanë mbetur të lënduar si pasoj e erës së fuqishme që përfshiu regjionin verior të Greqisë shkruan Arbresh.info Stuhia e fortë, shiu i madh...

Humbin jetën 6 turistë, ndër ta dy fëmijë nga një stuhi në Greqi

para 3 muajve - Gazeta Observer

Këto janë imazhet tronditëse të asaj që ndodhi në Halkidiki të Greqisë, katastrofë e shkaktar nga moti i keq që vrau gjashtë persona dhe plagosi njëqind të tjerë. Të vdekurit janë të gjithë turistë: Dy...

Pas stuhisë në Greqi humbin jetën 6 turistë, dy prej tyre janë fëmijë

para 3 muajve - Periskopi

Këto janë imazhet tronditëse të asaj që ndodhi në Halkidiki të Greqisë, katastrofë e shkaktar nga moti i keq që vrau gjashtë persona dhe plagosi njëqind të tjerë. Të vdekurit janë të gjithë turistë: Dy...

Kaos në Greqinë veriore nga stuhitë, vdesin 6 turistë, 30 të tjerë të plagosur

para 3 muajve - KosovaPress

Erërat me erë të fortë dhe shi përfshinë Halkidikin, afër qytetit të Selanikut, të mërkurën vonë, thonë zyrtarët. Një çift çek vdiq kur makina e tyre u përmbys. Dy rumunë dhe dy rusë u vranë gjithashtu....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK